NBA Intra-Season Tournamenti mängijad tõsiselt, silmad tohututel auhinnarahadel

Estimated read time 2 min read

Kui NBA hooaja sisemise turniiri väljakuulutamine algas, olid paljud skeptilised, kas mängijad võtavad seda tõsiselt. Kuid mängijad on teinud kõik endast oleneva ja loonud play-off’i sarnase atmosfääri. Los Angeles Lakersi peatreeneri Darvin Hami sõnul on selle üheks suureks põhjuseks preemiate tähtsus.

Boonused motiveerivad mängijaid kõvasti tööd tegema

Enne Los Angeles Lakersi teisipäevast veerandfinaalmängu Phoenix Sunsi vastu küsiti Hami käest tema meeskonna suurenenud pingutusest mängude ajal. Lakers lõpetas läänekonverentsi A-alagrupi etapi 4 võidu ja 0 kaotusega, mis tõi neile grupi esikoha.

NBA Intra-Season Tournamenti mängijad tõsiselt, silmad tohututel auhinnarahadel

Samuti teenisid nad vähemalt 50 000 dollarit iga veerandfinaali pääsenud mängija eest. Lisaks makstakse 100 000 dollarit igale mängijale, kes pääseb poolfinaali, 200 000 dollarit igale mängijale, kes kvalifitseerub meistrivõistlustele, ja 500 000 dollarit igale mängijale, kes võidab turniiri.

Hami sõnul on meeskond juba peaauhinnaraha näinud.

„Raha räägib. See on vana ütlus,” ütles Ham.

Tähed toetavad madalama taseme mängijaid

Los Angelese tippmängijate nagu LeBron James ja Anthony Davis jaoks võib 500 000 dollarit olla pisiasjad. Kuid Lakersi madalama taseme mängijatele võib see olla elumuutev.

James ja teised staarid kogu liigast tunnistavad seda ja on teinud selgeks, et nad tahavad oma meeskonnakaaslaste jaoks võita. Seega näib, et NBA stiimulid tasuvad end ära.

Lakers hoiatas enesega rahulolu eest

Enne teisipäevast hooaja veerandfinaali Sunsi vastu hoiatas Ham Lakersi, et nad ei laseks end alla lasta.

Phoenix on endiselt ilma staarpunktiväravavaht Bradley Bealita, kuid isegi ilma Suure Kolmikuta (Beal, Kevin Durant ja Devin Booker) on nad arvestatav vastane.

„Me ei ole veel koletisega kolmikut näinud,” ütles Ham.

„Isegi kui üks neist on väljas, on nad ikkagi suurepärane palliklubi. Nad mängivad kõrgel tasemel. Sa lihtsalt püüad väljakule minna, keskenduda sellele, mida sa pead tegema, ja anda endast kõik.

Kuigi Lakers on Sunsi sel hooajal kaks korda võitnud, peavad nad seekord sama tulemuse saavutamiseks olema täielikult keskendunud.

Tulevikku vaadates.

Teisipäevase mängu võitja pääseb neljapäeval Las Vegases toimuvasse poolfinaali, kus ta kohtub New Orleans Pelicansiga.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours