Mada, niekada nėra paviršutiniška!Demistifikuokite tikrąjį „estetinį dėvėjimąsi“, dvi idėjos laimi kiekvieną minutę

Estimated read time 8 min read

Wen: luo wei

Sveiki, aš esu Luowei, tęsiu mūsų mados kelionę ir niekada nepasiklys.

Mada, Niekada nebūkite paviršutiniški;Būk gražus, Tikrai kilnus.Žmogus, kuris net nemato grožio, vis dar tikisi, kad ji (jis) turės konotaciją?Tiesa, kurią lengva suprasti, dažnai nėra aukšta.

Kažkodėl, kai Luo Wei ruošėsi pradėti šiandienos dalijimosi temą, toks tekstas mirgėjo jo galvoje.

Daugybę kartų, kad grožis, mes prisijungėme prie daugybės dirbtinių vaizduotės ingredientų, bandydami aiškinti [estetiką] akinančiu „darbo jėga“.

Pavyzdžiui, taip vadinamaPopuliarumasEsmėJūs dainuojate, pasirodysiu, jis yra populiarus praėjusiais metais, ir šie metai sumažėjo.Dizainerių, prekės ženklų, žvaigždžių, tinklaraštininkų ir žiniasklaidos iniciatyvos ir perteikimo, tai yra madinga ir madinga tendencijos siekimo esmė.

Tiesą sakant, tikrasDidelis grožisYra dvi charakteristikos.Pirma, gamta;Nė vienas žmogaus sukurtas modifikavimas ir apibrėžimas, išlaikant originalų nekaltumą ir paprastą išvaizdą, paprastą ir judantį.

Atitinkantis dėvėjimą, yra savotiškasPasinaudokite tendencijaChangas ir komfortas.Kokia tavo išvaizda, kokia jūsų figūra, ar turite pinigų, ar esate jaunas, tai nėra svarbu.

Svarbiausia yra tai, ar galite rasti asmenįŽavesysapieFormavimo taškasNešioti į priekį, praturtinti, tobulėti ir leisti jam augti.Kai žmogus sudaro unikalų temperamentą, nesvarbu, ką dėvite.

Ei, kaip mes galime rasti stiliaus žavesį?Jis pagrįstas žmonėmis, tačiau neapsiriboja paviršiumi, ISVidujeirIšorėVieninga paaukštinimas.

Pavyzdžiui, švelnus žmogus, kaip formuoti eleganciją, yra jos intervencijos taškas;

Tūkstančiai žmonių turi tūkstančius minčių ir tūkstančiai minčių.Dėvėti formąBus vis daugiau.Tačiau šioje srityje tai dar labiau pasisako už paprastumą.

Nuo Jane iki Fan, nuo komplekso iki paprasto, kuris jo etapas turi būti mados kelyje?Toliau su dviem kombinuotomis idėjomis Luo Wei pradėjo dėvėti praktiką.

Pagrindiniai modeliai, pavyzdžiui, virtas vanduo.Visi to ignoruoja, tačiau tai gali tikrai negalėti jo dėvėti.Kas yra mažiau asmenybės, pašalinant virtualų impulsą, koks yra branduolys, kuris gali būti panašus į madą?

EilėPirmasŽinoma, yraIšvaizda, figūra, temperamentasAh.Veido bruožai nėra pakankamai subalansuoti, kūnas nėra pakankamai standartinis, o temperamentas visai nėra.

sekėMigruotiEsmėNorėdami padaryti pagrindinį grožį, turite naudoti kitus atskirus daiktus arba turtingus aksesuarus bei tinkamas makiažo šukuosenas.

Tai yra atitikimo idėja nuo Jane iki Fan.ikimarškinėliaiPvz., Išsamiai analizuokime toliau.

vasaramarškinėliaiLuo Wei mėgsta keisti triukus.Protagonistas, palaikantis aktorius, perėjimas, ryšys, baltas, dugno … begalinis naudojimas, norėdamas aiškinti turtingą erdvę pagrindiniams dviem žodžiams.

Važiuokite oru

Oficialiai važiuoti į važiavimo įrangą, skaidrios ir stabilios spalvų rinkinį, tinkamiausią, kad būtų galima suderinti vienąBaltas T -SHIRTParodykime pelną.Stilius yra paprastas, o medžiaga yra ypatinga, padalijanti mados šviesą veidui ir stiliui.

Žinoma, jei norite pabrėžti madą, asmenybės krepšio asmenybė yra apdailos prisilietimas, kuris puikiai atitinka paprastumą.

Laisvalaikis

Daugelio žmonių laisvalaikio stilius visada yra per daug atsitiktinis.Nesunku atsipalaiduoti iki galo, visur yra vilkinimo ir grubių žymių.Žinai, atsipalaiduokite Niūrus Atsitiktinis, slaptai vaizduojantis išskirtinumą ir asmenybę, kad padarytųPaprastas t -segtukasLaimėk padorų.

Kaip ir šio T -slenksčių ir džinsų rinkinio galva, asmenybės karoliai, išskirtiniai sandalai ir tekstūros maišai, kurie nėra kruopščiai užvirinti?

Elegantiškas vėjas

T -slenksčio elegancija paprastai yra susijusi su dideliais sijonais.Juosmens, išskirtinio ir stilingo PLASX -CirveTai visada buvo elegantiškas pritarimas.Viršutinė dalis yra juoda, sijonas yra šviesiai violetinis, spalva švelni ir aukšta profilio, graži ir graži.

Baltos plonos juostos sandalai, elegantiški ir elegantiški bei įdomūs su krepšiais.Auksiniai papuošalai pakartojo logotipą, o prabangūs yra per prabangūs.

Neutralus oras

Visais stiliais unikalus neutralaus stiliaus impulsas gali kompensuoti daugybę apgailestavimų.Jis turi tam tikrą praskiedimą ir išvaizdos lengvumą, ūgį ir riebalus.

Kalbėdamas apie tai, tiesiog palikite, palikiteapiePabarstykite, „Guogan“ yra atsakingas.Vienas gabalasBaltas T -SHIRTDerindamas karines kelnes, jis buvo įsitikinęs ir žodžiu.

Fokusavimas

Dėvėdami pagrindinį T -slenkstį jums gerai sekasi gaminti, kad stilius būtų akivaizdus sanglaudos, o poveikis nebus labai blogas.Paprastai fokusavimas turi 2 sluoksnius:Atsinešti ir gamintiEsmė

Laiškų raidės skatina T -slenksčio mados suverenitetą.Akimirksniu išsiskyrė ir iškart ryškiai ir gyvai.

Baltas fonas, „White T -Swirt“ mados triukai.Stilius aiškus, o veikėjo statusas tikrai ignoruojamas.Nesvarbu kaspaimti, Buvo pusiau stabilūs.

Papuoškite subtilų vėrinį, kad nudžiugintumėte šį dėmesį.

Tyčinis gamybos fokusavimas paprastai naudoja aksesuarų rekvizitus.vaizdasŠalikasNors prakaituotoje aplinkoje visada jaučiuosi nesuderinama, atsižvelgiant į estetinį vaizdą, jis yra neįprastai harmoningas.

Romantiškas purpurinis ir išmintingas lobis mėlynas, o chaki – įdomūs.

Akivaizdu, kadIlgas karoliaiPapuošimas daro jį praktišku ir madingu.Švarus T -slopinimo pagrindas, leiskite tepti atskirus karolius, sukurkite mados madingesnius pionierius.

Nesvarbu turėti ilgą žiedinį karolią.Trijų dimensijų lygis, kurį jis suteikia, daro giliai mėlyną T -per trumpą laiką.

Nemanykite, kad „T -Sehirt“ yra labai paprasta, visos pardavimo skonio detalės yra visoskaroliaiStiliaus stiliumi.Per daug asmeninis dizainas, per grubus ir sunkiai dirbantis, pasirodys neteisėtai.

Todėl tyliam T -slenksčiui, pasirinkus adaptyvų karolią, visi testuoja estetinį matymą.

Naudokite spalvų schemą

„T“ spalvos spalvų suderinimas yra sunkesnis nei stilius ir gamyba.Šiuo metu spalvų tono trūkumas rinkoje gali neturėti norimos elegancijos.

pavyzdžiui,Ruda+šviesos smėlio spalvosEsmė„T -SHIRT“ rudas nėra pakabos.

Ryškios spalvos t -sruogos+mažos baltos kelnėsVisi tuo pasinaudos.Nereikia būti varginančiam, negalvok apie tai, vistiek, scena vis tiek nėra nugalėta.Tačiau detalės yra daug pastangų ir išskirtinis, todėl jos negalima akimirksniu atsipalaiduoti.

Juodas, Žemiškas, elegancijos palaiminimas ir net ryškios kontrastingos spalvos ryškumas ir gyvumas.Labai elegantiškas rinkinys, perlų diržas, šiaudų krepšys ir raudonojo „Mueller“ smėlio šlepetės, kurios yra nuostabios.

Kuo paprastesnis ir turtingesnis;

Kas yra asmenybė?Tai yra, yra akivaizdus alternatyvių akcentų dizainasDaiktasEsmėAsmenybė, perdėta, akių žvilgsnis ir drebėjimas.Tokie drabužiai yra aiškūs ir gali užklupti paties personažo apgailestavimą.

Asmeniniams modeliams turime laikytis savo sąlygų,suvoktiSuiteSkyriusEsmėPriešingu atveju tai pateks į gėdingą žmonių dėvėjimo situaciją.

Jei pagrindiniai pagrindinių modelių modeliai yra FA pridėjimo darbas.TaigiAsmenybėSuknelės dėvėjimo principas supaprastinamas nuo sudėtingumoAtimtisoperuoti.Tačiau taip nėra.Kai kurios kitos mados esmės rūšys laikysis asmenybės tendencijos ir pradžiugins.

Padedami „Chaki“ darbuotojo kelnių, įvertinkime tai po vieną.

Suasmenintas+fondas

Tegul suasmenintos kelnės atitinka viršų, taipNuo sudėtingumoKlasikinis naudojimas.Jokių klaidų, lengva pradėti, net daugiau nei pasirinkti žmones.Jei naudojate stiliaus impulsą maišyti ir suderinti, tai turi būti be vargo mados drama.

Pavyzdžiui, baltos spalvos rankovių viršuje+chaki darbuotojų kelnės, tinkamas mišinys ir atitikties pusiausvyra tarp švelnaus moteriškumo ir neutralumo.

Baudamezgimas, T -jas ar megztiniai yra elegantiški.Su individualizuotomis chaki kelnėmis medžiaga ir stilius yra mišrūs ir suderinti.Maždaug kietas ir švelnus bei mielas.

Nespauskite gerai, sulaužykite singlą ir madingesnį.

Darbo vietoje taip pat yra oficiali šlovė.Juodas kostiumas„Invision“, darbo kelnių potvynis ir kampai yra suplanuoti, oficialiai pajėgi ir prašmatniai.

Su šauniu kompleksu, ar dirbti dar energingesnis?

Asmenybė+asmenybė

Kai individualumas susiduria su asmenybe, kelis kartus vėsus yra įdomus.Labai pavojingasMados rutinaTai be galo nuostabu, kai dėvite teisingai.

Atkreipkite dėmesį į nepatenkinamą, išrankų ir kūrybinį įkvėpimą, ir jis neturi veikti be įgūdžių.

Būtent taipŠviesiai violetiniai marškiniaiSpalva švelni, tačiau stilius kietas ir stilingas.Kietos medžiagos ir aštrios linijos, taip pat suasmenintos versijos vėsumas turi stiprų egzistavimo jausmą.

Naudokite jį, kad suderintumėte kelnes, pradedant nuo spalvų suderinimo su stiliumi, visi jie visi prarandami.

Asmenybė+asmenybė, gali būti ne akivaizdus dizainas, numanomasstiliusDar sunkiau užfiksuoti.Atrodo, kad ši neutrali juoda liemenė, kurios viduje yra tos pačios spalvos T -blauzdos, turi mažą seksualųjį, neskaitykite, tikras gražus.

Chaki kelnių asmenybė yra perdėta ir akcentuojama.

Kaip ir šis suasmeninto mišinio ir rungtynių rinkinys, vaikščiojimas vaikščiojaŠvelnus maršrutasEsmėNors dizaino dizainas yra akys, jis vis tiek perteikia moteriškumą, o tai yra tinkama elegantiškų mergaičių sudarymas.

Žiūrėk, taip vadinama asmenybė, taip vadinama potvynio vėsu ir taip vadinama elegancija turi skirtingas interpretacijas.Tinka ar ne, bet kuriuo metu atvirkščiai.Tai, ką turime padaryti, yra rasti dalinę erdvę, kuri atitiktų save.

Na, abi suderintos idėjos yra dalijamos, tikiuosi, kad jus šiek tiek įkvėps!

Prašau toliau atkreipti dėmesį į Luo Wei, žiūrėkite rytoj!

Aš esu Luo Wei.

Aš ne tik dalinuosi dėvėjimu, bet ir tikiuosi padėti jums sukurti savo vidinę estetinę sistemą ir dvasinę maitinimo sistemą.

You May Also Like

More From Author