Lėtai nusiteikę bendruomenės atranka, šiltos širdies konsultacijos, sveikata!Yong’an Village, Dongbang Town, Changshu City, vykdo pagyvenusių žmonių sveikatos atrankos veiklą

Estimated read time 2 min read
Susidarius gyventojų senėjimui, pagyvenusių žmonių sveikatos problemos sulaukė vis didesnio dėmesio.Balandžio 15 d. Popietę Yong’an Village, Dongzheng Town, Changshu City, „Rizhao“ centre Binhe Jiayuan mieste pradėjo sveikatos atrankos veiklą „Lėtos ligos peržiūra bendruomenės bendruomenėje“.Atlikdami, vertinant, prevenciją ir reabilitacijos stebėjimą, pagerinsime įprastų pagyvenusių žmonių ligų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių ligos pagyvenusiems žmonėms, supratimą ir laiku suras galimas sveikatos problemas.
Renginio vietoje socialiniai darbuotojai paaiškino arteriosklerozės žalą ir širdies bei kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligų prevenciją, ir arterijų atrankos ir akių atrankos kiekvienam gyvenamam asmeniui buvo išsamiai aiškinami vyresnio amžiaus žmonėms.„Yongan New Village“ gyvenanti teta Yang socialinei darbuotojui sakė: „Vyresnės akys vis labiau susipainioja. Mano akimis? „Senelis Yu, kaimo gyventojas, buvo hipertenzija sergantis pacientas. Jis išgirdo, kad šiandien buvo arterijų atranka ir jis turėjo testą po pietų ir pasakė:” Aš daugiau nei dešimt metų kenčiu nuo hipertenzijos „.
Vykdydami šią sveikatos atrankos veiklą, vyresnio amžiaus žmonės turi išsamų savo širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių bei akių supratimą.Yong’ano kaimo sekretoriaus pavaduotojas Xiao Jingmei teigė, kad toks atranka leidžia pagyvenusiems žmonėms suprasti savo sveikatą prie jų slenksčio, kuris yra labai populiarus tarp pagyvenusių žmonių.
„Yangdze Evening News“/„Zi Niu“ žurnalistas Zhang Tianyi
Mokyklos pora Xu Yan
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author