Maistas ir gėrimai turi didelį dividendų potencialą

„Shengang Securities“ neseniai išleido maisto ir gėrimų pramonės tyrimų savaites: vartotojų aukšto dažnio duomenų svyravimai, maisto ir gėrimų potencialas turi didelį dividendų potencialą.

„Shengang Securities“ neseniai išleido maisto ir gėrimų pramonės tyrimų savaites: vartotojų dažnio duomenų svyravimai, maistas ir gėrimai turi didelį dividendų potencialą.


Toliau pateikiami tyrimų ataskaitos santrauka:


Praėjusią savaitę (4,15–4,21) Maisto ir gėrimų indeksas pakilo+0,74%, užėmė 10 vietą tarp 31 pramonės šakų Shen Wan mieste, o Šanchajaus ir Šenzheno 300 indeksas buvo 1,15,15,15,15,15 tūkst.Pieno produktų, minkštųjų gėrimų ir alaus veikimas maisto ir gėrimų pramonėje yra gana geras.


Kalbėjimas kiekvieną pirmadienį: Vartotojų dažnio duomenų svyravimai Maistas ir gėrimai turi didelį dividendų potencialą


Nulinio bendruomenės augimo tempas sumažėjo nuo praėjusio mėnesio, o pagrindinis vartojimas buvo stabilus, o maitinimo, tabako ir alkoholio slėgis buvo spaudžiamas.Praėjusią savaitę (4.15–4,21) Nacionalinis statistikos biuras kovo mėnesį išleido nulinius duomenis. Sausio – vasario mėn.Kovo mėn. Grūdų ir naftos maisto augimo tempas sumažėjo nuo praėjusio mėnesio nuo sausio iki vasario.Apibendrinant, pagrindinis vartojimas ir toliau tęsėsi kovo mėnesį, nuolatinį maitinimo slėgį, o tabako ir alkoholio draugijos augimo tempas buvo paveiktas sezoninių veiksnių ir slopino to paties laikotarpio pagrindą. , Dabartiniai aukšto dažnio ekonominiai rodikliai atspindėjo aukšto dažnio ekonominių rodiklių atspindį.


Maisto ir gėrimų pirmaujanti įmonė turi galimybę pagerinti dividendus ir potencialią erdvę.Neseniai dominuoja aukštas dividendų stilius, o politikos lygis pabrėžia dividendus ir akcininkų grąžą.Vartotojų įmonės turi stabilius grynųjų pinigų srautus, mažesnes kapitalo išlaidas ir stabilų augimą.Tie, kurių alkoholinių gėrimų biržos sąrašai yra didesni, gali pasiekti apie 4%.Maisto sektoriaus dividendų norma pasižymi puikiais rezultatais, „Yangyuan“ gėrimais, „Yuanzu“ akcijomis ir „Shuanghui“ plėtra, o „Yili“ akcijos pastaraisiais metais pasiekė aukštesnį dividendų procentą.Be to, dauguma kompanijų turi potencialias naujų produktų kūrimo vietas ir turi investavimo vertę augimo potencialo lygiu, vertinimo sąnaudų rezultatais, dividendų grąža ir kitais aspektais.


Palyginame metinį pirmaujančių maisto ir gėrimų pramonės įmonių dividendų santykį su dabartinėmis tipiškomis didelėmis rinkoje esančiomis akcijomis. Maisto gėrimuose vis dar yra galimybių padidinti grynųjų pinigų dividendų dalį.Kita vertus, vartojimo prekių pramonės, turinčios didesnę koncentraciją, tokią kaip namų prietaisai, padėtis po to, kai pramonė pamažu subręsta, o bendrovės augimo tempas yra švelnus, padidėja dividendų išlaidos grynaisiais ir išlaikant gerą grynojo turto pajamingumo lygį, bus. Būkite geresni įmonių grąžinimo akcininkams ir geresnis atsakymas į vertinimą.Maisto ir gėrimų pirmaujančios įmonės turi gerą potencialą iš galimybės sustiprinti dividendus, kad padidintų dividendus.


Investavimo strategija


Šiuo metu pramonė pateko į metinę ataskaitą ir tankaus pirmojo ketvirčio atskleidimo laikotarpį.„Volkswagen“ vartojimas, pavyzdžiui, pagardai, laisvalaikio užkandžiai ir kitas viešas vartojimas, naudingas jų sub -industrijos logikai ir konkrečioms įmonės veiklos priemonėms, kurių ekonominis ekonominis atsigavimas.1. Tikimasi, kad dideli alkoholiniai gėrimai ir stiprus nekilnojamasis turtas.Rekomenduojama „Guizhou Maotai“, „Shanxi Fenjiu“, „Wuliangye“, „Gujing Gongjiu“, „Jinshiyou“, „Gong“ vairavimo vynas ir kt. Laukiami ekonominio pasikeitimo lūkesčiai.2. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į daugybę palankių alaus pramonės šakų, tokių kaip išmokų išlaidos.3. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į „Zhongjing“ maisto produktus, dangaus maistą ir vidurį -aukštai.4. „Volkswagen“ plokštelės atkreipia dėmesį į gaiviuosius gėrimus ir regionines pieno produktų kompanijas, tokias kaip „Yanjinpu“, „Ganyuan Food“, „Jinzi Food“, „Maitinimo tiekimo grandinės“ įmonė „Anai Food“ ir „Qianwei Chong“ virtuvė, „Dongpeng“ gėrimas ir „Happy Food“.


Įspėjimas apie riziką


Maisto kokybės ir maisto saugos rizika, sustiprinta rinkos konkurencija, žaliavų kainų pokyčiai ir kt.(„Shengang Securities Xu Guangfu“)


You May Also Like

More From Author