Mada tyrinėja jūs patys, leiskite madai atlikti savo veiksmus, vadinamus tendencijomis!

Estimated read time 3 min read
Sveiki, aš esu toks laisvas kaip vėjas.
Kas yra mada?Tiesą sakant, ką jūs sakysite apie drabužius?Dabar, kai pagrindinės vaizdo įrašų tiesioginės platformos nori padaryti produkto ugnį, tai yra tikrai labai paprasta, tačiau kaip tai gali būti sunkiausia problema, nes galų gale jūs turite leisti žmonėms tai priimti. Siuntos yra mada, nes yra daugiau žmonių, kurie perka, yra daugiau žmonių, kurie atpažįsta, daugiau žmonių, kurie atpažįsta, ir pasirodo daugiau mados.
Mada, kurią nešiojate, turi tam tikrą supratimą apie savo kūną. Kombinacija. .
Kas yra mada?Kalbant apie asmeninį supratimą, tai yra vienas populiarumas, o dabar mados forma dažniausiai yra keista. .Tiesą sakant, iš esmės tai yra asmens įvaizdžio valdymas, asmeninis pirmenybė, nepažįsti savęs ir vykdyti kai kurias tendencijas.
Imitate Europos, Japonijos ir Pietų Korėjos nešiojimąsi ar mėgdžiojimąsi žvaigždėmis, priima save, kad tai būtų ankstesnių pageidavimų, kad tai būtų skausmingas procesas. pokyčių.
Iš asmeninių pageidavimų, pažinimo, savęs priėmimo, savęs atradimo, išlaisvinimo ir grįžimo prie savęs, ciklo procesas, grožis yra mados spektaklis. Spalva, tuo jaunesnė, tuo jaunesnė ir svetima ir aukštas mados laipsnis, tačiau ji nebūtinai tinka jums. Pasiekti pusiausvyros būseną, kad galėtumėte nešioti savo stilių. Šie du elementai yra svarbesni.
Tiesą sakant, kai mes išeiname kiekvieną dieną, mes galime ne tik padaryti save spalvų ir spalvų dėvėdami drabužius. , mes galime dėvėti keletą gerų sijonų ar skirtingų suderinimų, kad taptume energingesni, todėl vis tiek turime atkreipti dėmesį į tai, kai norime jį vėl dėvėti. kokybės ar asmeninės savybės.
Drabužiai, kurie tinka, yra madingiausi. Odos spalva ir kiti aspektai. . I think Fashion is a mentality. In fact, he should be more important to belong to things in the heart. Wearing the latest clothes and painting very beautiful makeup, or often dyeing hair into colorful, I think it is not fashionable. Fashion should Būkite apsirengę vieni, o tada yra stiprus kultūrinis pasiekimas, kad galėtumėte rasti savo poziciją ir bet kokią progą padaryti pasitikėjimą savimi.
Jei norite sužinoti apie madą, atkreipsite dėmesį į kai kuriuos „Weibo“ mados tinklaraštininkus. Mada, o tada jūs žiūrite į žurnalą. Estetinis lygis.
Štai šiandien dalintis draugais.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author