Mbappe: Ferdinandas remia PSG dėl UCL pergalės

Estimated read time 3 min read

Komentatorius Rio Ferdinandas daug gyrė Kylianą Mbappe ir pavadino jį „įdomiausiu žaidėju planetoje“. Ferdinandas mano, kad Mbappe yra ne tik nepaprastas talentas, bet ir gyvybingumo bei sprogimo šiuolaikiniame futbole įsikūnijimas. Ferdinandas prognozuoja, kad Kylianas Mbappe nuves Paryžiaus „Saint-Germain“ į Čempionų lygos šlovę, o tai gali būti paskutinis jo sezonas klube.

Potencialus Mbappe persikėlimas į Real Madrid arena buvo plačiai aptarinėjamas, o pranešimai rodo, kad 25-erių puolėjas gali atsisveikinti su „Paris Saint-Germain“, kur paliko neišdildomą pėdsaką savo įvarčių mušimu. Nuo 2018-ųjų, kai atvyko iš Monako, Mbappe per 300 rungtynių PSG gretose pelnė įspūdingą 251 įvartį. Nepaisant dominavimo šalies viduje, PSG iki šiol nepasisekė Europoje.

Ferdinandas Kyliano Mbappe pasitraukimą iš PSG vertina kaip galimybę prancūzui baigti savo kadenciją pergalinga Čempionų lygos marškinėliai kampanija. Ekspertas pabrėžė neeilinius Mbappe sugebėjimus ir apibūdino jį kaip žaidėją, kuris vienas gali pakeisti rungtynių eigą. Ferdinandas sakė, kad Mbappe universalumas, tempas ir sugebėjimas pelnyti įvartį daro jį unikaliu futbolo talentu.

Real Madrid marškinėliai
Mbappe: Ferdinandas remia PSG dėl UCL pergalės

Lyginimas su futbolo legendomis, tokiomis kaip Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi, yra neišvengiamas, tačiau Ferdinandas mato Mbappe kaip naujos kartos fakelo nešėją. Jis tiki, kad Mbappe turi talento ir veržlumo, kad galėtų pamėgdžioti Ronaldo ir Messi sėkmę Čempionų lygoje ir galbūt net pranokti juos. Komentatoriai pabrėžė Kylianą Mbappe kaip „išrinktą žmogų“, kuris iškėlė trokštamą Čempionų lygos trofėjų PSG.

Ferdinandas žavisi Mbappe žaidimo stiliumi ir poveikiu aikštėje, tačiau taip pat pripažįsta iššūkius, su kuriais susiduria gynėjai bandydami jį sulaikyti. Jis paminėjo elito gynėjų, tokių kaip Kyle’as Walkeris ir Antonio Rudigeris, pavyzdį, kurie bandė pašalinti Mbappe grėsmę, tačiau galiausiai jiems nepavyko dėl Mbappe įgūdžių ir prisitaikymo. Ferdinandas sakė, kad norint sustabdyti Mbappę, reikia kolektyvinių komandos pastangų, nes jo sugebėjimas išnaudoti bet kokią varžovų gynybos silpnybę daro jį puikiu varžovu.

Nors kiti futbolo veikėjai gali ginčytis dėl skirtingų žaidėjų viršenybės, Ferdinandas išlieka tvirtai įsitikinęs, kad Mbappe karaliauja. Žavėjimasis Mbappe talentu ir potencialu yra daugiau nei tik pagyrimai; tai liudija Mbappe, kaip kartos talento, pasirengusio palikti palikimą, statusą. Mbappe ateitis nuolat kinta, o futbolo pasaulis su nerimu laukia, ar Ferdinando prognozės išsipildys ir ar Mbappe tikrai pasieks Europos futbolo šlovės viršūnę su PSG ar kitur.

Rio Ferdinandas Kylianą Mbappe laiko įdomiausiu žaidėju pasaulyje, nes jis savo paskutiniame sezone veda Paryžiaus „Saint-Germain“ į UEFA Čempionų lygos šlovę. Ferdinandas mano, kad Mbappe yra unikalus talentas, turintis neprilygstamą energiją ir gyvybingumą. Nepaisant pranešimų, siejančių jį su galimu persikėlimu į Real Madrid marškinėliai, Mbappe palikimas PSG yra neabejotinas – per 300 rungtynių jis pelnė 251 įvartį. Ferdinandas mano, kad Mbappe yra naujos kartos žaidėjas, galintis pasiekti Čempionų lygos sėkmę, kaip Ronaldo ir Messi. Pabrėžė Mbappe sugebėjimą vienas pakeisti žaidimus ir tikėjo, kad lygiosios PSG naudai gali paskatinti jį palikti Paryžių. Ferdinandas pripažino, kad gynėjai sulaiko Mbappę ir pabrėžė kolektyvinės gynybos poreikį. Galiausiai Ferdinando susižavėjimas Mbappe pabrėžia prancūzo potencialą palikti ilgalaikį pėdsaką futbole.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours