Norėdami atidaryti mokslines duris „Knygų mąstymas skaitymas“, naudokite skaitymą su dideliu populiarumu

Estimated read time 2 min read
Ateina 29 -oji pasaulio skaitymo ir autorių teisių diena. Visame pasaulyje mainai.
„Knygos mąstymo knygoje dreifuojančioje“ veikloje kiekvienas mainus su trumpu skaitymo žinute su nepažįstamais žmonėmis.Ši knygos dreifo veikla ne tik privertė juos nuimti „naujas“ knygas, bet ir susitiko su mainų knygų draugais ir jautė skaitymo džiaugsmą bei dalijimosi džiaugsmą.
Tuo pačiu metu „Rytų paviljonas“, „Kinijos mokslų akademijos“ akademija, „Book Minde“ konferencija buvo vienu metu Instituto Lin Xin instituto ir Šanchajaus vidurinės mokyklos studento dizaineris atitinkamai ištyrė tris pagrindines mokslinio ugdymo, mokslinių tyrimų ir mokslinių tyrimų perspektyvas.
Balandžio 16–22 d. Šanchajaus mokslo ir technologijų muziejus paskatino „Knygos mąstymo skaitymo“ serijos pradžią, daugiausia dėmesio skirdama „Knygos mąstymo“ temai per „Knygų mąstymo dalijimosi konferenciją“ per „Auksinį raktą“ Nuo susidomėjimo iki susidomėjimo, „Auksinio rakto“ suradimas norint atidaryti mokslo duris “,„ Knygų mąstymo knyga Drift “ir„ Knygų mąstymo skaitymo iššūkis “ir kitos formos Mokslo skaitymas ir mokslo ir inovacijų interesų plėtojimas.
Šanchajaus mokslo ir technologijų muziejus buvo įsipareigojęs jaunų žmonių mokslo švietimui ir siekė sukurti įvairiapusę mokslinio švietimo veiklą.Šio renginio metu muziejus oficialiai atidarė naują projektą „narvų erdvė“, kuria siekiama paskatinti 10–15 metų jaunus ir vaikus, kad būtų galima išsamiai išnaudoti šeimų, bendruomenių ir mokslo ir technologijų muziejų mokslinio švietimo išteklius, projektavimą ir statybą Savo dalykų šeima.
Pažvelkite į naujienų reporterį: Zhu Qiyue Lin Xiande
Redaguoti: Zhu Qiyue
Atsakingas redaktorius: Gu Yimei
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author