Manhattani meeste korvpall langeb Fordhamile Bronxi lahingus

Estimated read time 1 min read

Bronx, NY – Manhattani meeste korvpallimeeskond jäi esmaspäeva õhtul Bronxis peetud Rose Hill’i lahingus 93-61 alla Fordhamile, hoolimata tugevast hooaja algusest.

Daniel Rouzan viskas 15 punkti ning Briggs McClain 10 punkti ja neli lauapalli. Manhattan viskas 45,5 protsenti viskeid ja realiseeris kõik oma vabavisked, kuid Fordhami tasakaalustatud rünnak oli neile liiga palju.

Manhattan alustas esimesel poolajal tugevalt, asudes varakult juhtima ja hoides seda enamiku poolaja jooksul. Jupiteri kaitse oli samuti tugev, piirates Fordhami poolaja lõpuks 47 punktini.

Teisel poolajal hakkas Fordham (3 võitu, 3 kaotust) siiski tulistuma. Rams tegi 21-5 seeria, et võtta kontroll üle ja ei vaadanud enam tagasi. Fordham viskas teisel poolajal 56,7 protsenti viskeid ja edestas Manhattanit 31-17.

Japhet Medor juhtis Fordhami 16 punkti, kuue söödu ja kolme vargusega. Elijah Gray tõi 15 punkti ja seitse lauapalli, Kyle Rose 14 punkti ja neli vargust.

Manhattan avab Metro Atlantic Athletic Conference (MAAC) mängu sel reedel, kui ta võtab Dread Arenal vastu Mount St. Mary’s’i. Mäng algab kell 19.00.