Naujų komercinių pajėgų atsiradimas Henane!Tarptautinė „Central Plains“ tarptautinė mažmeninės prekybos konferencija netrukus prasidės

Estimated read time 3 min read
[„Dahecai Cube“ reporteris Hao Nannan]Klausydamasis šaukimo iš „Future Business“, Henanas ruošiasi įvesti naują mažmeninės prekybos vakarėlį.
„Dahecai Cube Reporter“ buvo pranešta, kad balandžio 27 d. „Central Plains“ tarptautinėje mažmeninės prekybos konferencijoje ir naujoje mažmeninės prekybos ekologinės statybos simpoziume vyks „Jiajin“ viešbutyje Zhengdžou.Konferencijos tema yra „Aš žiūriu į potvynį“, o nauji vartotojų lauko ekspertai, pramonės atstovai, praktikai ir kt. Dalyviams sukelia idėjų susidūrimą.Renginio svetainėje bus surengta „Žaidžianti potvynio paroda Huangjiu provincijos potvynyje“, kad dalyviai galėtų svaiginant patirti kultūros, maisto ir gražių peizažų integraciją.
Be to, konferencijų svetainė oficialiai išleis projektą „Golden Boda Live“, suteikdama pagreitį „Henan Business“.
Tarptautinė „Central Plains“ tarptautinė mažmeninės prekybos konferencija netrukus prasidės
Prieš kelias dienas Henano provincijos statistikos biuras paskelbė ekonominę provincijos veiklą pirmuoju 2024 m. Ketvirčiu, o Henano vartotojų rinka greitai pasveikė.Duomenys rodo, kad per pirmąjį ketvirtį bendras mažmeninės prekybos vartojimo prekių pardavimai provincijoje buvo 68,8812 milijardo juanių, tai yra 5,6%padidėjimas -0,9 proc. vartojimo prekių, viršijančių ribą, padidėjo 8,9%.
Henano vartojimas yra geresnis, o verslo žingsniai yra į priekį.Tam tikrą laiką „Fat Dong“ tapo geriausiu srautu; ir tt paviršius …
„Shangdu“ Zhengzhou vadovauja Centrinių lygumų verslui.Šiuo metu Zhengzhou stato tarptautinį vartotojų centro miestą.
Suvokkite naujos kartos vartotojų paklausą ir ištirkite „Central Plains“ verslo plėtrą. Balandžio 27 d.Konferencijos tema paremta tema „Aš žiūriu į bangos“ ir pakvietė daugybę pramonės svečių dalyvauti dabartyje.
Keturi akcentai atidaro naują mažmeninės prekybos vakarėlį
Kokie yra svarbiausi konferencijos dieną?Žurnalistas sutvarkė.
Pabrėžkite vieną: daugialypiai svečiai susirinko kartu.
Pranešama, kad konferencija kvies pramonės ekspertus, verslo asociacijų atstovus, naujus mažmeninės prekybos koordinatorius, Kol, naujus mažmeninės prekybos prekeivius ir kitus pramonės atstovus, kurie apsuptų dabartinę mažmeninės prekybos dabartinę būklę ir ateities plėtros kryptį bei tendencijas, naujos vartotojų ekosistemos kūrimą, naują mažmeninę prekybą Inovacijų kūrimas ir bendramokslis.
Pabrėžkite du: sekite Huangjiu provincijos temą, pristatydami kultūros, grožio ir maisto integracijos šventę.
Renginio dieną bus atidaryta potvynio peizažas, potvynio ir potvynio paroda Huangjiu provincijoje.
Pabrėžkite tris projektą „Auksinė didelė gyva“.
Sakoma, kad Centrinių lygumų verslas negali būti ERQI verslo rajone.Sakoma, kad turi būti iškelta du septynių verslo rajonas.Žurnalistas iš parengiamosios konferencijos komandos sužinojo, kad renginyje „Kelio į verslo karą“ tema parodys „Golden Bo“ universiteto plėtrą.
Be to, projektas „Gold Big Live“ oficialiai debiutuos ir skatins pasaulinę reklamą.Suprantama, kad projekte pagrindinis dėmesys bus skiriamas tokiems raktiniams žodžiams kaip jaunatviškas, įvairus socialinis, įdomus ratas, pirmasis pasirodymas, potvynio žaidimų bazė, šiuolaikinis menas, emocinis vartojimas ir kiti raktiniai žodžiai, naujovės, kad nutrauktų tradicinę verslo erdvę ir taisykles, ir atneša naują gyvybingumą į Zhengzhou.
4 paryškinimas: pasirašymas vietoje sukurti naują mažmeninės prekybos ekologiją.
Sutelkiant dėmesį į projektą „Golden Big Live“, pasirašymo ceremonija vyks renginių svetainėje.Konferencijoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas principų, Kol, KOC ir mažmeninės prekybos prekybininkams, vaidmeniui ir vaidmeniui naujoje mažmeninės prekybos ekologijoje, užmegzti glaudesnius bendradarbiavimo ryšius su juo, atverti sumažinimo verslo naujovių pozicijas ir skatinti plėtoti industrija.
Atsakingasis redaktorius: „Tao Jiyan“ |
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author