Maža neklaužada: Dešimt geriausių maisto produktų didmeninių rinkų, užkandžių pirkimo kanalas, „Coffee Corn“ didmeninė prekyba.

Dešimt geriausių maisto produktų rinkos

According to the relevant survey information of the Maigoo area list, the top ten popular food wholesale markets are: Beijing Xinfa Land Market, Zhengzhou Huazhong Food City, Dazhong Temple Beverage Food Wholesale Market, Harbin Antarctic Food Wholesale Market, Guangzhou Sanyi Food Wholesale Market, „Bauhinia City“ · Maisto prekybos centras, Zhejiang Cixi Zhouxiang Kinijos maisto miestas, „Xi’an Guoheng“ maisto didmeninė prekyba, Guangdžou Yidelu maisto didmeninė prekyba, „Xi’an Fengqing“ maisto prekybos centras.

Mažas neklaužada maistas, kuris ilgą laiką tiekia laisvalaikio užkandžių produktus, tokius kaip aštrūs žemės riešutai, traškūs kukurūzai, kavos kukurūzai ir kt. Didžiosioms maisto produktų didmeninėms rinkoms. Gera ekonominė nauda.

„Naughty Girl“ kavos skanios kukurūzų ir geriau parduodami sveikus užkandžius

Užkandis yra geras, ar ne, priklauso nuo to, ar užkandžių žaliavos yra sveikos ir maistingos.Jei norite pasakyti, kuris kukurūzų užkandis yra skanus ir parduodamas geriau, mažas neklaužada maistas rekomenduoja jums „neklaužada mergaitę“ kavos kukurūzus!Kodėl?Kadangi kavos kukurūzai yra traškūs, tinkami bet kokio amžiaus vartotojams, pagyvenusiems žmonėms ir vaikams tai patinka.

Mažasis neklaužada maistas- „neklaužada mergaitė“ kavos kukurūzų šaltinis

„Naughty Girl“ kavos kukurūzai yra naujas užkandžių produktas, nepriklausomai sukurtas dėl mažo neklaužadų maisto. , lupimas, atranka, mažai kepta, sumaišyta kavos milteliai ir pakuotė.„Naughty Girl“ kavos kukurūzai yra tokie pat sveiki ir maistingi kaip naminiai kukurūzai, o traškesni ir skanesni!

You May Also Like

More From Author