Malik Monk lööb Kings’i võidul Sunsi üle suurejoonelise värava

Estimated read time 2 min read

Sacramento Kingsi Malik Monkil oli reedel meeldejääv õhtu, sest ta mitte ainult ei aidanud oma meeskonna võidule Phoenix Sunsi üle, vaid tegi ka suurejoonelise viske, mida kindlasti veel nädalaid esile tõstetakse.

Kui Kings juhtis seitsme minutiga, kui teist veerandit oli jäänud umbes seitse minutit, varastas Keenan Ellis Jordan Goodwinilt palli ja läks kiirelt söödule. Monk järgnes, sööstis äärelt sisse ja Ellis andis talle samal ajal täiusliku söödu. Seejärel hüppas Monk kõrgelt üle Sunsi keskkaitsja Drew Eubanksi ja sooritas tigeda kahe käega slam’i, mis pani Golden 1 Centre’i publiku hulluks.

Malik Monk lööb Kings’i võidul Sunsi üle suurejoonelise värava

Slam ei olnud mitte ainult muljetavaldavalt sportlik, vaid andis Kingsile ka hädavajaliku energialaengu. Sacramento Kings oli viimasel ajal raskustes, kuid Monki buzzer beater tundus meeskonda ergutavat, sest nad võitsid mängu lõpuks 122:110.

Monk on kogu hooaja jooksul olnud Kings’i võtmemängija. Ta kogus keskmiselt 14,6 punkti, 2,6 lauapalli ja 5,2 söötu mängu kohta ning on praegu üks aasta kuuenda mehe auhinna favoriitidest.

Monk ei ole mitte ainult andekas mängija, vaid ka Sacramento fännide lemmik. Ta on tuntud oma nakatava energia ja selle poolest, et ta teeb kõik, mis vaja, et aidata oma meeskonnal võita. Pärast reedest mängu ütles Monk, et tahab lihtsalt kõvasti mängida ja mängu nautida.

„Ma lihtsalt armastan korvpalli mängida,” ütles Monk.” Mulle meeldib koos meeskonnakaaslastega väljakul olla. Ma tahan lihtsalt minna sinna mängima ja anda igal õhtul endast parima.”

Malik Monk tegi Sunsi vastu suure mängu ja tõestas, miks ta on üks põnevamaid noori mängijaid NBA-s. Ta on mängija, kellel tasub praegu ja tulevikus silma peal hoida.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours