Naršykite būsimą branduolinės visatos slaptažodį -20 -ojo viešojo mokslo dienos renginio, Kinijos mokslų akademijos šiuolaikinės fizikos instituto, slaptažodį

  Naujas Gansu · „Gansu Daily Reporter Wu Han“

  Nuo gegužės 18 iki 19 dienos Kinijos mokslų akademijos šiuolaikinės fizikos institutas surengė unikalų viešojo mokslo dienos renginį, kuris taip pat yra 20 -oji šiuolaikinės fizikos instituto viešojo mokslo diena.Šio įvykio tema yra „Raskite būsimą branduolinės visatos kodą · 2024“. per daugybę interaktyvių išgyvenimų.

  Pagrindinėje Lanzhou vietoje Lanzhou sunkiųjų jonų greitintuvo nacionalinė laboratorija buvo išrikiuota anksti, ir visi norėjo, kad Lanzhou sunkiųjų jonų greitintuvo nacionalinės laboratorijos išvaizda būtų išvaizda.Šis prietaisas, žinomas kaip „sunkiojo šalies ginklas“, yra svarbus branduolinės fizikos, branduolinės chemijos, branduolinės medicinos ir kitų sričių, kurias vykdo šiuolaikinės fizikos institutas, tyrimai.Vadovaudamiesi darbuotojams, lankytojai gerai supranta sunkiųjų jonų greitintuvo veiklos principus ir technines savybes, taip pat taikymą mokslinių tyrimų ir medicinos priežiūros srityse.

  Šis įvykis taip pat pakvietė mokslininkus vesti mokslines paskaitas.Tyrėjas Hou Suqing ir tyrėjas Zhang Qiuning užėmė „Atlygio & lsquo; Star & rsquo; Yuemusian“ titulą · Įsivaizduokite ateitį “ir„ Kodėl medicininiai sunkūs jonų greitintojai? “Tyrėjas Hou Mingdongas išsamiai aiškino „akceleratoriaus – skristi daleles“ principą, kad visuomenė turėjo intuityvesnį supratimą apie branduolinės fizikos sritį.

  Šiuolaikinės fizikos instituto direktoriaus pavaduotojas Wangas Mengas sakė: „Per šią viešą mokslinės dienos veiklą daugiau žmonių gali suprasti branduolinio mokslo ir technologijos svarbą ir taikymo perspektyvas. Tuo pačiu metu tikiuosi, kad jauni žmonės toliau suprastų Mokslo ir technologijų ir tyrimų pažangos mažinimas.

  Siekdamas leisti visuomenei giliau suprasti branduolinio mokslo ir technologijos paslaptį, šiuolaikinės fizikos institutas taip pat įsteigė „branduolinės neklaužados pilies pilies“.Šis išsilavinęs interaktyvus žaidimas imituoja sunkiųjų jonų greitintuvų veikimo principą, leidžiantį dalyviams pajusti jonų spindulių judėjimo procesą žaidimo greitintuve ir suprasti, kad veikia diodų magnetai ir tetrako magnetai.Be to, tokie moksliniai eksperimentai kaip „kosminio ir pigesnio tunelio-elektromagnetinio sensoninio fenomeno“, „Mikrooriaus keistas padrąsinimas-pasaulis mikro veidrodyje“ buvo įsteigti renginio svetainėje, leidžiant studentams patirti jų mokslo žavesį savo mokslo žavesiu jų jų žaves savo patirtis.

  ”Vaikai, ateikite ir žaiskite žaidimų ratą!” Periodinė elemento lentelė. Po to, kai dalyviai išgauna tam tikrą elementą, atominė tvarka yra ta, kad dalyviams reikalingas skaičius rinkinyje “.

  Apsilankęs „pakabos magijos“ demonstravime, Demokratinės Vakarų kelio pradinės mokyklos Nr. 6 6 klasė Du Mingjun buvo labai naudinga.”Mokytojas paaiškino daugybę gyvenimo pavyzdžių atlikdamas eksperimentus, tokius kaip magnetinės pakabos traukiniai. Mokytojas taip pat atsakė į daugelį klausimų apie visus. Aš grįžau rašyti šiandienos dienoraščio patirties.”

You May Also Like

More From Author