Luanas Fangas: Sukurkite naują verslą, skirtą kryžminio vežėjo operacijoms

□ Tekstas/reporteris Jing Yang Han Boma Zhibo

Nuotrauka/reporteris Jiang Guohong Shao Guoliang

Apklausti Luaną Fangą, „Harbin Central Red Group Co.“ pirmininką Ltd.Juodojo dirvožemio ir gyvybingumo jausmai, esantys ekologiniame žemės ūkyje, privertė ją nušluoti kelionę, o jaudulys buvo didžiulis.Ji sakė: „Aš vadovauju grupei moterų juodo dirvožemio grupėje, kad baigčiau motinos svajonę, daryti ekologišką ekologinį žemės ūkį juodoje žemėje vaikams, gaminti saugų ir sveiką maistą, gerbti dangų, daryti gerą karmą , ir kelti ateities kartas “.

Dėl vėjo ir bangų aš judėjau vienas į priekį.Žvelgdamas į reformų bangą, Luanas Fangas buvo atsakingas už centrinę raudonąją grupę.Dešimtajame dešimtmetyje ji įkūrė Centrinį prekybos centrą kaip valstybės tarnautojas, ir sukūrė daugybę valstybinių verslo operacijų, atlikdama „patikimumo“ kortelę; Viešosios įstaigos ir darbuotojų dalijimasis; , centrinė Raudonoji grupė, sukurta iš vienos tradicinės mažmeninės prekybos pramonės iki komercinio, naujo žemės ūkio, žaliojo maisto giluminio apdorojimo ir keturios pagrindinės naujos kultūros pramonės šakos, yra ranka, kryžminė, kryžminė, diversifikuota ir trijų matmenų. pramoninės grandinės grupės.Ir Luanas Fangas, net ir turėdamas nepaprastą drąsą ir nepriklausomą kinų filosofiją, giliai augina ekologišką ekologinį ciklą, tyrinėja naujus verslo mažmeninės prekybos modelius, turinčius juodosios dirvožemio kultūrą, kaip foną, „Black Land“ moterys skamba sveikiems ir saugiems maisto prekės ženklams. Juodojo dirvožemio deivė, ji ir toliau kuria naują verslą, skirtą kryžminių vokų operacijoms.

Atsistatykite valstybines pareigas, kad sukurtumėte „reputacijos miestą“

1992 m. Luanas Fangas, tuometinis Harbino miesto komercinio komiteto komercinio komiteto direktoriaus pavaduotojas, praėjo nelaimingi metai. Ši sena gatvė.„Komercinės gatvės, turinčios šimtmečio istoriją, ne tik istorinė vertė yra brangi, bet ir turi neribotą kasinėjimų potencialą …“ Luano Fango tyrimų ataskaita greitai sulaukė atitinkamų lyderių dėmesio.Netrukus ji buvo atsakinga už tai, kad yra atsakinga už Centrinio prekybos centro vyriausiąjį vadą Centrinėje gatvėje.Įveikdamas nepakankamų lėšų ir žmonių bei arklių trūkumo sunkumus, centrinis prekybos centras debiutavo šimtmetyje -Sold gatvėje, ir pažengusio verslo filosofijos „Sukurti Centrinio prekybos centro kredito miestą“ ir Luano Fango „Grįžtamąjį“ padarė Centrinį prekybos centrą Centriniame prekybos centre tais metais, kai valstybės priklausančios mažmeninės prekybos nuosmukio nuosmukis laimėjo vis daugiau vartotojų pasirinkimų ir pasitikėjimo.

Kai veikė centrinis prekybos centras, rajono prekybos komisijos direktorius Luanas Fangas gavo sunkesnę užduotį. .Luanas Fangas prisiminė, kad tuo metu įmonė turi problemų, ir atsirado net aukciono sąrašo krizė.Pagal šią dilemą Luanas Fangas tapo pirmuoju asmeniu miesto komercinėje valstybėje valdomose įmonėse.Ji ryžtingai atsistatydino iš valstybės tarnybos ir pasidalino su darbuotojų rizika.

Tokiu būdu centrinis prekybos centras sunkumus praleido vadovaujant Luanui Fangui.Luanas Fangas taip pat iškart įvykdė savo pažadą padalinti įmonės darbuotojus vidutiniškai 20%per metus.”Tuo metu priėmiau palengvėjimą. Norėjau leisti įmonei gyventi. Norėčiau vadovauti darbuotojams” kartu „ir padaryti prekybos centrą raudoną.”

Per pastaruosius 18 metų Luanas Fangas laikėsi savo žarnyno ir drąsos, o sąžiningai veikė.Ji taip pat iškovojo Nacionalinį gegužės dienos darbo medalį ir iškovojo nacionalinių išskirtinių verslininkių moterų, puikių verslumo moterų šalyje titulą ir dešimties geriausių vadovų moterų Kinijoje.

Atkreipkite dėmesį į maisto saugą „Cross -Worder“ gilus ekologinio žemės ūkio auginimas

Laikas atėjo 2005 m. Tuo metu „Central Mall“, kurio koncentracija Luan Fang, tapo komercine aukso keliu Harbine.Tuo metu statistika parodė, kad 2005 m., Be universalinių parduotuvių 2005 m., Centrinė „Red Group“ taip pat valdė 6 centrinius raudonuosius prekybos centrus ir 146 mažų Mėnulio patogumų parduotuves tuo pačiu metu.

Tuo metu nerimą kelia vietinių maisto saugos klausimai, ir, kaip motina, Luanas Fangas taip pat suprato ypatingą atsakomybę: „Motinos misija turėtų būti sveika vaikas ir tuo metu juos sveikai augti“. Heilongjiangas yra derlingas, labiausiai tinkamas maistui sodinti ir kiaulėms auginti. “Todėl idėja sukurti didelę sveiko maisto pramonę įgauna ir sudygsta Luan Fang širdyje.

Tačiau kai ji pasiūlė plėtros planą „sudaryti organinį ekologinį žemės ūkį ir leisti vaikams valgyti saugų ir užtikrintą maistą“, buvo labai mažai žmonių, kurie juos tvirtino.Neribuoto verslo perspektyvos to nedaro, eikite į „Cross -Boverder“ be patirties ir rizikos ir lėtai efektyvaus žemės ūkio.”Ką reiškia, kad vaikų maisto sauga nėra garantuojama? Ką reiškia uždirbti daugiau pinigų kaip verslininkė?”

Remiantis tarptautine praktika, organinį sertifikavimą galima atlikti be cheminių trąšų ir herbicidų penkerius metus iš eilės.Dėl šios priežasties ryžių sodinimo metu Luanas Fangas pasamdė rankinį ravėjimą, kai kasmet didėja darbo sąnaudų spaudimas.Siekdami auginti žemę, jie pasodino „Artemisia“ žolę kaip priekinį stiklą, kad užterštų sklypą.

Norint užtikrinti, kad ryžių kokybė būtų kitokia, Luan Fang taip pat reikalauja pasodinti, derliaus nuėmimą ir griežtai pašalinti pagal saulės spindulius ir naudoti pradinį metodą ryžiams paslėpti, apdoroti žemos temperatūros aplinkos apdorojimo ir pernešimo ir pernešimo visas procesas.

Daržovių sodinimo metu Luanas Fangas padarė „ekologišką“ į kraštutinumą.Jie pastatė aukšto lygio įrenginius žemės ūkio tvartus; Šis ekologinių daržovių sodinimo būdas nėra suprantamas, ir jis nesuprantamas ūkininkams, kurie yra įpratę prie tradicinių ūkininkavimo metodų.

2016 m. Nuolatinis žiemos sniegas leido žiemos pomidorams, kuriems reikėjo saulės spindulių augimo laikotarpiu, susidurti su beprasmiškomis gamybomis.Šiuo metu, kol jis yra šiek tiek pesticidų, jis gali sustiprėti.Šiuo atžvilgiu Luanas Fangas samdomiems ūkininkams sakė: „Ryžtingai negali naudoti pesticidų“.Luanas Fangas, kuris niekada neprarado nuotaikos su ūkininkais, tuo metu buvo pasiutęs: „Kai pesticidai naudoja taršos žemę, nesakykite, jis pažeidžia mūsų pirminį ketinimą atlikti ekologinį žemės ūkį ir tai labiau prieštarauja mūsų vientisumui. Verkiantis sielvartas, tačiau elgetos ašaros nepadarė Luano Fango šiek tiek užkandžių.Šis įvykis privertė ūkį prarasti dešimtis tūkstančių juanių.Kai pamačiau ekologiškas daržoves, kurias jie pasodino prekybos centre, valstiečiai buvo laimingi: „Aš nesitikėjau, kad mūsų ekologiškos daržovės yra tokios populiarios“. . firma.

Po dešimties metų tobulinimo „Central Red Group“ turi 5 savo ūkius ir 5 bendradarbiavimo bazes.„Halxin“ ekologiškų žaliųjų žemės ūkio produktų skaičius pasiekė daugiau nei 10 000.Pekine „Harxin“ prekybos centro produktai yra labiau neigiami.Luanas Fangas taip pat buvo garsus klientams ir pramonei „Juodojo dirvožemio deivė“.

Luanas Fangas, giliai ugdydamas ekologišką žemės ūkį, taip pat investavo 100 milijonų juanių, kad įkurtų „Wuchang da Luo New Food Industrial Park“, kad patektų į ekologiško maisto perdirbimo pramonę, daugiausia dėmesio skirdamas ne genetinių sojų pupelių gaminių gamybai.”Mano tikslas yra priversti Heilongjiango ne transferenciją„ Gene Soyple “šlovę, patekti į produktus į šalį ir net pasaulį, kovoti už Heilongjiango šlovę!”

„Dešimt metų, kai šlifavo kardą”.Šiandien Centrinė raudonoji grupė, atsakinga už Luaną Fangą, išsivystė į keturias pagrindines prekybos pramonės šakas, naują žemės ūkį, žaliojo maisto gilų apdorojimą ir naują kultūrą ir turi begalinį gyvybingumą.Šiuo metu daugelis tradicinių mažmeninės prekybos pramonės šakų susiduria su „E -Commerce“ poveikio operacijomis.”Heilongjiango juodojo dirvožemio ištekliai yra tokie pat brangūs kaip auksai. Dešimt metų praleidau žemei, rezervuoti talentus ir kurti modelius, kad sukurtų naują dviračių žemės ūkio ekonomiką. Šiame transformacijos ir inovacijų etape drįstu pasakyti, aš vaikščioju Priešakyje „Luanas Fangas užtikrintai tarė.

Kasti juodojo dirvožemio kultūrą, vadinamą maisto saugos prekės ženklu

„Kitame etape planuoju apibendrinti gilaus ekologinio žemės ūkio auginimo patirtį ir praktiką per pastaruosius dešimt metų. Kaip šiuolaikinė„ žemės ūkio įstatymo “versija yra Heilongjiango ir net Kinijos modelis Kitas grupės plėtros planas Luanas Fangas Fangas Fangas Begalinis.Ji žurnalistams sakė, kad po dešimties metų bendro egzistavimo įmonės pasamdyti ūkininkai šiuo metu jaučia, kad seka „centrinę raudoną“ ir seka vyresniąją seserį Luaną.”Šiuo metu mes statome ūkininkų universitetus ir kaip mokyti kaimo kadrus ir ūkininkus, kaip labiau pasodinti ekologiškus augalus pagal standartus.” Esami ūkiai ir bazės kaip centras.

Luanas Fangas daugiau dėmesio skiria moterų kultūros kasimui juodoje žemėje, skatina verslininkes moterims kurti saugią ir sveiką maisto pramonę su motinyste, ir vedė jas į vidaus rinką kartu, vadinamą sveikų ir saugių maisto prekių ženklais Juodoje žemėje, kad juodoje žemėje būtų naudos palikuonims palikuonims.

Šiuo metu Luanas Fangas vadovauja moterims verslininkėms ir verslininkėms Juodojoje žemėje, kad galėtų įstoti į didelę sveikatos pramonę.Ši „moterų gaujų“ grupė juodoje žemėje yra vadinama sveiko ir saugaus maisto prekės ženklu.

Suprantama, kad centrinė Raudonoji grupė šiuo metu dislokuoja nedidelį kaimo turizmo ir pensijų pramonės miestą, kad skatintų kaimo ir miestų plėtrą.Tuo pat metu palaipsniui išplėskite bendruomenės prekybos centrų aprėptį miesto rajonuose ir ištirkite naujus mažmeninės prekybos modelius, turinčius juodosios dirvožemio kultūrą kaip foną.„Mes turime ne tik siųsti sveiką maistą į prekybos centrą, bet ir atidaryti paskaitų salę ir skaitymo klubą į prekybos centrą, kad prekybos centras taptų nauja vieta bendruomenės gyventojams bendrauti po vakarienės ir vadovauti naujam kultūrinio gyvenimo modeliui bendruomenėje. „Luanas Fangas sakė.

You May Also Like

More From Author