Nauja sporto tendencija ~ Pirmasis virtualios „Taekwondo“ patirties konkurso pasirodymas vyksta Qingpu

Estimated read time 3 min read

Ar girdėjote apie „Virtual Taekwondo“?Pastaraisiais metais nauja sporto forma -virvės sportas yra tyliai populiarus.Virtualios sporto šakos, tai yra, sukuria realistišką sporto aplinką per profesionalią elektroninę įrangą, taip pat gali naudoti internetą, kad žaidėjai galėtų „toje pačioje scenoje“.„Virtual Sports“ sujungia sporto įrangą su kūno rengybos programine įranga ir internetinėmis platformomis, kurios praturtina kūno rengybos formą ir sudaro naują sporto vartotojų formatą.Tarptautinis olimpinis komitetas pirmą kartą surengė olimpinių „E -Sports“ seriją Singapūre nuo 2023 m. Birželio 23 d. Iki 25, įskaitant 10 oficialių varžybų žaidimų, įskaitant „Taekwondo“.Gegužės 18–19 d. Šanchajaus ketvirtosios piliečių žaidynės Šanchajaus Taekwondo lygos Qingpu rajono bandymas ir „Virtual Taekwondo“ patirties varžybos vyko Šiaurės miesto metropolijos didmiestyje Xujing mieste, Qingpu rajone. Žaidimai taip pat įvedė Kinijos pirmąjį „Virtual Taekwondo“ patirties konkurso pasirodymą.

Kaip virtualus „Taekwondo“ iš „Olympic E -Sports“ projekto, jį mėgsta pasauliniai kovos entuziastai, turintys jokių kontaktų ir jokio diferencialinio mūšio savybes.Patirties varžybos gegužės 19 d. Buvo pirmoji, kuri nuo 2023 m. Virtualios „Taekwondo“ konkurso supažindino su virtualiomis „Taekwondo“ konkursais Kinijai ir integruoja į „Taekwondo“ konkursą Xujingo mieste, Qingpu rajone.Technologijų ir tradicinės „Taekwondo“ konkurso naujovės ne tik išplečia „Taekwondo“ judėjimo išraišką, bet ir suteikia naudingų tyrinėjimų skaitmeniniam būsimų sporto renginių pertvarkymui.

„Virtual Taekwondo“ ne tik išbando tikrąjį žaidėjų kovą, bet ir išbando jų pritaikomumą ir virtualių technologijų naujoves.Šis kryžminio vežėjo derinys į „Taekwondo“ judėjimą įšvirkščio naują gyvybingumą.Šių metų Šanchajaus ketvirtosios piliečių žaidimai „Shanghai Taekwondo League“ pristatė virtualias „Taekwondo“ varžybas, kuriomis siekiama skatinti „Taekwondo“ judėjimo naujoves ir plėtrą, neatsilikite nuo mokslo ir technologijų tendencijos ir sustiprina piliečių žaidimų patirtį.

Renginys ne tik laimėjo jaunų žmonių meilę ir nulinę praktikuojančius specialistus, bet ir patenkino jų įvairaus įvykio poreikius, bet ir suteikė jiems visiškai naują konkurencinę platformą, leidžiančią jiems lengvai dalyvauti „Taekwondo“ judėjime.”Tai panašu į žaidimus. Tai, ką matote„ VR Glass “, yra virtualus asmuo. Nėra konfrontacijos, tačiau taip pat reikia atkreipti dėmesį į technologijas ir taktiką. Jis taip pat turi daugiau patirties ir jausmų„ Taekwondo “.”

Remiantis pranešimais, kasmetinis čempionų žaidėjas išvyks į Singapūrą dalyvauti pasaulio virtualiuose „Taekwondo“ čempionate virtualių „Taekwondo“ varžybų varžybose.

Žurnalistė: Li Yanli (vyriausiasis)

Fotografija: Li Yanli (vyriausiasis)

Redaguoti: Hu Xiaofan

Redaktorius -nechiedas: Sun Chen (Mingyou)

Tyrimas: Zhao Lan

Perspausdinta, nurodykite oficialų „WeChat“ iš „Green Qingpu“

You May Also Like

More From Author