Micah Parsons võtab sõna Dak Prescotti ebaõiglase meediakriitika vastu

Estimated read time 2 min read

Cowboysi kaitsja Micah Parsons on väsinud ebaausast kriitikast, mida tema tagamängija Dak Prescott on saanud riiklikust meediast. Hiljutises taskuhäälingusaates kutsus Parsons meediat välja topeltstandardite ja Prescotti austuse puudumise pärast.

„Ma olen pressiesindaja. Ma annan neile sisu,” ütles Parsons. „Nad põhimõtteliselt varastavad mu sisu. Nad eksisid. Nad teevad täpselt seda, mida ma ütlesin, et kavatsen teha. Võida või kaota, neil on midagi öelda. Inimesed arvavad, et ma väldin kriitikat. Ei , kriitika pole probleem. Lihtsalt kritiseerige kõiki sama energiaga. Nad on sama kiusajad kui kõik teised. Inimesed otsustavad, kellele nad puhkust annavad. Mind ei kasvatatud nii. Ma kohtlen kõiki võrdselt.”

Parsons kritiseeris ka endist 49ersi tagamängijat Donte Whitnerit, kes hiljuti nimetas Prescotti mängujärgses saates „nelja järgu tagamängijaks”.

„Kes me oleme, et kellegi kohta seda öelda?” ütles Parsons. „Ma tunnen väga tugevalt, et need inimesed tulevad ja teevad neid asju. Aga sulle ei meeldiks, kui keegi sinuga niimoodi räägiks.”

Parsons ütles, et kõik, mida ta nõuab, on õiglus ja seda ta oma taskuhäälingusaates seisab.

„Püüan alati oma platvormi hea meelega kasutada,” ütles Parsons. „Sest lõppude lõpuks on selles mängus palju enamat kui …… See räägib nendest 5-, 10-, 15-aastastest, kes vaatavad meie poole ja jälgivad meid. See, kuidas ma ennast kohtlen, on see, kuidas nemad” hakkan ennast ravima. Nii et kui ma ennast väljakul esitlen ja nad arvavad, et see on OK, siis nad seda ka teevad.”

Micah Parsons võtab sõna Dak Prescotti ebaõiglase meediakriitika vastu

Parsonsi kaitse Prescotti vastu on värskendav muutus tempos, võrreldes pideva kriitikaga, millega Cowboysi tagamängija on viimastel aastatel silmitsi seisnud. Parsons on NFL-i üks hinnatumaid mängijaid ja tema sõnadel on kaalu. Loodetavasti aitavad tema kommentaarid muuta Prescotti ja Cowboysi ümbritsevat narratiivi.

TL; DR: Micah Parsons on väsinud Dak Prescotti ebaausast meediakriitikast. Ta kutsub meediat üles nende topeltstandardite ja Prescotti austuse puudumise pärast. Parsons nõuab ausust ja kasutab oma platvormi oma tagamängija eest seismiseks.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours