„Marco Polo“ plytelės: sukurkite šiltą, madingą ir praktišką svajonių virtuvės erdvę

Estimated read time 2 min read

Šiandienos visuomenėje virtuvė išsivystė iš paprastos maisto gaminimo vietos į pagrindinę šeimos sritį.Šeimos nariams tai ne tik nešiotis tris patiekalus per dieną, bet ir svarbi erdvė socialinei, bendravimui ir gerų laikų dalijimosi.Todėl virtuvės dekoravimo stilius ir kokybė yra glaudžiai susiję su šeimos gyvenimo kokybe.Tarp daugelio dekoravimo medžiagų „Marco Polo“ plytelės tapo idealiu pasirinkimu kuriant svajonių virtuvę su puikiu našumu ir gražiu dizainu.

Virtuvės erdvės bruožas yra tas, kad lengva nudažyti alyvą ir šlapią vandenį.„Marco Polo“ plytelių taikymas šioje srityje yra patogus.Dėl įprastų problemų, tokių kaip alyvos dūmai ir prieskoniai, „Marco Polo“ plytelės nepaslėpė, nuotekų ir ypač lengva valyti , pastangos ir pastangos.Be to, „Marco Polo“ plytelės taip pat pasižymi puikiais nelipniais, kurie gali pasirūpinti šeimos narių kasdieniu vaikščiojimo sauga.

Be saugumo, „Marco Polo“ plytelės taip pat vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį gerinant visos virtuvės grožį.Šiuolaikinis virtuvės dizainas paprastai yra atviras ir daugiafunkcinis.Nesvarbu, ar tai šalta paprastos ir modernios prasmės spalva, ar šilta ir patogi medinė tekstūra, „Marco Polo“ plytelės gali patenkinti estetinius dizainerių ir savininkų poreikius.Pvz., Žemiau esančioje figūroje virtuvės dizaino erdvė yra didelė.

Siekiant geriau parodyti „Marco Polo“ plytelių pritaikymą virtuvės dekoracijoje, žemiau yra keletas puikių atvejų, rodančių plytelių scenos patirtį virtuvės erdvėje.

1 atvejis: Jauni savininkai labiau linkę į modernų paprastą stilių.Sienoje naudojamos „Marco Polo“ medvilnės pilies plytelės, o elegantiška fono spalva yra šviesiai pilka lygiagreti tekstūra.Dėl natūralios tekstūros ir minkštų spalvų ši plytelė atneša ramią ir harmoningą namų atmosferą.

2 atvejis: Šis savininkas išrinko „Marco Polo Tile AIS Ash“ programos sienos paviršių, elegantišką ir šviesiai pilką su tamsiomis žemės plytelėmis ir spintelėmis, o tai padidina erdvės sluoksnio pojūtį ir daro bendrą atmosferą švelnesnę ir patogesnę.Su paprastu dizainu jis puikiai aiškina šiuolaikinių namų madą ir patogumą.

3 atvejis: Kai kurie savininkai, kurie siekia romantikos, pasirinko žurnalo stiliaus spintelę su šviesiai pilkos spalvos sienų plytelėmis.Ši plytelė su šviesia spalva ir subtilia tekstūra suteikia namams prancūzišką romaną ir eleganciją.

You May Also Like

More From Author