Naujoji „Bellen“ pirmaujanti strateginė konferencija pradėjo madą bėgiojant naujai bangai

Estimated read time 3 min read

 2024 m. Balandžio 12 d. Shicheng mieste, Jiangxi, miestas, turintis giliai raudoną kultūros paveldą ir gražų peizažą, įvedė į unikalų renginį -nauja „Bellen“ pirmaujanti strateginė konferencija.Ši konferencija yra ne tik prekės ženklo istorijos santrauka, bet ir didžiulis būsimų didžiųjų planų ir jaudinančių planų planas.

 Sutelkite dėmesį į bėgiojimą, vedkite naują erą

 Vis labiau nuožmesnėje konkurencijoje pasaulinėje sporto rinkoje „New Balen“ veda savo unikalią prekės ženklo koncepciją ir puikią produktų kokybę ir tapo Kinijos sporto prekių ženklų lyderiu.Šios konferencijos tema yra „Naujos bėgiojimo gyvenimo Kinijoje kūrimas“, kuria siekiama iš naujo apibrėžti bėgiojimo prasmę, integruoti sportą į gyvenimą ir suteikti vartotojams įvairesnę bei turtingesnę sporto patirtį.

 Tobulėjant žmonių gyvenimo kokybei, mankšta nebėra tik paprastas mankšta, bet tapo gyvenimo būdo simboliu.Naujasis „Balen“ paskatino ne tik įtraukti sporto elementus į produktų dizainą, bet ir įsipareigojusi sukurti sveiką, patogų, madingą bėgiojimo gyvenimą.Nuo miesto gatvių iki kalnų miškų, nuo ryto jogos iki bėgiojimo naktį, naujojo baleno vadovaujami produktai visada lydėjo vartotojus ir tapo nepakeičiama jų gyvenimo dalimi.

 Prekės ženklo kaupimasis, pagerbkite dešimties metų audrą

 Žvelgdamas į pastaruosius dešimt metų, Naujasis Bellenas visada laikėsi pagrindinių „kokybės, inovacijų, dalijimosi“ vertybių ir nuolat pradedamų aukštos kokybės produktų, tenkinančių vartotojų poreikius.Bendromis pramonės pastangomis, „New Balen“ paskatino greitą prekės ženklo plėtros kelią ir tapo Kinijos sporto prekės ženklų lyderiu.

 Naujojo „Balen“ sėkmė neatsiejama nuo vyriausybės paramos ir patarimų.Tuo pat metu Naujasis Belllenas veda atgal į visuomenę, aktyviai dalyvauja viešosios gerovės veikloje, vykdo įmonių socialines pareigas ir prisideda prie harmoningo visuomenės vystymosi.

 Bendradarbiavimas ateityje ir laimi bendradarbiavimą

 Spaudos konferencijoje „New Balen“ vadovavo strateginio bendradarbiavimo susitarimui su „Focus Media“, kuri žymi abiejų šalių tyrimo bendradarbiavimą dėl prekės ženklo skatinimo ir rinkodaros strategijų.„Focus Media“, kaip pirmaujanti skaitmeninės žiniasklaidos grupė Kinijoje, įpareigos naują gyvybingumą ir motyvaciją prekės ženklo kūrimui, kuriam vadovauja „New Balen“.

 Nuostabios, ryškios žvaigždės

 Spaudos konferencijoje „New Bellen“ vedė nuostabų prekės ženklo šou, kad būtų galima parodyti pagrindinę prekės ženklo koncepciją ir produkto ypatybes.Žiūrovai buvo nuostabūs, ir jie visi sakė, kad buvo kupini lūkesčių dėl naujojo „Balen“ pirmaujančio prekės ženklo ateities.

 Spaudos konferencija taip pat pakvietė daugelį pramonės elito ir svečių pasidalyti sporto ir gyvenimo įžvalgomis kartu ir prisidėjo prie prekės ženklo ateities plėtros.Jų nuostabios kalbos ir gili analizė nurodė Naujojo Baleno ateities kryptį.

 Laukiu ateities, dirbti kartu

You May Also Like

More From Author