„Long March Rocket“ šeima prideda „gyvos galios armijos“ komercinę kosmosą

Estimated read time 2 min read
CCTV naujienos:Viena rodyklė ir 4 žvaigždės, komercinė aviacijos ir kosmoso „daugialypės rankos“ Ilgojo kovo 6 d. „Crost Cross Rockets“ pirmojo skrydžio sėkmė, pažymėdama naują „Long March Rocket Family“ narį, dar labiau pagerino naujos kartos Kinijos kartą „Long March“ serijos „Carrier Rockets“ ir skatino Kinijos aktyvią vežėją, kad pagreitintų Mai Mai.
Ilgas kovo 6 c yra dviejų stilių raketa. Svoris yra apie 215 tonų.
Ilgos kovo 6-osios kryžminės raketos raketos pirmiausia naujovėje buvo naujovėje Kinijos vežėjo raketoje, pritaikytos AAC (adaptyviosios padidėjimo ir plačios kontrolės) technologija, kad būtų galima tiksliai valdyti vežėjo raketos požiūrį. 2 tonos.
Siekdama patenkinti įvairius aukšto dažnio ir didelio tankio paleidimo poreikius, „Rockets Development“ komanda remiasi „standartinėmis raketomis“, kurias galima pritaikyti pritaikomais daugiafunkciniais reikalavimais ir slinkties grupėmis, atsižvelgiant į palydovinių įrenginių reikalavimus. „” „.Ilgojo kovo 6 d. Kryžiaus kūrimo laikas yra tik daugiau nei 3 metai, sutrumpėja daugiau nei 30%, palyginti su tradiciniu raketų kūrimo ciklu.
„Komercinė erdvė“ pirmą kartą buvo surašyta į vyriausybės darbo ataskaitą šiais metais.
„Ding Xiufeng“, Kinijos aviacijos ir kosmoso mokslo grupė, teigė, kad ilgosios kovo 6 d. „Cross Rockets“ sėkmingai prisidėjo prie „nacionalinės komandos“ galios kūrimui į komercinę kosmosą, taip pat suteikė daugiau pasirinkimų ir galimybių komercinei palydovų paleidimui Turi didelę reikšmę kuriant komercinę palydovų plėtrą ir naujų technologijų testų patikrinimą, taip pat padeda padidinti Kinijos vežėjo raketos konkurencingumą tarptautinėje komercinėse paleidimo rinkose.
Šaltinis: CCTV
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author