Mokytojų rengimo sistemos ypatybės, turinčios kinų charakteristikas

Švietimo šalies kūrimas yra pagrindinis didžiojo Kinijos tautos atnaujinimo projektas. Mokytojų pedagogai ne kartą studijavo.Mokytojų, turinčių kinų savybes, švietimo sistema yra naujos socializmo eros atspindys su aukščiausiu švietimo srities lyderiu. .Šis laikraštis specialiai atvėrė temą „Mokytojų rengimo sistemos, turinčios kinų charakteristikų, sukūrimą“ ir pakvietė atitinkamus ekspertus ir mokslininkus tai aptarti kartu.

——————————————————————————————————————————

Patobulinti mokytojų sistemą, turinčią Kinijos savybes Tęsimas ir gilinimas „sustiprinti mokytojų švietimo sistemos konstravimą“, pabrėžtas diskusijoje apie mokytojus ir mokinius.Nuo „stiprinimo“ iki „garso“, ypač būtinos „kinų charakteristikų“ atributų, tai dar labiau paaiškina tikslinę kryptį, vertės orientaciją, orientaciją į paslaugas ir praktinę Kinijos mokytojų švietimo reformos ir plėtros orientaciją.Kinijos mokytojų rengimo sistemos kūrimas ir tobulinimas turi ne tik bendrą mokytojų švietimo reformos ir mokytojų plėtros būdus įvairiose pasaulio šalyse, bet ir jų pačių nacionalinių sąlygų kinų savybes.Kalbant apie įprastas savybes, pirmiausia, mokytojų rengimas paprastai laikomas nacionalinio švietimo strategija, o prioritetinė parama yra teikiama prioritetui įgyvendinant specialius planus.Antra, paprastai įsipareigoja skatinti mokytojų švietimo profesionalizavimą, sutelkti dėmesį į mokytojų tobulinimą iki universiteto lygio ir sukurti suderintos mokytojų rengimo disciplinos profesinę sistemą, mokymo mokymo sistemą ir politikos paramos sistemą.Trečia, paprastai skatinama įgyvendinti profesinio mokytojų švietimo sertifikavimo sistemą, įskaitant mokytojų kvalifikacijos sertifikavimo sistemą, profesinio sertifikavimo sistemą ir kolegijos sertifikavimo sistemą bei sukurti profesinės garantijų sistemą mokytojų švietimo kokybei.Remiantis visuotiniu bendrumu, Kinijos mokytojų švietimo sistemos kūrimas ir tobulinimas turi būti derinamas su tikrąja Kinijos realybe, kartu su puikia tradicine Kinijos kultūra ir pradedant aukštos kokybės mokytojų švietimo plėtrą, kad tai, kad tai yra mokytojų švietimo, kuris tobulėja, kad mokytojų švietimo vystymas atitinka tikrąją nacionalinių sąlygų situaciją ir atspindi pirmosios klasės mokytojus.Taigi, kokios yra konkrečios švietimo sistemos savybės, turinčios kinų savybes?

Viena iš savybių: aptarnauti didžiausią pasaulyje švietimo sistemą

Didžiulė gyventojų skaičiaus skalė yra savita kinų stiliaus modernizavimo bruožas, be to, tai yra unikalios tikroviškos nacionalinės sąlygos, su kuriomis susiduria mokytojų švietimo sistema, turinti kinų savybes.Siekiant pagerinti mokytojų, turinčių Kinijos savybes, švietimo sistemą, atskaitos taškas ir atsiskaitymo taškas yra patenkinti žmonių lūkesčius „geresniam švietimui“.Tokia didžiulė švietimo sistema lemia Kinijos mokytojų švietimo sistemos užduočių apkrovos ir planavimo skatinimo sudėtingumo sunkumą, o jo statybos kelias ir tobulėjimo metodas taip pat turi turėti savo savybes.Pavyzdžiui, mes turime visiškai stebėti netinkamą mokytojų komandos konstravimo pusiausvyrą ir mokytojo mokytojo mokytojo švietimo poreikių įvairovę, skirtumus ir sudėtingumą. Lygiai ir skirtingi švietimo formalių skirtumų tipai, laikomi vietinių sąlygų pritaikymo, paskirstymo laiko dėl laiko, pabrėžti tikslinę ir veiksmingą politiką, išvengti „vieno dydžio -visiško“ politikos projektavimo ar supaprastinto įgyvendinimo įgyvendinimo esmės įgyvendinimo.Tai iš tikrųjų siūlo pasiūlymą: būtina dar labiau suteikti žaidimą subjektyviai iniciatyvai provincijos švietimo administraciniam departamentui kuriant mokytojų švietimo sistemą. Kryptis atlieka gerą tyrimo ir tyrimų bei politikos projektavimo darbą ir koordinuoja ryšį tarp ilgalaikio planavimo, vidurio planavimo, naujausio planavimo ir planavimo tarp įvairių sričių. .

Du bruožai: laikykitės politinių partijos išsamios vadovybės požymių

Mokytojų, turinčių kinų savybes, švietimo sistema yra mokytojų rengimo sistema, kuriai vadovauja Kinijos komunistų partija.Aukščiausiojo lyderio generalinis sekretorius pabrėžė, kad mano šalis yra socialistinė šalis, kuriai vadovauja Kinijos komunistų partija.Kinijos ypatybių turinčių mokytojų švietimo sistema, kaip „darbo ir tėvų mašina“, ugdo žmonių mokytojus, tarnauja „ugdyti žmones partijai ir mokyti talentus“. partijos švietimo politika visam procesui ir mokytojų švietimo sąsajoms.Tai yra išskirtinis mokytojų švietimo sistemos požymis, turintis kinų savybes, ir tai taip pat yra pagrindinė mokytojo ugdymo valdymo garantija.Nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso Kinijos mokytojų švietimas padarė didelę pažangą nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso.Dėl to veiksmingai koordinuojanti skalė, kokybė, reforma ir vystymasis turi turėti stiprią pagrindinę jėgą.Tuo pačiu metu, norėdami pagerinti mokytojų, turinčių kinų savybių, švietimo sistemą, turime sutelkti dėmesį į pagrindinę politinę užduotį -didelę Kinijos tautos atnaujinimo su kinų stiliaus modernizavimu. -Kvalifikacijos mokytojai, palaiko aukštesnės kokybės švietimo galios kūrimą, o po to padeda pagrindą ir vaidmenį išsamiai skatinant didįjį Kinijos tautos atjauninimą su kinų stiliaus modernizavimu.Tai yra mokytojų misija ir atsakomybė, turinti kinų savybes naujoje eroje.

3 savybės: Sistemos integracijos mokytojų rengimo vietos praktika

Švietimo sistemos tobulinimas, atsižvelgiant į Kinijos savybes, turi išspręsti aukštos kokybės mokytojų tiekimą Kinijoje, atsižvelgiant į Kinijos nacionalinių sąlygų realybę.Nuo 18 -ojo Kinijos Komunistų partijos nacionalinio kongreso partija ir šalis pristatė daugybę paramos politikų ir įgyvendino reformų planų seriją, pagrįstą aukšto lygio ir tikslaus mokytojų komandos problemų tyrimais ir sprendimu. Mokytojų švietimo vietos reformos praktika.Pavyzdžiui, mokymo pusėje mokytojų universitetų viešoji švietimo politika (2018 m.), Puikus mokytojų rengimo planas 2.0 (2018 m.), Išskirtinių mokytojų mokytojai Centriniame ir Vakarų regionuose, iš kurių išskirtinių mokytojų (2021 m.), T. Nauja pagrindinio ugdymo centriniame ir Vakarų regionuose ERA Qiangshi programos (2022 m.), Normalios švietimo bendradarbiavimo programa (2022 m.) Ir Nacionalinė išskirtinė pirminės ir vidurinės mokyklos mokytojų rengimo programa (2023 m.).Remiantis mokymo sritimi, remiantis nuolat tobulinant nacionalinį mokymo planą ir specialųjį po planavimo, jis pradėjo įgyvendinti kaimo mokytojų paramos plano (2015 m.) Ir Nacionalinio sidabro amžiaus mokytojų veiksmų plano (2023 m.) Įgyvendinimą (2023 m. ).Tuo pačiu metu suformuluokite mokytojų profesinių standartų ir mokytojų rengimo programų, tokių kaip pirminės ir vidurinės mokyklos, serijos, darželių, vidurinių profesinių mokyklų ir specialiojo ugdymo. Sertifikavimas, mokytojų kvalifikacijos egzaminas ir bandymas -nemokamas.Ypač „Kinijos komunistų partijos centrinio komiteto nuomonės apie mokytojų statybos reformą naujoje eroje“, pristatytą 2018 m. Nuo jos įsteigimo.Ši kūrybinė vietinė praktika yra pagrįsta nacionalinėmis sąlygomis, pagarba nacionalinėms sąlygoms ir tarnaujant nacionalinėms sąlygoms, yra pagrindinės politikos naujovės, praktinės naujovės, teorinės naujovės ir pavyzdinės Kinijos mokytojų rengimo sistemos naujovių naujoje eroje ir tampa būdingu bruožu. Švietimo sistemos, turinčios kinų savybes, atstovavimas.

4 funkcija: Mokytojų švietimo dialogo sistemos vadovavimas

Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius pateikė svarbių instrukcijų apie mokytojų komandos statybą, paskelbė svarbią serijos kalbą ir pateikė daugybę identifikuotų mokytojų rengimo koncepcijų, kurios yra savitas naujos eros mokytojų mokytojų rengimas diskurso sistema.Nuo „Keturių gerų mokytojų“, „Keturių vadovų“ iki „Keturi suvienijimo“, nuo „pono Big“, kuris formavo studentų charakterį, charakterį ir skonį „Rašto mokytojams“ ir „žmonėms“, kurie moka pamokslauti Išmokykite skyriaus vienybę “, Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius, turėdamas išskirtinę ir turtingą identifikatoriaus koncepciją, sukuria grupės, kuri yra patenkinta partija ir naujos eros gyventojais, etaloną ir padidina. Naujosios eros mokytojų misijos vertė naujoje eroje mokytojų augimo būdo ir augimo keliu.Ypač 2023 m. Mokytojų dienos išvakarėse Aukščiausiojo vadovo generalinis sekretorius rašė nacionaliniams neįvykdytoms mokytojų atstovams ir pasiūlė Kinijos pedagogų dvasią. Švietimo galios perspektyva ir atspindi naują Kinijos tautos didžiojo atjauninimo kondensaciją ir naująją karalystę mokytojų kultūrai.Šios išskirtinės ir identifikuojančios mokytojų švietimo koncepcijos ir jų išvestinės mokytojų rengimo diskurso sistemos yra pagrįstos faktine Kinijos nacionalinių sąlygų situacija ir kartu su puikia tradicine Kinijos kultūra, atspindinčia gilius vietinius jausmus ir vidinius Kinijos mokytojų gyvybingumą Arba kinų mokytojų mokytojų švietimo ir praktinės Kinijos mokytojų švietimo sistemai, kuri tapo pagrindiniu Kinijos mokytojų švietimo reformos ir plėtros tikslu, ir yra unikali kalbų sistema mokytojams, turintiems kinų ypatybes, ji tapo pagrindiniu Kinijos mokytojų švietimo reformos ir plėtros tikslu.

Penki: turtingas gerbimo mokytojų kaupimas ir puikios tradicinės kultūros švietimas

Kinijos kultūra turi ilgą istoriją ir sukaupė giliausią Kinijos tautos siekimą, suteikdamas turtingą maistą Kinijos tautos begalybei ir vystymuisi bei augimui.Dvasinė mokytojų ir taoizmo dvasia puikioje tradicinėje Kinijos kultūroje yra ideologinis ir dvasinis mokytojų švietimo sistemos, turinčios kinų savybes, pagrindą ir dvasinį srautą. Tai taip pat yra kultūrinis genas, giliai grindžiamas giliu mokytojų vystymuisi.Pavyzdžiui, klasikinės diskusijos, tokios kaip „Nacionaliniai generolai, kilmingas padalinys, kilnus mokytojas ir įstatymas, tada įstatymo metodas“ yra puikios Kinijos tradicinės kultūros svarbos, susijusios su mokytojų gerbimu ir kilimo bei kritimo kilimu ir kritimu šalis. Karma taip pat yra išspręsta „, kurioje yra puiki kinų tradicinė kultūra, pora mokytojų kilnios moralės ir kilnaus elgesio lūkesčius;” Mokymasis mokantis, taip pat nesakyk „” „” „šilta ir nauja, tu gali būti mokytojas”, „,”. nesipriešinantis, nebūkite skelbiamas “,„ Yu, shi, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė Saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, Saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, Saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė, saulė ir saulės klasikinės diskusijos, tokios Švietimo MOMO skatinimo metodas „pateikia išminties ir mokymo švietimo receptą puikioje tradicinėje Kinijos kultūroje.Tokių dalykų nepakanka.Puikios tradicinės Kinijos kultūros mokytojų dvasia yra kultūrinė žemė, turinti augančią ir augančią švietimo sistemą, turinčią Kinijos ypatybes ir lankstinukus. Transformacija ir žmonių mokytojai, kurie eina pedagogų keliu.

(Autorius yra partijos komiteto sekretorius ir Šanxi Normal University Švietimo ir mokslo mokyklos profesorius)

„Kinijos mokytojų naujienos“, 2024 m. Gegužės 15 d. Leidimas 13

You May Also Like

More From Author