Luzhou "fizinis patikrinimas+svaiginanti" sveikatos priežiūros palyda gyvybė ir sveikata

Estimated read time 2 min read
Sveikatos priežiūros darbų paleidimo ceremonija.
„Red Net Moment News“ balandžio 25 d. Naujienos(Korespondentas Li Yuehui OU Xiaowei Yu Haibo) Balandžio 23 d. Luzhou miestas surengė „fizinio egzamino“ ir „svaiginančio“ sveikatos priežiūros darbų pradžia medicinos įstaigose.Li Yuehui, Chenzhou savivaldybės sveikatos ir sveikatos komisijos partijos komiteto narys, direktoriaus pavaduotojas (taip pat) ir savivaldybės CDC direktorius, ir Yuan Bixiong, Partijos komiteto sekretorius ir Municipalinės sveikatos ir šeimos planavimo bei šeimos narių direktorius Planavimo ir šeimos planavimo biuras, pasirūpintas priežiūros ir patikrinimo diegimui.
Suprantama, kad nuo šių metų Luzhou City pradės per „vienerių metų teismo procesą, dvejus metus plėtrą, trejų metų visišką aprėptį“ iki antrosios ir aukščiau esančių medicinos įstaigų, atsižvelgiant į įstatymus, užkrečiamą ligų prevenciją, medicininę kokybę saugos valdymas ir tt Prižiūrint ir tikrinant orientaciją, pirmoji penkių valstybinių medicinos įstaigų, skirtų priežiūrai ir patikrinimui, partija buvo vieną mėnesį.Pirmoji prižiūrimų tikrinimo padalinių partija savivaldybės pirmųjų žmonių ligoninės vardu padarė pareiškimą.
Chenzhou sveikatos komiteto partijos komiteto sekretorius Zengas Zhongliangas pabrėžė, kad būtina dar labiau pagerinti poziciją ir sustiprinti praktikos sąmonę pagal įstatymus.Medicinos institucijų praktika pagal įstatymus yra esmė užtikrinant medicinos paslaugų kokybę ir saugumą. „Įsitraukimas“ teisėsaugos metodas ir veiksmingai išsprendžia medicininės praktikos riziką;Atliekant savęs tyrimą ir savęs taisymą, apžiūrą, situacijos atsiliepimą ir taisymo įgyvendinimą, jis yra progresyvus, o kokonas pumpuojamas. Remiantis įstatymais.Atlikdamos šį „fizinį patikrinimą“, medicinos įstaigos turi imtis iniciatyvos prisiimti atsakomybę už medicinos valdymo dalykus pagal įstatymus, medicininę kokybę ir saugumą bei infekcinių ligų prevenciją.
Zengas Zhongliangas teigė, kad tikrinimo komanda turėtų būti panardinta į atitinkamus administracinius departamentus, klinikinius departamentus ir klinikinių tyrimų centrus, kurie vykdo priežiūrą ir patikrinimą, ir prižiūri „prižiūrėtoją“ ir „instruktorių“ Taip pat privalo vadovauti medicinos įstaigoms reguliuoti taisymą, kol bus išspręstas leidimo numeris.Būtina nustatyti ir patobulinti ilgalaikius mechanizmus, veiksmingai paversti priežiūros ir vykdymo rezultatus į motyvaciją skatinti tvarų ir sveiką ligoninių vystymąsi ir nuolat tobulinti žmonių medicininio gydymo, laimės ir saugumo jausmą.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author