Madinga ir gyvybinga jauna frakcija 丨 „žolė“ kultūra: nauja jaunų žmonių vartojimo tendencija

Estimated read time 2 min read

□ „Zibo Daily“/„Zibo Evening News“/„Expo News“

Žurnalistė Zhou Jiannan

„Žolės sodinimas“ reiškia puikią tam tikro produkto dalijimosi kokybę, kad paskatintų kitus nusipirkti norą pirkti.Pastaraisiais metais „žolės“ kultūra tyliai pakilo tarp jaunų grupių, ir tapo nauja vartojimo tendencija.Per socialines platformas, trumpus vaizdo įrašus, tiesiogines transliacijas, jauni žmonės dalijasi savo apsipirkimo patirtimi ir rekomenduoja aukštos kokybės produktus, taip skatindami vienas kito norą vartoti.Šis reiškinys ne tik pakeitė jaunų žmonių apsipirkimo įpročius, bet ir į vartotojų rinkoje įšvirkė naują gyvybingumą.

„Kiekvieną kartą, kai matau kai kuriuos tinklaraštininko rekomenduojamus produktus, aš esu labai įdomus ir noriu juos nusipirkti. Nesvarbu Pirkti.Ji parodė savo „Xiaohongshu“ kolekcijos klipą, kuris dėvėjo, ir kosmetika ir papuošalai.

Draugai vakarieniauja, eikite į viešus komentarus ir ieškokite rekomendacijų; iš vis daugiau žmonių.

„Aš atidariau savo sąskaitą„ Xiaohongshu “, ir buvo daug gerbėjų. Aš dažnai dalijuosi savo kasdieniu ir dėviu.” , Ji taip pat pasidalins savo patirtimi tarpusavyje.Ji sakė, kad „Grass“ egzistavo plačiai socialinėje žiniasklaidoje.

„Žolės“ kultūra verčia jaunus žmones daugiau atkreipti dėmesį į prekių kokybę ir ekonomiškumą.Jie imsis iniciatyvos suprasti informaciją apie produktą prieš pirkdami, ir kreipsis į kitų vertinimą ir rekomendaciją, taip išvengdami aklųjų vartojimo.Šioje tendencijoje vis daugiau prekės ženklų pradėjo atkreipti dėmesį į produkto kokybę ir žodžių rinkodarą, kad patenkintų jaunų vartotojų poreikius.

Ponia Hao, kuri dažnai apsipirkinėja per socialines ir apsipirkimo platformas, žurnalistams sakė, kad žiūrint tiesioginę transliaciją, jaučiuosi gerai.Ji taip pat sakė, kad „žolė“ gali sukelti impulsų vartojimą, ir tikiuosi, kad visiems vis tiek reikia apsipirkti racionaliai.Nors „sodinti žolę“ yra gerai, galite rasti daug gerų dalykų, tačiau kai kurie produktai vis tiek vertina sprendimus pagal faktinius poreikius, kad išvengtumėte aklųjų vartojimo ir tikrai pirkti jums tinkamus produktus.

You May Also Like

More From Author