Naujausias Nanchango švietimo biuro pranešimas!

Estimated read time 9 min read

Atnaujinta!

Nanchango švietimo biuras paskelbė svarbų pranešimą

Susiję su stiprinimu ir tobulėjimu

Pradinių ir vidurinių mokyklų sportas ir estetika

Pažvelkime kartu

neseniai

„Nanchang Education Bureau“ oficiali svetainė, išleista

„Nanchango švietimo biuras apie stiprinimą ir tobulėjimą

Pranešimas apie sporto darbo pirminių ir vidurinių mokyklų įgyvendinimo nuomones “

(Tai vadinama „įgyvendinimo nuomonėmis“)

„Įgyvendinimo nuomonės“ pažymėjo,

Iki 2027 m.,

Miesto fizinės sveikatos testas puikus tarifas

Stenkitės pasiekti 55%, o leidimo norma siekia 95%.

Studentų trumparegystės normos sumažėja 0,5%per metus,

Visiškai populiarokite pradinių ir vidurinių mokyklų moksleivių plaukimo švietimą,

Priverskite kiekvieną studentą įgyti 1-2 sporto įgūdžių.

Kursas

Griežtai įgyvendinkite mokymo programos nustatymų reikalavimus ir atidarykite kursus.

◆ Pradinio ugdymo etapo mokyklos siūlo 5 kūno kultūros klases per savaitę,

◆ Jaunesniojo vidurinės mokyklos švietimo etape yra 3 kūno kultūros užsiėmimai per savaitę,

◆ Mokyklos (įskaitant vidurines profesines mokyklas) vidurinės mokyklos švietimo etape (įskaitant antrinį profesinį) nustatė 2 kūno kultūros klases per savaitę,

◆ Kasdieninė sporto veikla pradinėse ir vidurinėse mokyklose yra ne mažesnė kaip 30 minučių.

Sukurkite jauną ir aukštą universiteto miestelio sporto veiklos sistemą, kad pagerintumėte universiteto miestelio sporto veiklos kokybę kiekvieną dieną.Paprastai vykdo sporto kursų veiklą „Saulės ekspozicijos stalas“ ir „Draudimo laikotarpis“ ir ragina mokyklą atidaryti gerą kūno kultūros klasę.Stiprinkite sporto šeimos operacijų dizainą, skatinkite šeimas suformuluoti studentų mokyklos ir atostogų fizinių pratimų programas, kad studentų fiziniai pratimai mokyklos viduje ir už jos ribų būtų ne mažesnė kaip 1 valanda kiekvieną dieną.

Sukurti mokyklos charakteristikų mokymo programos sistemą

Ištirkite sporto kursų sistemos, sujungtos su mažomis ir vidutinio dydžio jaunomis fazėmis, sukūrimą.

Ikimokyklinio ugdymo etape būtina vykdyti sporto žaidimų veiklą, tinkančią vaikų fizinėms ir psichinėms savybėms ugdyti sportą ir pomėgius;

Sutelkite dėmesį į „bažnyčias, kruopštumą ir įprastas lenktynes“ privalomo ugdymo etape ir moko studentus mankštintis moksliškai;

Vidurinio ugdymo etapas įgyvendina sporto modulių mokymo reikalavimus ir vadovauja studentams įgyti sporto įgūdžių.

Remdamiesi išsamiai įgyvendinant privalomą švietimą ir bendrąsias vidurinių mokyklų sporto ir sveikatos programų standartus ir „trys dideli tikslai“ Nacionalinės būdingos demonstracinės demonstracinės parodos turi sujungti savo realybę, kad sukurtų aukštos kokybės kursus su mokyklos ypatybėmis, kad mokiniai galėtų mėgautis linksmybėmis, pagerinti fizinį pasirengimą, pagerinti savo asmenybę ir patikslinti savo valią būdinguose kursuose. . Essence

Kas trejus metus rengia miesto miestelio sporto festivalį

Turėdamas tikslą bendrauti tarpusavyje ir reklamuoti kartu, pastatykite daugialypės terpės, projekto, apskrities, apskrities ir mokyklų trijų lygių sporto varžybų platformą pirminės ir vidurinės mokyklos ir įsteigti pradines ir vidurines mokyklas mokyklose, „Inter“ mokyklos varžybos ir bandymai.

„Nanchang Education“ rengia miesto universiteto sporto festivalį kas trejus metus. Studentai.

Skatinkite apskritis, rajonus ir mokyklas sukurti būdingą konkurencijos sistemą ir sudaryti 1-2 aukšto lygio lenktynių prekės ženklus, turinčius socialinę įtaką.

Pagilinkite jaunesniųjų vidurinės mokyklos sporto lygio testų reformą

Trejus metus jaunesniųjų vidurinių mokyklų studentų trejus metus įtraukite „Nacionalinių studentų fizinės sveikatos standartų“ bandomuosius rezultatus į bendrą jaunesniųjų vidurinės mokyklos egzamino sporto įvertinimo balus ir įgyvendinkite procesų vertinimo ir įtikinamų procesų ir įtikinamų derinių derinį vertinimas;

Padidinkite egzamino projekto sporto stojamojo egzamino pabaigą ir įtraukite badmintoną, stalo tenisą, plaukimą ir kt. Į galutinio bandymo turinį;

Sureguliuokite bandymo elementų testą ir naudokite ištvermės bėgimo+kokybės pasirinkimo testą+įgūdžių pasirinkimo režimą, kad nustatytumėte bandymo rezultatų pabaigą.

Reguliuokite specialiųjų aukštųjų mokyklų sporto studentų priėmimo darbus (fizinio ugdymo integracija ir auginimas) .Įstatykite atitinkamus ekologiškus kanalus ir aktyviai įveskite puikius sportininkus iš kitų provincijų ir miestų studijuoti aukštosiose mokyklose.

Sukurkite sportą „One -Stop“ skverbtis

Talentų mokymo būdas

Remiantis mokyklos programinės įrangos ir aparatinės įrangos sąlygomis bei sporto specialybės projektais, mieste yra tradicinės būdingos pradinių mokyklų, jaunesniųjų ir jaunesniųjų mokyklų ir vidurinių mokyklų sporto šakos.

Vidurinių mokyklų mokyklas nustato Savivaldybės švietimo biuras pagal aukštosios mokyklos charakteristikų plėtros planavimo, padėties ir mokyklų sporto programinės įrangos bei techninės įrangos situaciją, kad būtų galima įdarbinti paprastus vidurinių mokyklų sporto specialiuosius studentus (kūno kultūros integracijos ir auginimo studentus), siekiant kartu sustiprinti auginimo auginimą. Sporto rezervo talentai.Remiantis „integruoto projektavimo ir integracijos skatinimo“ principu, toliau stiprinkite bendrą švietimo ir sporto aljanso mokyklų statybą su savivaldybės sporto biuru ir dar labiau skatinkite Aljanso mokyklos krepšinį, futbolą, tinklinį, lengvosios atletikos, plaukimą , aptvaras, šaudymas, imtynės, gimnastika, sunkumų kilnojimas ir kiti aukštos kokybės projektai.

Nuskaitykite išsamią QR kodo rodinio informaciją

papildomai

Balandžio 23 d

„Nanchang Education Bureau“ oficiali svetainė, išleista

„Nanchango švietimo biuras apie stiprinimą ir tobulėjimą

Pranešimas apie pirminės ir vidurinės mokyklos estetinio ugdymo darbo nuomones “

(Tai vadinama „įgyvendinimo nuomonėmis“)

„Įgyvendinimo nuomonės“ pažymėjo,

Tai būtina

Estetinio švietimo statyba pamažu pasiekė naujų rezultatų,

Estetinio švietimo kursai yra atviri.

Estetinio ugdymo mokytojai iš esmės yra prieinami, o estetinio švietimo įranga yra visiškai puiki.

Valdymo mechanizmas yra nuolat tobulinamas, o praktinė veikla yra visiškai vykdoma.

Vertinimo reforma buvo praktiška, o estetinio ugdymo funkcija dar labiau pabrėžiama.

Žmonių ugdymo veiksmingumas yra ryškesnis,

Studentų estetinis ir humanistinis maitinimas buvo žymiai pagerintas.

Atvira pakankamai, kad eitumėte į gerą estetinio švietimo kursą

Estetinio ugdymo kursai turėtų būti grindžiami meno kursais, o kiekviena disciplina prasiskverbia ir integruoja vienas kitą, kad padidintų mokymo programos išsamumą ir atvirumą.Visų lygių pirminės ir vidurinės mokyklos turėtų griežtai įgyvendinti griežtus mokyklos estetinio švietimo kursų reikalavimus, vykdyti „Saulės ekspozicijos lentelę“ ir „Draudimo laikotarpį“ ir atidarykite gerą estetinio švietimo kursą pagal Nacionalinio mokymo programos planą ir mokymo programos standartai.

◆ Receptinių mokymo etapas meno žaidimų veiklai, tinkančioms vaikų fizinėms ir psichinėms savybėms, vykdyti;

◆ 2 Dialogo ir dailės klasės per savaitę pradinėse mokyklose;

◆ Savaitės stebuklų muzikos klasė ir meno užsiėmimai vyksta kiekvieną savaitę jaunesnėje vidurinėje mokykloje;

◆ Įprasta vidurinė mokykla pirmaisiais vidurinės mokyklos metais ir antrasis vidurinės mokyklos semestras turi būti surengtas per savaitę per paskutinį semestrą.

◆ Ne -DERT vidurinės profesinės mokyklos meno privalomi kursai yra ne mažesni kaip 72 valandos.

Siekite 100%mokyklos mokyklų dalies pradinių ir vidurinių mokyklų 2025 m. Pabaigoje.

Su visais estetinio ugdymo mokytojais

Visų lygių pirminės ir vidurinės mokyklos turėtų padidinti papildomas estetinio švietimo mokytojų, tokių kaip muzika ir menas, pastangas. Metai.Taikant visuomenės finansuojamų mokytojų priėmimo planą, tinkamai muzikos ir meno specialistų skaičiaus dalis.

Miesto mokyklos privalomame švietimo etape iki 2025 m. Ir kaimo mokyklų iki 2030 m., Kiekvienas 100 pradinių mokyklų ir jaunesniųjų aukštųjų mokyklų mokinių turi daugiau nei 0,9 laikų mokytojų sporto, muzikos ir meno (apskrities ir rajonų, kurie kreipiasi dėl aukštos kokybės aukštos kokybės. ir subalansuotas privalomo ugdymo plėtra turi atitikti metų standartus).

Pagerinkite estetinio švietimo kursų kokybę

Visų lygių pradinės ir vidurinės mokyklos turėtų pasirinkti meninių mokymo programų vadovėlius pagal nacionalinius taisykles, sutelkti dėmesį į vertikalų vadovėlių ryšį ir pasiekti pagrindinę liniją per ir progresą.

Remiantis studentų amžiaus ypatybėmis ir fizinio bei psichinio augimo taisyklėmis, mes pasirinkome mokymo medžiagą pagal kurso tikslus ir praturtintus mokymo išteklius.Skatinkite mokyklą gilinti estetinio ugdymo reformą ir aktyviai plėtoti estetinio švietimo programos išteklius su vietiniais liaudies papročiais, nelituliuku ir mokyklos ypatybėmis, atsižvelgiant turinys.Stiprinkite estetinio švietimo mokymo programos išteklių kūrimą ne „Campus“ praktikos bazėse ir skatinkite bendrą mokyklų estetinio ugdymo programos išteklių optimizavimą.

Į mokymo programos įgyvendinimo mechanizmo nustatymas, vadovaujantis mokyklos estetinio švietimo mokymu, bus įtrauktas į mokyklos švietimo valdymo ir vertinimo sistemą.

Sukurkite universiteto miestelio estetinio švietimo kultūrą

Visų lygių pradinės ir vidurinės mokyklos turėtų sukurti teisingą ir gerą universiteto miestelio kultūrinę atmosferą ir integruoti grožio išsilavinimą į universiteto miestelio gyvenimą.

Iš esmės kiekviena mokykla turi būti įsteigta siekiant skatinti turtingų ir įvairių meno asociacijų (instrumentų orkestrą, šokių trupę, dramos trupę, kaligrafiją [išgraviruotą] grupę, filmų ir televizijos grupę ir kt.) Sukurti, kad būtų užtikrinta daugiau nei du nei du menai Klubai bus atidaryti kiekvienai mokyklai. Mokyklos meno bendruomenė įtraukta į vertinimą ir vertinimą.

Visiškai pasinaudokite įvairiomis mokyklos platformomis, ypač langais, ekranu, miestelio transliacija, televizijos stotis, universiteto miestelio tinklas ir kt., Norėdami sukurti universiteto miestelio kultūrą ir meno rodymo erdvę.Stiprinkite estetinio ugdymo praktikos vietos garantiją ir palaikykite mokyklas, kad būtų galima pastatyti mažus meno muziejus, muziejus, parodų sales, koncertų sales, teatrus ir kt. Remiantis faktine statyba.

Praturtinti meninės praktikos veiklą

Atsargiai skatinkite praktinę veiklą, tokią kaip choro patirtis ir mokymasis, ansamblis, kolektyvinis šokis, vadovėlių dramos, meno praktikos dirbtuvės ir visų studentų ekrano rodymo vietose.

Reikalaujama, kad visų rūšių mokyklose visais lygmenimis būtų surengtas išsamus estetinio švietimo parodos ar meno festivalis visiems nariams per semestrą. Praturtinkite studentų atsarginį gyvenimą, užtikrinkite, kad studentų fizinis ir psichinis fizinis ir psichinis gyvenimas būtų sveikas.

Kas trejus metus mieste rengia pagrindinę ir vidurinę mokyklų moksleivius ir vaikų meno parodą. Studentų meno trupės dalyvauti provincijos ar nacionalinėje veikloje ir vaidina pagrindinį vaidmenį demonstracijoje.

Pagilinti meno studentų priėmimo sistemos reformą

Visos apskritys ir aukštosios mokyklos turėtų aktyviai tyrinėti „Cross -Chool“ meno išsilavinimą, turintį aukštą, jaunesnįjį ir mažą ryšį, ir sudaryti estetinių inovacijų ir plėtros modelį „charakteristikų ir bendros konstrukcijos, sąvokų integracijos, dalijimosi ištekliais ir plėtros integravimu“.

Pasirenkami į „Penki šimto estetinio švietimo projektus“ Jiangxi provincijoje ir garbės pavadinimų garbės pavadinimus provincijos lygmenyje ar aukščiau, turime visiškai žaisti aukštosios mokyklos meno specialistų meninių savybių demonstraciniam ir radiacijos padariniams. , Išnagrinėkite veiksmingą išsamių meno kursų įgyvendinimą, bakstelėkite kiekvieno disciplinos faktoriaus estetinį išsilavinimą.

Vidurinių mokyklų mokyklos turėtų įdarbinti specialius meno mokinius pagal „Priėmimo ir valdymo priemones, skirtas paprastos vidurinės mokyklos specialiosios klasės (studentams) priėmimo ir valdymo priemonėms (studentams) Nanchango mieste“. Mokyklos, išsamiai sustiprinančios meno specializuotų studentų valdymą, įgyvendina registracijos valdymą. Sistema įtrauks dalyvavimą kasdienėje meno praktikoje ir meno veiklą į išsamaus kokybės vertinimo rodiklių sistemą.

Originalus pavadinimas: „Naujausias Nanchango švietimo biuro pranešimas!”

You May Also Like

More From Author