„Lotus Leaf Health“: vadovai pagal naują sidabro plaukų ekonomikos variklį

On April 18th, the 9th China Guangzhou International Investment Annual Conference (Huangpu) and 2023 Global Unicorn CEO jointly organized by the Guangzhou Municipal Bureau of Commerce, the People’s Government of Huangpu District, the Guangzhou Development Zone Management Committee and Hurun Baifu jointly organized The end Guangdžou.Šis metinis susitikimas sulaukė daugelio gerai žinomų vidaus ir užsienio įmonių dėmesio ir dalyvavimo. Plyšių ekonomika parodoje.
Įkurta 2015 m., Maža farmacijos/„Lotus Leaf Health“ pradėjo kurti skaitmeninę farmacijos tiekimo grandinės platformą „Pharmaceutical“ tokiems klientams kaip farmacijos kompanijos ir vaistinės.Po daugelio metų plėtros platforma surinko daugiau nei 3000 farmacijos kompanijų ir daugiau nei 500 000 farmacijos klinikų, kad galėtų įsikurti ir eksploatuoti daugiau nei 4 milijonus vaistų, tapdama viena didžiausių farmacijos didmeninių E komercijos platformų Kinijoje.Tuo pačiu metu 2021 m. „Lotus Leaf Health“ išleido „Lotus Leaf Health“. Šiuo metu yra daugybė interneto ligoninių, kurių vidutiniškai daugiau nei 10 000 gydytojų, turinčių 7*24 valandas internetinių paslaugų. Šimtai milijonų žmonių.
Sidabrinės plaukų ekonomika, kaip senėjimo tendencijos, tampa nauju ekonominės plėtros varikliu.Šiuo atžvilgiu „Lotus Leaf Health“ aktyviai pasinaudoja sidabro plaukų ekonomikos galimybėmis, nuolat diegia naujovių verslo modelius ir plečia produktų linijas.Įsigijęs „Shenzhen Lotus Leaf Insurance Brokerage Co.“, ir toliau pradininką pramoniniame komerciniame ambulatorijoje, „Lotus Leaf Health“ nutraukė pramonės ir draudimo kliūtis ir pagerino vaistų prieinamumą. Sidabro plaukų ekonomika.
Tačiau kylant sidabro plaukų ekonomikai, tai taip pat kelia daugybę iššūkių.Dėl technologinių inovacijų, produktų tyrimų ir plėtros iššūkių farmacijos įmonėms reikia investuoti daugiau lėšų ir žmogiškųjų išteklių, kad būtų patenkinti specialiųjų pagyvenusių žmonių poreikiai farmacijos ir sveikiems produktams.Tuo pačiu metu, jei būtų iššūkis dėl paslaugų teikimo pajėgumų, taip pat reikalaujama, kad didelė sveikatos pramonė pagerintų paslaugų kokybę ir išplėstų paslaugų mastą.Kaip subalansuoti ekonominę ir socialinę naudą taip pat yra svarbi tema, kuri reikalauja, kad visos pramonės šalys dirbtų kartu.
Mažų vaistų/„Lotus Leaf Health“ dalyvavimas ne tik parodo savo novatorišką jėgą farmacijos srityje, bet ir parodo naujas farmacijos pramonės galimybes ir iššūkius pagal sidabro plaukų ekonomiką.Ateityje maža farmacijos/lotoso lapų sveikata ir toliau bus įsipareigojusi kurti novatorišką vystymąsi ir labiau prisidės prie sveikatos pramonės pagal sidabro plaukų ekonomiką.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author