Netinkami konkurencinio elgesio verslo paslapčių pažeidimai

Estimated read time 2 min read

Komercinės paslaptys nurodo komercinę informaciją, tokią kaip technologijos informacija ir verslo informacija, kurios nežino visuomenės, turi verslo vertę ir laikosi atitinkamų konfidencialumo priemonių.

01. Koks yra verslo paslapčių pažeidimas?

Verslo paslapčių pažeidimas reiškia nacionalinių taisyklių pažeidimą, tinkamo turėtojo verslo paslapčių gavimą su pavogtais, kyšiais, sukčiavimu, prievarta ar kitomis netinkamomis priemonėmis arba pažeidžia konservatyvių verslo paslapčių komercines paslaptis, nuostolių elgesį, kurį sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia, elgesys, kurį sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia nuostoliai, elgesys, kurį sukelia nuostoliai, kuriuos sukelia nuostoliai. dešinysis.

02. Pagrindinė verslo paslapčių pažeidimo forma

pagrindinė forma

1. Gaukite tinkamo turėtojo verslo paslaptis su vagyste, kyšininkavimu, sukčiavimu, prievarta, elektronine invazija ar kitomis netinkamomis priemonėmis;

2. Atskleidimas, naudojimas ar leiskite kitiems naudoti tinkamų laikiklių, gautų iš ankstesnių elementų, verslo paslaptis;

3. Pažeidus konfidencialumo įsipareigojimus ar teisių teisių į konservatyvias verslo paslaptis reikalavimus, atskleisti, naudoti ar leisti kitiems naudoti jų kontroliuojamą verslo paslaptis;

4. Išaiškinkite, suviliokite, padėkite kitiems pažeisti konfidencialumo įsipareigojimus ar pažeisti tinkamo turėtojo reikalavimus konservatyvioms verslo paslaptims, gauti, atskleisti, naudoti ar leisti kitiems naudoti tinkamo turėtojo verslo paslaptis.

Kitas natūralus asmuo, teisėtas asmuo ir nelegalios organizacijos, nepriklausančios operatoriui, organizuoja minėtų nelegalių veiksmų įgyvendinimą, bus laikomas pažeidžiančiomis verslo paslaptis.

Trečiasis asmuo žino, kad darbuotojai, buvę darbuotojai ar kiti padaliniai ar asmenys, kurie žino verslo paslapčių verslo paslaptis Verslo paslaptys.

03. Verslo paslapčių pažeidimo teisinės pasekmės

Remiantis Kinijos Liaudies Respublikos konkurencijos įstatymo 21 straipsniu “: jei operatorius ir kiti gamtos asmenys, teisiniai asmenys ir nelegalios organizacijos organizuoja įstatymo 9 straipsnio pažeidimus, kad pažeistų komercines paslaptis, priežiūrą, priežiūrą ir tikrinimo departamentas įpareigoja sustabdyti nelegalius veiksmus, o priežiūros ir tikrinimo departamentas prisipažino nelegalias pajamas ir nustatė daugiau nei 100 000 juanių baudą; .

Originalus pavadinimas: „Netinkamos konkurencijos verslo paslapčių paslaptys“

You May Also Like

More From Author