Medicinos didelės kavos dalijimosi paslaptis, kad kraujagyslės būtų sveikos ir jaunos: būkite atokiau nuo kavos ir arbatos dešimt valandų prieš miegą, sveika mityba „keturi ar keturi“

Estimated read time 3 min read
„Chaoying News“, žurnalistas Zhengas Jiayingas, korespondentas Chen Yuhong
Neseniai „Star Wu Zun“ rytą ir širdies ritmą atskleidė tik 38 kartus per minutę, sukeldama karštą diskusiją tarp netizens.Kraujagyslių sveikata turi gyvybiškai svarbų poveikį žmonių gyvenimui ir gyvenimo kokybei. „Tide News“ klientas kviečia dideles kavos pramonėje.
Nepaisant nuolatinio ekonomikos ir visuomenės pažangos bei vis labiau pažengusių medicinos technologijų, gilinant senėjimą, mano šalyje vis dar padidėja širdies ir kraujagyslių ligų sergamumas ir mirtingumas.Zhejiango ligoninė, kaip pirmaujanti vienetas Zhejiango provincijos širdies ir kraujagyslių ligų prevencijoje ir kontrolės technologijoje, ilgą laiką atliko ankstyvas atrankos ir išsamius intervencijos tyrimus.”Nuolatinis ankstyvosios širdies ir kraujagyslių bei smegenų ligų prevencijos ir ankstyvosios prevencijos sistemos pagerėjimas sukėlė insulto mirtingumą mūsų provincijoje.” Apsaugai reikia daugiau naujų mokslinių konotacijų.
Apklausti padaliniai išpažinties
Kur yra „šaltinis“?Mes lyginame visą širdies ir kraujagyslių ligų grandinę su upe, ir mes surinkome daugybę rizikos veiksnių viduriniame ir viršutiniame pasiekime.Jei šių pavojingų veiksnių poveikis padauginamas iš ligos metų, tuo didesnis gautas bendras kiekis, tuo didesnė atitinkama rizika.”Pacientai, sergantys hipertenzija, cukriniu diabetu, hiperlipidemija, nutukimu ir kitais pacientais, naudojant mokslinį gydymą, gali gyventi iki 90 metų, kad išgyventų ligą.” Ligų atsiradimas ir ligos kontrolė.
Pacientams, sergantiems hipertenzija, diabetas, hiperlipidemija, nutukimas ir kt. praradimas.”Atleiskite dietą, tuo pačiu pasikliaudami įvairiais vaistais, kad gydytų ligą.”Šiuo metu bendra širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių kontrolė mano šalyje nėra idealu: hipertenzijos kontrolės greitis yra tik 16,8%, cukrinio diabeto kontrolės greitis yra 18,6%, kraujo lipidų anomalijų kontrolės greitis yra toks mažas, kaip 4%, metimo rūkymo procentas yra 18,7%, pagrįsta dieta yra pagrįsta, o pagrįsta dieta yra tik 3,79%…
„Pagerinimas gyvenimo būdas yra pats paprasčiausias gydymas, užkertantis kelią ir gydant daugelį ligų, ir turi būti atkaklus. Neužtenka pasikliauti dieta ir mankšta. Taip pat turime atkreipti dėmesį į KMI” poveikį širdies ir kraujagyslių sveikatai. ” Ankstesnio miego ir pakankamo miego laiko vystymasis gali efektyviai sumažinti skilvelių širdies ritmą;
Kaip sveikai išsimiegoti, galbūt norėsite klausytis profesoriaus Mao Wei pasiūlymų: „Stenkitės negerti kofeino gėrimų per 10 valandų prieš miegą, nevalgykite 3 valandų prieš miegą, nesiimkite el. Laiškų 2 valandas prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš 1 lovą, 1 prieš miegą 1, 1 prieš miegą 1, 1 prieš miegą 1, 1 prieš miegą 1, 1 prieš miegą 1, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegas, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą, 1 prieš miegą.
Be to, dieta laikosi „Keturios mažiau ir keturios“ principo: bendras karštosios kortelės, valgykite septynias ar aštuonias minutes, pilnai; ;”Šiurkščiavilnių grūdai, apie kuriuos mes kalbame Sūris, lašinių maistas dažnai yra prisotintas.
Ar žemo rango dieta sukels osteoporozę?Daugelis žmonių neteisingai suprato kai kurias sąvokas.”Tiesą sakant, šiam susirūpinimui nėra jokio mokslinio pagrindo. Mūsų siūloma mažiau druskos yra suvartoti 5–6 gramus druskos per dieną, apie vieną alaus butelio dangtelį, kurio pakanka normaliam kraujo ir natrio lygiui išlaikyti. Žmogaus kūnas.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author