Maža sveikatos stotis | Kruopštus reikalavimas, bendruomenės gydytojai atrado galimą pacientų ligą, ir jie suvienijo jėgas, kad sėkmingai gydytų juos aukštesnio lygio ligoninėmis.

Estimated read time 2 min read
„Tide News“ kliento reporteris Zhengas Jiaying korespondentas Dong Danas
Po operacijos gydytojas pasakė broliui Cao: „Tavo bendruomenės ligoninė tikrai atsakinga, spoksodama į jus, vilkdama ją žemyn, tau taip nesiseka“. Manė, kad bendruomenės gydytojai padarė daug “.
Brolis Cao daugiau nei 20 metų turėjo aukštą kraujospūdį ir diabetą.Brolis Cao pirmą kartą nuvyko į sveikatos stotį. Vienas daiktas ir vienas daiktas bei vienas brolis Cao patvirtino.
Širdies širdyje sužinojau, kad brolis Cao buvo nelygus, o jo širdis buvo staigi, o jo širdies plakimas 49 kartus per minutę.Dr Xiong iš karto atliko EKG testą ir per nuotolinę sistemą perdavė jį į „Qiaoqiao Street“ bendruomenės sveikatos priežiūros centro sveikatos priežiūros centro EKG kambarį. Trumpas „Harray“ kambarys buvo tachikardinis, ir iš tikrųjų buvo anomalijų.
Šaltinis: Vaizdinė Kinija
Dr Xiong broliui Cao nukreipė į Qiaoqiao gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centro širdies ir kraujagyslių sistemos ekspertų kliniką ir pakartotinai priminė broliui Cao kitą rytą vykti į kliniką.Brolis Cao su sumišimu pasakė: „Aš paprastai nejaučiu to paties! Ar tu, ar tu per daug rimtas?” ankstyvas gydymas “.
Diagnozavus Li Hongo, širdies ir kraujagyslių katedros ekspertą, pirmąją ligoninę, ji buvo paskirta į Savivaldybės ligoninę gydytis per žaliąjį kanalą.Tolesnis patikrinimas buvo nustatytas, kad brolis Cao turėjo daugialypį priešlaikinį ritmą, o koronarinio impulsas buvo susiaurintas 50%.
Proceso metu daktaras Xiongas iš savo šeimos išmoko suprasti brolį Cao.Dr Xiongas iš anksto ištyrė savo minimalistinį išmetimą, sužinojo apie visą gydymo procesą ir kantriai apsikeitė bendruomenės ligoninės diagnozavimo ir gydymo planu po išleidimo su broliu Cao.
Ligoninių schema
Brolis Cao buvo labai perkeltas ir atsiuntė antraštę.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author