Mikal Bridges ja Cameron Johnson viisid Netsi võidule Sunsi üle

Estimated read time 2 min read

Mikal Bridges ja Cameron Johnson viskasid koos 36 punkti, et viia Brooklyn Nets 116-112 võiduni Phoenix Sunsi üle. Nets on viimasest üheksast mängust võitnud seitse. Cam Thomas juhtis Brooklyni 24 punktiga.

Jaren Jackson Jr. viskas Grizzliesi kaotuses Rocketsile 44 punkti.

Jaren Jackson Jr. juhtis Memphis Grizzlies’i 44 punkti ja seitsme lauapalliga 117-104 kaotuses Houston Rocketsile, kes on kodus võitnud 11 mängu järjest.

Desmond Bane jäi haiguse tõttu Grizzliesi jaoks välja

Memphis Grizzliesi parim skoorimees Desmond Bane jättis haiguse tõttu meeskonna 117-104 kaotuse Houston Rocketsile vahele. Bane’ist sai 11. Grizzliesi mängija, kes jätab sel hooajal vigastuse või haiguse tõttu mängu vahele.

Houston juhib teisel veerandil koguni 19 punktiga.

Houston juhtis teisel veerandajal koguni 19 punktiga, enne kui Memphis vähendas poolajaks eduseisu 57-43-ni. Grizzlies avas teise poolaja 15:3 võiduga ja vähendas Rocketsi eduseisu 60-58-le Vince Williams Jr. vabaviskega, kui kolmandat veerandit oli jäänud kaheksa minutit.

Rockets pikendas koduse võidusarja 11 mänguni

Houston juhtis neljanda veerandi alguses 82-81, avas veerandi 10-2 jooksuga ja suurendas oma eduseisu 92-83-le Fred VanVleet’i hüppega üheksa ja pool minutit enne lõppu. Memphis ei suutnud ülejäänud perioodi jooksul jõuda lähemale kui kuus punkti.