Mokyklos šeimos socialinis bendradarbiavimas gilina nacionalinio saugumo švietimą

Autorius: Yang Haojie (Švietimo ministerijos mokymo mokymo medžiagos instituto daktaras)
Guotai Min’an yra patys pagrindiniai ir pagrindiniai žmonių norai.Aukščiausiojo vadovybės generalinis sekretorius pabrėžė, kad būtina įsteigti Nacionalinės Nacionalinės saugumo švietimo dienos Nacionalinės saugumo švietimo dienos, vadovaujant bendrai nacionalinio saugumo koncepcijai, visiškai įgyvendinti Nacionalinio saugumo įstatymą, vykdyti Saugumo viešumas ir švietimas bei efektyviai padidina nacionalinio nacionalinio saugumo supratimą.Didieji, vidurinės ir vidurinės mokyklos mokiniai yra pagrindinės nacionalinio saugumo švietimo grupės efektyvus.
Trijų vakarėlių bendradarbiavimas: vieningas nacionalinio saugumo švietimo svarbos supratimas
„Kinijos Liaudies Respublikos nacionalinio saugumo įstatymas“, kurį 2015 m. Liepos mėn. Priėmė dvyliktojo nacionalinio liaudies kongreso 12 -ojo Nacionalinio liaudies kongreso nuolatinio komiteto posėdis. 2015 m. Liepos mėn. Tai „balandžio 15 d. Yra viso liaudies nacionalinio saugumo nacionalinis saugumas kiekvienais metais. Švietimo diena, 5 skyriaus 76 straipsnyje, reikalauja, kad„ valstybė sustiprintų nacionalinio saugumo naujienų propagandą ir viešosios nuomonės patarimus, vykdyti nacionalinio saugumo viešumo ir švietimo veiklą. Dėl įvairių formų ir įtraukia nacionalinio saugumo švietimą į nacionalinę švietimo sistemą ir valstybės tarnautoją.2018 m. Balandžio mėn., „Švietimo ministerijos, susijusios su pradinių klasių ir vidurinių mokyklų nacionaliniu saugos švietimu, įgyvendinimo nuomonėmis“, buvo aišku, kad Kinijos Liaudies Respublikos švietimo ministerijai vadovavo Švietimo ministerija apie Kinijos Liaudies Respublika siekiant sustiprinti nacionalinio saugumo švietimą pradinėse ir vidurinėse mokyklose.2020 m. Rugsėjo mėn. Švietimo ministerija išleido „Nacionalinio saugumo švietimo pakaitalą pradinės ir vidurinėse mokyklose“, kuri pateikė pagrindines nuomones apie nacionalinio saugumo švietimo plėtrą sistemai, standartams ir moksliškai.2023 m. Sausio mėn. 13 skyrių, tokių kaip Švietimo ministerija Saugos išsilavinimas.
2014 m. Balandžio 15 d. Aukščiausiojo lyderio generalinis sekretorius pirmame Centrinės Nacionalinio saugumo tarybos posėdyje pabrėžė, kad būtina tiksliai suvokti naują nacionalinio saugumo situacijos pokyčių tendenciją, laikytis bendros nacionalinio saugumo koncepcijos, ir eikite nacionalinio saugumo keliu, pasižyminčiu Kinijos savybėmis.Mokyklos šeimos socialinis bendradarbiavimas gilina nacionalinį saugumą.Pirmasis yra visapusiškai suprasti ir tiksliai suvokti bendrą nacionalinio saugumo koncepciją. .Antrasis – nesilaikantis Nacionalinio saugumo kelio, turinčio Kinijos savybes. ir valdymo galimybės.Trečioji yra visiškai įgyvendinti pagrindinę kvalifikuotų statybininkų užduotį ir patikimus įpėdinius .
Bendradarbiavimas: sąžiningai įgyvendinkite specifinius nacionalinio saugumo švietimo reikalavimus
Antrasis Kinijos Liaudies Respublikos nacionalinio saugumo įstatymo skyrius yra „Nacionalinio saugumo išlaikymo užduotis“, iš viso 20. Tai yra pagrindinis nacionalinės saugumo propagandos ir švietimo, kuris vaidina pagrindinį vaidmenį, turinys.Nuo 18 -ojo Kinijos Komunistų partijos nacionalinio kongreso, partijos centrinis komitetas, turintis aukščiausius vadovų bendražygius, koordinavo plėtrą ir saugumą, diegdamas bendrą nacionalinio saugumo darbą formuojant naują vystymosi modelį, užkertant kelią ir nugalėdamas rizikos iššūkius ir nugalėti, ir nugalėti. ir iš tikrųjų apsaugoti nacionalinį suverenitetą, saugumo ir plėtros interesus. Valstybinio saugumo darbai patyrė istorinius pokyčius ir pasiekė istorinių pasiekimų, suteikdamas tvirtą paramą skatinant didelę Kinijos tautos atjauninimą su Kinijos stiliaus modernizavimu.Tai yra mokyklos socialinio bendradarbiavimo atskaitos taškas ir pabaigos taškas siekiant pagilinti nacionalinio saugumo švietimą. Naujoji era.
Devintojo nacionalinio saugumo švietimo dieną buvo plačiai pradėta įvairių veiklų, susijusių su „bendros nacionalinės saugos, inovacijų, pirmaujančių 10 -osiomis metinėmis“, tema. Saugumas ir nacionalinės nuomonės naujoje epochoje.Mokyklos šeimos socialinė draugija bendradarbiauja siekdama gilinti nacionalinio saugumo švietimą. Nacionalinio saugumo srityje ir vykdo įvairias nacionalinio saugumo švietimo užduotis pagal įstatymus ir kitus teisės aktus. Kinija „ir„ Kinijos Liaudies Respublikos švietimo įstatymas “ir Kinijos Liaudies Respublikos švietimo įstatymas.Antra, būtina išsiaiškinti visų pradinių ir vidurinių mokyklų skyrių nacionalinius saugos tikslus ir užduotis, sustiprinti aukščiausio lygio projektavimo ir plano projektavimą ir organiškai integruoti atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus bei nacionalinio saugumo švietimo reikalavimus. Įvairiose srityse, susijusiose su mokymo programomis, vadovėlių rašymu, vadovėlių rašymu, vadovėlių rašymu, mokymo medžiaga, vadovėliais, vadovėliais, vadovėliais, vadovėliais, vadovėliais, mokymo medžiaga, mokymo ir egzaminų vertinime, vertikalaus ryšio nacionalinio saugumo švietimo modelio ir horizontaliojo bendradarbiavimo nacionalinio saugumo švietimo modelio ir horizontaliojo bendradarbiavimo. yra suformuotas.Trečia, mes turime laikytis švietimo ir mokymo bei studentų augimo įstatymų. Didieji ir skirtingų regionų regionai.
Efektyvus poveikis: aktyviai išplėskite praktinį nacionalinio saugumo švietimo kelią
„Nacionalinio saugumo švietimo patarimų pakaitalas aukojant ir vidurines mokyklas“ paaiškina pagrindinį nacionalinio saugumo švietimo turinį, įskaitant politiką, žemę, karinę, ekonomiką, kultūrą, visuomenę, mokslą ir technologijas, tinklą, ekologiją, išteklius, branduolinius, užjūrio interesus ir kt. Ir keturių naujų sričių, tokių kaip erdvė, gilioji jūra, polia ir padaras ir metodai.Aukščiau pateiktas turinys yra pagrindinis nacionalinio saugumo švietimo plėtros pagrindas didelėje ir vidurinėje mokykloje. .
Šių metų kovo 25 d. Yra 29 -oji nacionalinė pradinė ir vidurinės mokyklos studentų saugos diena.Neseniai Švietimo ministerija surengė 2024 m. Nacionalinio saugumo švietimo dienos renginį, įskaitant „Dešimt tūkstančių kolegijos studentų studentų, turinčių ankstesnį nacionalinio saugumo švietimo kursą“, Universiteto nacionalinio saugumo vaizdo įrašų atvirų užsiėmimų, temų kolekcijų ir internetinio ekrano, nacionalinio saugumo žinių atsakymai, ir tt esmėŠi veikla gali skatinti nacionalinio saugumo švietimą, pagrįstą normalizavimu, aktyviai išplėsti atitinkamus švietimo išteklius ir nuolat pasiekti nacionalinio saugumo švietimo tikslus visuose pradinių mokyklų, jaunesniųjų aukštųjų mokyklų, aukštųjų mokyklų ir universitetų etapuose.Mokyklos šeimos socialinis bendradarbiavimas gilina nacionalinį saugumą. .Mokykla yra pagrindinė mokymo ir švietimo pozicija. Pagrindinės mokyklos nacionalinio saugumo švietimo pozicijos vaidmuo.Antra, taip pat įsitikinkite, kad tėvai veiksmingai vyks savo pagrindines nacionalinio saugumo švietimo pareigas.Tėvai yra pirmasis jų vaikų mokytojas, o šeima yra pirmoji studentų augimo klasė.Nacionalinio saugumo švietimo vykdymą galima mokyti, tyliai, nepaprasti ir pasiekti reikšmingą poveikį. Nacionalinio saugumo švietimas, skirtas atlikti pagrindinę Nacionalinio saugumo švietimo organizacijos atsakomybę.Trečia, dar kartą raginkite visuomenę efektyviai remti nacionalinio saugumo švietimo paslaugas.Visuomenė yra didelė sistema, didelis švietimas ir dideli ištekliai Bazės, populiarios mokslo bazės ir bibliotekos, muziejai, kultūros muziejai, ne grobio kelio muziejai, meno muziejai, memorialai, mokslo ir technologijų muziejai, stadionai, nacionaliniai parkai, jaunimo rūmai, vaikų veiklos centrai ir kt. Jie yra palankios vietos nacionaliniams nacionalinėms vietoms nacionaliniams nacionaliniams vietoms nacionalinėms vietoms nacionalinėms vietoms. saugumas.Todėl „Synergy“ visuomenė turi „padaryti viską“, „daryti viską“ ir „daryti viską“ ir tapti kertiniu akmeniu, kad palaikytų nacionalinio saugumo švietimą.
(Šis straipsnis yra Kinijos jaunimo tyrimų asociacijos 2024 m. Projekto laikotarpis „Naujojo amžiaus jaunimo mokyklos, šeimos, socialinio auginimo klausimų ir mechanizmo tyrimai“ (patvirtinimo numeris: 2024b32).
Šaltinis: guangming.com teorinis kanalas
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author