Matyti mados kompanijas, kaip papasakoti Rytų estetikos istoriją su suknelių šou

Estimated read time 3 min read

01:57
VIDEO: Mo Xiaoqi
Į gamybos procesą įtraukite siuvinėjimą, karoliukus, totemą ir kt., Derinkite tradicinius kultūrinius elementus, tokius kaip stovinčios apykaklės, debesų pečiai ir plokštelės sagtys su dabartine estetine mada … gegužės 20 d., „Zhejiang Keyi Industrial Co., Ltd.“ (Ltd. (Ltd. (Ltd. “(Ltd. Po šio devintojo „Pattinos suknelės“ kultūros festivalio, kurį vedė „Ke Ye Group“), prasidėjo 1663 m. Shaanxi gildijos salėje Čengdu.
Šioje mados šventėje su tema „Rasti rytietišką rožę“ daugiau nei 100 suknelių, surinktų su rytietiškomis estetinėmis savybėmis, pasirodė stulbinančioje išvaizdoje.Tarp skraidančių sijonų įvairios rožės yra ypač akys: odos pagamintos purpurinės rožės tampa išskirtinėmis dekoracijomis aplink juosmenį, o juodos ir baltos rožės, susiliejančios rašalo elementuose Sijono paviršius pabrėžia rytinį žavesį
Parodyti šou
„Nuo senų laikų rožės buvo meilės ir grožio simbolis. Jei Vakarų rožės yra šiltos ir nevaržomos, kinų rožės yra grakščios.” sukelti tai, kad tai sužadintų.Batinina sujungia rožių elementus su tradiciniais kinų „kultūros simboliais“ ir kitais rytietiškais „kultūros simboliais“, kad kiekviena suknelė galėtų skleisti meilės ir grožio projektavimo koncepciją, taip pat gali papasakoti rytietiškų kultūrinių istorijų istorijas.
Ši mados šventė taip pat yra svaiginanti suknelės kultūrinė kelionė.Šiuo metu galite pabandyti dažyti rašalo rožę ant suknelės. klasikinė ir madinga promenada.
Kliento savarankiškai pagaminta rankų darbo „mini versija“ suknelė
„Klausydamiesi paaiškintos kultūrinės istorijos, mes patiriame suknelių žavesį rankos sukuriamo proceso metu. Ši veikla gali būti išklausyta arba vaidinti, o tai yra labai įdomu.”
Kaip vienas iš pirmaujančių vietinių moterų drabužių lyderių, „Cezhen Group“ turi daugybę prekės ženklų, tokių kaip „Batie“, „Karafo“, „Batie Qike“, taip pat nepriklausomos pramonės grandinės valdymo komandos, tokios kaip tyrimai ir plėtra, gamyba, operacija ir rinkodaros planavimas.Bendrovės ne tik turi beveik tūkstantį terminalų parduotuvių ir „Omni -New“ mažmeninės prekybos kanalais, bet ir nacionalinius suknelių standartinius formulavimo įrenginius.2014 m. „Ke Ye Group“ perkėlė „bazinę stovyklą“ į Linpingą.
„Linpingas turi ir tradicinį paveldą, ir šiuolaikišką atmosferą. Paveldėjimo ir inovacijų plėtros koncepcijos, kurias IT parodė, sutampa su Patinos mados koncepcija.”
Nuo aprangos kultūros festivalio iki dalyvavimo planuojant „Astana World Expo“ „Tianlu Weisi · Kinijos kryžminio vystymojo meno paroda“, kad taptų paskirtu Dubajaus pasaulio parodos aprangos tiekėju. Menas integruokite ją į naujoves ir Drabužių dizainas, sukurkite naują produktyvų mados moterų drabužių pramonės produktyvumą ir yra įsipareigojęs parodyti pasauliui su mados prekės ženklais, turinčiais rytietiškų savybių ir rodyti Rytų grožį.
„Kezhen Group“ atstovaujamas „pramonės etalonas“ yra Linpingo rajono mados ekosistemos statybos pavyzdys ir sukuriant „Hangdhou City East New Center“.Kaip viena iš aštuonių milijardų trilijonų pramonės šakų, kurią sukūrė Zhejiang provincija, mados pramonė atsisako savo gyvybingumo.Čia yra provincijos lygio būdingi miestai, kuriuose dominuoja drabužių ir mados pramonė, Yishang miestelis.Intensyviai nusileidus daugybei aukštų platformų, tokių kaip Kinijos drabužių mokslo ir technologijos akademija ir pramoninio interneto tyrimų institutas, taip pat greitai patobulintas mados pramonės energijos lygis, skirtas skaitmeniniam Zhichengui.
Ateityje „Linping“ dar labiau įkurs Tarptautinį mados prekės ženklo bendradarbiavimo centrą su pasauline mados pramonės vizija, pagreitins prekės ženklo plėtros „eidami į jūrą“ ir užsienio aukštos kokybės išteklių įvedimą ir nuolat paversti mados pramonės impulsą galingu pagreičiu galinga. Variklis skatinti aukštos kokybės ekonominę plėtrą.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author