Neil Warnock: Kas Aberdeeni juhtkonna hasartmäng on juba tagasilöök?

Estimated read time 4 min read

Neil Warnock poleks oma staaži Šotimaal niimoodi ette kujutanud.

Neil Warnock: Kas Aberdeeni juhtkonna hasartmäng on juba tagasilöök?
Neil Warnock: Kas Aberdeeni juhtkonna hasartmäng on juba tagasilöök?

Rääkiv inglane tuli Aberdeeni lõbutsemisest rääkides, kuid pärast seda, kui St Johnstone sai oma ametiaja kuuendas matšis kodus leebe kaotuse, ütles 75-aastane mees, et ta „ei näe” praegu Aberdeeni „järjekordset mängu võitmas”.

Mitte sõnad, mis täidaksid vihase Pittodrie fännibaasi suure lootusega.

Kaks punkti viiest liigamängust on olnud armetu tagasitulek Pittodrie bossile, kes toodi klubisse Barry Robsoni juhtimisel laguneva kampaania käsitlemiseks.

Selle asemel näib pilt inglase all ainult süngem, kes nüüd tunnistab, et tema meeskond võitleb esimese tipptaseme väljalangemise vältimiseks.

„Ma pole kunagi näinud, et selliseid väravaid lüüakse,” ütles Warnock BBC Scotlandile. „Peame selle lõpetama, muidu me ei võida enam ühtki mängu. Pean proovima töötada sellega, mis meil on.

„Ma saan fännidest aru. Mul on neist tegelikult kahju. Nad väärivad paremat. Ma ei taha kedagi kuivama riputada. Mõned [mängijad] peavad peeglisse vaatama.

„Kui nad arvavad, et mängisid kõik hästi, siis nad eksivad. Kõik peavad oma sooritust tõstma, lõpetama enda haletsemise ja hakkama saama.”

„Praegu on hullem kui Robsoni ajal”

Neil Warnock: Kas Aberdeeni juhtkonna hasartmäng on juba tagasilöök?
Neil Warnock: Kas Aberdeeni juhtkonna hasartmäng on juba tagasilöök?

Peale Šotimaa karikavõidu neljanda taseme Bonnyrigg Rose’i üle pole Warnocki Aberdeenil muid võite olnud.

Vaid viie liigamänguga on löödud 11 väravat, mis on viikidega Motherwelli ja Hiberniani vastu kogunud vaid kaks punkti, jättes nad üheksandaks ja vaid nelja punkti võrra kõrgemale väljalangemise play-offi kohast.

Isegi oma ametiaja lapsekingades näeb endine Aberdeeni kapten ja mänedžer Willie Miller juba Warnocki eelkäijaga mustreid esile kerkimas.

„Ma tundsin, et Barry Robson ei käsitlenud oma mängujärgsetes intervjuudes probleemi ja meil on siin veel üks,” ütles Miller Sportsoundis.

„Warnock räägib mõistatustes. Fännid tahavad teada, kuidas ta selle ümber pöörab. Võib öelda, et oleme väljalangemisvõitluses, kuid peate lisama „seda me lahendame”, sest neil on kvaliteetsed mängijad ja nad on kehvemad.

„Praegu on hullem kui Barry ajal.”

„Warnock ei põrka alarõhu korral”

Kui punase kuuri ultrad andsid endast parima, et mängu ajal laulmine jätkuks, oli Pittodrie vastu viha all.

Mitte esimest korda sel hooajal tulid poolajal ja täisajal pärast järjekordset nukrat tulemust, mis imeb Aberdeeni sügavamale väljalangemise sohu.

Pärast mängu kõlasid maas laulud „kotti laud” ja „sa ei kõlba särki kanda”.

Warnock toodi laeva stabiliseerimiseks ja asjade õiges suunas liikuma panemiseks, kuid seni pole seda juhtunud ja uue juhi põrgatamist pole olnud.

Ta ootab endiselt oma esimest liigavõitu pärast viimast kehva tulemust – ja tema hinnang, et kui Aberdeen jätkab „selliste väravate” löömist, siis ei võida nad enam ühtegi mängu, paneb kahtlemata häirekellad helisema.

Warnock on alles hiljuti ukse ees ja ütleb, et on „absoluutselt” võitluseks valmis, mis viitab „see on hea töö, et ma siin olen”, arvestades Aberdeeni praegust kitsikust.

Vaatamata muljetavaldavale CV-le on teil tunne, et kui ta selle laeva ümber pöörab ja uppumisohu eest eemale juhib, peab ta lähinädalatel seda kogemust kasutama.

Mida fännid räägivad?

Chris: Mind häirib see, mida ma sellelt poolt väljakul näen. Palli parki üles kloppimine ja imet ootamine. Kaitse hädas, keskväli hambutu, Miovski üksi hakkama ei saa.

Justin: Aberdeenist veel üks kurb esitus. Mängijad näevad iga söödumänguga välja eksinud ja selgrootumad. Liigas püsimiseks on meil vaja paari suurt esitust.

Mike: Warnock pole pärast mängu algust teinud midagi peale mängijate kritiseerimise ja tundub, et tema juhtimisstiil teeb meid hullemaks. Peame sellest ebaõnnestunud eksperimendist nüüd loobuma, enne kui langeme välja.

Niall: Milline jama. Liug põhja on nüüd reaalsus. Kas mängijad seda tõesti tahavad? Ei mingit palli hoidmist, juhtimist ja täielikku loovuse ja enesekindluse puudumist pallil. Warnocki hasartmäng on suure tagasilöögi andnud.

Adam: Jälle nii vaene. Absoluutselt ei mingit võitlust nende mängijate poolt. Palju külgsööte ja seejärel palli edasi lükkamine. Ainult üks koht, kuhu me liigume, nagu me mängime, ja see on play-off.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours