Metinis ataskaitos stebėjimas | Vanke komercinis keltas

Ilgą laiką Vanke neskyrė pakankamai dėmesio verslui.Tačiau šiame etape verslas yra svarbus „keltas“, skirtas Vanke kirsti ciklą.

Remiantis metine ataskaita, atskleista kovo mėn. Pabaigoje, 2023 m., Vanke verslas (įskaitant ne lygmeninio projekto) veiklos pajamas buvo 9,11 milijardo juanių, ty 4,6%metų.Tarp jų „YinLI“ valdomų komercinių projektų veiklos pajamos buvo 5,7 milijardo juanių, ty 4,1%metų.Laikotarpio pabaigoje iš viso 203 komerciniai projektai (išskyrus lengvojo turto produkcijos valdymo projektus) iš viso atidarė 11,58 mln. Kvadratinių metrų.

Nekilnojamojo turto neigiama puse verslas yra tam tikras kabinos akmens laipsnis.Nesvarbu, ar tai yra „Qibao Vanke Plaza“ pardavimas, ar viešo pasiūlymo REIT išleidimas, komercinis turtas palengvina dabartinio Vanke etapo likvidumo spaudimą.

Komerciniai klientai buvo informuoti, kad bendrą „Vanke“ verslą sudaro dvi dalys, o kai kurios iš jų yra komercinės grupės, kurioms priklauso miesto bendrovių jurisdikcija.

Kita dalis yra „Yinli“ grupė. „City Mega“ miesto lygio verslo centruose.

Todėl daugelis žmonių mano, kad Vanke verslo linija visada buvo chaotiškesnė.

2024 m. Sausio mėn. Venke vidinis dokumentas paskelbė apie verslo skyriaus įsteigimą, o septynių regionų verslo ir Indijos grupė buvo suvienodinti į verslo skyrių. Skyrius, ir Wang Haiwu buvo pagrindinis verslo departamento partneris.

Verslo grupės verslo struktūroje Verslo departamentas priklauso verslo grupei (BG) ir yra tas pats, kas BG ir nuosavybė BG, kaip ir 7 pagrindiniai regionai.

Kai kurie analitikai mano, kad įsteigęs verslo BG, Vanke bandė koordinuoti Indijos verslo ir regioninio BG verslą.Metinėje ataskaitoje taip pat teigiama, kad Verslo skyriaus įsteigimas skirtas sutelkti dėmesį į grupės verslo verslo statybos stiprinimą.

Pajamos 9,1 milijardo

Remiantis „VanKe“ metinės ataskaitos atskleistais duomenimis, komercinio turto plėtra ir operacijos apima prekybos centrus, bendruomenės verslo ir kitas verslo formas.

2023 m. „VanKe“ komercinis verslas (įskaitant ne lygmeninius projektus) veiklos pajamos yra 9,11 milijardo juanių, ty 4,6%metų -daugiau metų.Tarp jų „YinLI“ valdomų komercinių projektų veiklos pajamos buvo 5,7 milijardo juanių, ty 4,1%metų, o nuomos norma buvo 94,8%, ty 1,6 procentinio punkto metų -metų.

Nuolatinis projekto atidarymas padidino „VanKe“ verslo pajamas iš metų. .

Nuo ataskaitinio laikotarpio pabaigos „Vanke“ atidarė 203 komercinius projektus (išskyrus lengvojo turto produkcijos valdymo projektus), kurių statybos plotas buvo 11,58 mln. Kvadratinių metrų; metrai.Tarp jų „Yinli“ atidarė 74 komercinius projektus (išskyrus lengvojo turto valdymo projektus), kurių statybos plotas buvo 7,14 mln. Kvadratinių metrų;

Pagrindinis išdėstymas yra pirmajame ir antrajame miestuose, vykstančiuose Vanke valdomuose verslo projektuose, Jangdzės upės deltos ir „Pearl River Delta“ maste 24%, o pirmojo ir antrojo tipo miestų dalis sudarė daugiau nei 90%.

2023 m. Atidarė 15 komercinių projektų, įskaitant „Chongqing“ įspūdžio miestą, Šanchajaus „Longhua“ klubą, „Shenzhen Wan Ruiyin“ prekybos centrą.

Verta paminėti, kad Vanke nebuvo sumokėta šiam dabartinei, todėl investicijos į ataskaitą apie ataskaitą yra „ilgalaikė investicija į nuosavybę“, o gautos pajamos priklauso „investicinėms pajamoms“.„Yinli Group“ išleidimo dokumentuose „REIT“ taip pat teigė, kad bendrovė taip pat teigė, kad „jokio faktinio kontrolieriaus. Bet kuris investuotojas negali kontroliuoti įmonės“.

Anksčiau „India Group“ buvo žinoma kaip „Shenzhen Investment“ prekybininkai.

Ilgą laiką Vanke komercinis sektorius yra suskirstytas į dvi pagrindines stovyklas.

Abiejų šalių veikimas yra palyginti nepriklausomas.

Komercinis keltas

2021 m. Wang Haiwu, tuometinis „Vanke Group“ generalinis direktorius, nusileido Indijos prezidento imperatoriui.Tuo metu analizė atkreipė dėmesį į tai, kad ketinimas „Yinli“ gali paversti vieninga ir tik Vanke verslo veikiančia platforma.

Remiantis 2022 m. Naujiena, Vanke pritaikė kai kuriuos komercinius projektus kiekviename regione „Yinli“ grupė. , Guiyang, Kunming, Xi’an, Urumqi, Nanchang, Xuzhou, Taizhou, Hefei, Shenyang ir Changchun savarankiškai išsivysčiusios komerciniai projektai, aprėpia Vanke Plaza, Vankeli ir 2049 Produktų linijos esmęTačiau oficialioje „Yinli“ tinklalapyje teigiama, kad 2022 m. Valdant 45 Vanke komercinius projektus.

Tuo metu kai kurie svarbūs asmenys teigė, kad pagrindiniai regioniniai ir bendruomenės projektai, dalyvaujantys kai kuriuose regioniniuose ir bendruomenėje orientuotuose projektuose, daugiausia dėl panašių regiono projektų verslo išteklių, gali būti naudojami ir intensyvūs, ne visi „VanKe BG“ projektai.Po projekto sutapimo Indijos grupės valdymo zona padidės iki 12 milijonų kvadratinių metrų.

2024 m. Sausio mėn. Komercinis verslas ir „Yinli“ grupė septyniuose Vanke regionuose buvo suvienyti į verslo skyrių, o „Sun Jia“ buvo vyriausiasis verslo skyriaus partneris.

Tai taip pat laikoma dideliu žingsniu į priekį.

Oficiali „Yinli“ svetainė atskleidė, kad nuo 2023 m. Spalio mėn. Bendrovės veiklos valdymo projektai viršijo 53 miestus visoje šalyje, o turto skalė buvo beveik 100 milijardų juanių, o valdymo zona viršijo 12 milijonų kvadratinių metrų.

Tačiau net jei jis buvo įgytas, Vanke’o verslo pelningumas greitai nepagerėjo.Palyginti su „China Resources Land“ ir „Longhu“, 2023 m. Pabaigoje, „China Resources Land“ ir „Longhu“ verslo projektai buvo šiek tiek mažesni nei Vanke verslas, tačiau nuomos pajamos yra atitinkamai 17,9 milijardo juanių ir 10,28 milijardo juanių, ir Nuomos norma yra atitinkamai 96,5%ir 96,2%.

Vanke verslo verslo plėtra yra didelis iššūkis, o didžiausia verslo verslo dalis yra verslo verslas.Bendras Vanke prezidentas Zhu Jiu buvo geresnis nei 2023 m. Performanso susitikime ir paminėjo lėšų, kurias Vanke susidūrė su trimis žirklėmis, spaudimą.

Vienas iš jų yra spaudimas, kurį sukelia Vanke veikiantis išdėstymas.Remiantis bendraamžių patirtimi, kalbant apie kapitalo finansavimą, 100 milijardų pardavimų (palūkanų spaudimo padidėjimas) sumažėjimas 5 milijardų verslo verslo verslo EBITDA ir NOI sumažėjimas.Vanke turi patobulinti EBITDA, NOI ir NPI verslo verslui.

Zhu Jiusheng pristatė, kad Vanke veikianti verslo skalė yra beveik 400 milijardų juanių.

T. y., Vanke’o veiklos verslas turi mažą pajamingumą, o kai kurie net nepasiekia banko paskolų palūkanų normų.Taip pat remiantis „China Resources Land“ kaip palyginimu, pasikartojančios verslo pajamos, kurias atskleidžia „China Resources“, apima 1,9 dividendus ir palūkanų kartotinius.

Tačiau kai kurie „VanKe“ veikiantys turto grynųjų pinigų srautai gaunami iš santykinai stabilių nuomos pajamų.

Turto gelbėjimas

Esant dabartinei nekilnojamojo turto situacijai, komercinio turto verslo turtas tam tikru mastu taip pat prisidėjo prie „VanKe“ grynųjų pinigų srautų.

Turto šalinimas yra tiesioginis valdymo likvidumo ir sverto pasirinkimas.Baigęs sandorį, Vanke’as visiškai pasitraukė, o paroda tapo vienintele turto savininku.

Šis projektas yra „Shanghai Star“ komercinis projektas, taip pat projektas, kuris keletą metų iš eilės sekėsi gerai, tačiau keblioje padėtyje Vanke vis dar pasirinko parduoti pinigų kaupimo projektą grynųjų pinigų srautams.

Verta paminėti, kad 2021 m., Kai paroda įsigijo 50%„Qibao Wanke Plaza“ iš GIC, su 2,772 milijardo juanių, bendras projekto vertinimas buvo 6,58 milijardo juanių, o sandorių susitarimas buvo 6,4 milijardo juanių.

Vykdydami naujausius sandorius, bendras „Qibao Vanke Plaza“ įvertinimas padidėjo iki 7,06 milijardo juanių, tačiau sandorio susitarimo kaina yra tik 5,2 milijardo juanių, o beveik 30 %nuolaida.

Tačiau verslo asmuo pabrėžė, kad Vanke turėjo pasirinkti iš projekto šalinimo ir „vertingų“ projektų lupimo rankoje.

Be įprastų finansavimo kanalų, „VanKe“ taip pat siekia įvairių formų bendradarbiavimo, įskaitant nuosavybės finansavimą, REIT ir viešąsias pasiūlymus.Pranešama, kad „VanKe“ turimas turtas apima miesto atnaujinimo projektus, mažmeninės prekybos nekilnojamąjį turtą, biurus, būstą nuomojant, logistikos parkus ir viešbučius.

Šiuo metu didžiausias susirūpinimas yra CICC vartotojų vartotojų REIT pažanga.

Komerciniai klientai buvo informuoti, kad CICC vartotojų vartotojų REIT viešas pardavimas iš anksto baigėsi. Yuan.

„CICC“ vartotojų REIT priima „Hangzhou Xixi“ įspūdį kaip pagrindinį turtą. 2,1 milijardo juanių.

Kalbant apie nuomos santykį, 2014–2022 m. Svertinės nuomos norma buvo 98,2%. 2023 m. Nuomos norma siekė 99,6%.

Šiuo metu, remiantis komerciniais stebėjimais, nors Vanke daugelį metų laikė savo pagrindinį verslą, jis turi diversifikuotą pramonę, tačiau jis buvo nukreiptas į komercinio sektoriaus plėtros kelią.

Šaltinis atskleidė, kad Vanke ketino skatinti verslo sektorių viešai viešai, tačiau kadangi vairavimo „Spin -Off“ projektas išleidžia REIT ir turtą, turintį didelį pelningumą, bendras sąrašas nebebus reklamuojamas.

Šiuo požiūriu dar reikia pastebėti Vanke verslo sektoriaus plėtros kelią, tačiau komercinio nekilnojamojo turto verslo grynųjų pinigų srautai padėjo patronuojančiai įmonei perduoti sunkumus.

2024 m. Kovo mėn. Pagrindinis „Yinli“ grupės turtas Šenzeno būstinėje Šenzene gavo 3,59 mlrd. Juanių, vykdančių CMBS paskolas dėl CMBS dėl 2026 m. Išpirkimo.

Nuo 2024 m. Kovo mėn. Indija iš viso sukaupė 8,4 milijardo juanių eksploatavimo nuosavybės paskolų, kad pakeistų CMBS verslą.

Vanke vadovybė per veiklos posėdį pristatė, kad eksploatavimo turto paskolos yra dvigubos pelno rankos, turinčios subalansuotą Vanke pasitraukimą ir grąžinimo prieštaravimus. 2014. Lytinės nuosavybės paskolos yra 10 milijardų.

Neseniai „S&P“ sumažino „VanKe“ reitingą iki „BB+“, kuriame paminėjo, kad norint papildyti patronuojančios bendrovės likvidumą, manoma, kad „VanKe Enterprises“ naudosis naujomis banko paskolomis komerciniu turtu ir turto šalinimo pajamomis.

Naudojant neužtikrintus investicinius turtus, iš bankų gali gauti komercinio turto paskolas.

2024 m. Sausio mėn. Pabaigoje centrinis bankas ir valstybinė finansų priežiūros ir administracijos administracija sušvelnino nuostatas, kaip įmonės panaudojo komercinių nekilnojamojo turto paskolų pajamas, įskaitant atsiskaitymų obligacijas.Paskolos vertės santykis neturi viršyti 70%turto įvertinimo vertės.Todėl „S&P“ mano, kad „Vanke“ įmonės gali dar labiau padidinti komercinės nuosavybės paskolas iš bankų, kad galėtų pakartotinai finansuoti būsimą skolą.

Kitaip tariant, ši hipotekos paskola padidins „VanKe Enterprises“ turto įkeitimo normą.Nuo 2023 m. Pabaigos Vanke’o turtas – tik 34,5 milijardo juanių, buvo įsipareigoję dėl banko paskolų.Nuo 2023 m. Pabaigos hipotekos skolos sudarė tik 7%visos skolos.

You May Also Like

More From Author