Michigani osariigi naiskorvpallurid alistasid James Madisoni Dukes’i 95-69

Estimated read time 2 min read

Michigan State Spartans (5-0) alistas neljapäeva õhtul Hard Rock Hotel Mayan Rivieras tänu kuumale heitlusele James Madison Dukes’i (4-2) 95-69. Spartans tabas 15 kolmepunktiviset, mis on James Madisoni ajaloo suurim arv.

Julia Ayrault juhtis Michigan State’i topeltduubliga, visates 25 punkti ja 15 lauapalli. Abbey Kimball viskas 21 punkti 5:10 kolmepunktiviskega. Tory Ozment ja Moira Joiner jõudsid samuti kahekohalise arvu punktidega, vastavalt 16 ja 11 punkti.

Jamia Hazell juhtis James Madisoni 19 punkti ja kaheksa lauaga. Peyton McDaniel viskas 13 punkti. Olivia Mullins ja Chloe Sterling jagasid kumbki kolm assisti.

Michigan State läks varakult juhtima ja ei jäänud kunagi maha. Spartans juhtis esimese veerandi järel 19-13 ja suurendas oma eduseisu poolajaks 48-32-le.

Kolmandal veerandil tuli James Madison välja ja vähendas eduseisu 12 punktile. Kuid Michigan State lõpetas veerandi 20-8-ga, et taas juhtima minna.

Neljandal veerandil jätkasid Spartans oma rünnakut, juhtides koguni 31 punktiga. James Madison võitles tagasi, et vahe pisut vähendada, kuid see oli liiga vähe ja liiga hilja.

Michigan State’i 15 kolmepunktiviset olid James Madisoni ajaloo suurimad. Spartans võitis Dukes’i 50-38.

Võiduga on Michigan State’il nüüd hooaja kokkuvõttes 5-0. James Madison on nüüd 4-2.

Mängu märkmed.

Michigan State viskas 15 kolmepunktiviset, mis on programmi ajaloo suurim arv.
James Madison oli parem värvipunktide poolest (34-30), kuid Michigan State’il olid eelised pinkide punktide (27-20), kiirpallide (16-12) ja teise võimaluse punktide (11-4) osas.
Spartans ületas Dukes’i korvpallide arvu 50-38. See oli esimene kord, kui James Madison kaotas tagasilöökide lahingu pärast seda, kui Old Dominion haaras eelmisel hooajal 5. märtsil Sun Belt’i konverentsi poolfinaalis ühe tagasilöögi rohkem (36-35).
Lisaks ei ole James Madison lubanud ühelgi meeskonnal võtta rohkem kui 50 tagasilööki alates 19. jaanuarist 2023, kui Georgia Southern võttis 53 tagasilööki. Lisaks oli 38 tagasilööki James Madisoni madalaim kogusumma ülikooli hooajal.
Kaotus oli James Madisoni halvim alates 5. detsembrist 2021, kui kaotati 93-47 North Carolinale.
Hazel viskas 19 punkti, mis on tema suurim punktide arv alates 12. detsembrist 2021 Lääne-Virginia vastu.
McDaniel tabas ühe kolmepunktiviske, mis on esimene kord sel hooajal, kui ta on tabanud kolm või rohkem kolmepunktiviset.