Literatūros ir užsienio kultūros turizmo žmonės Fujian Quanzhou kalba apie naują „Hassi“ turizmo plėtros modelį

Estimated read time 2 min read
Kinijos naujienų agentūra, Quanzhou, balandžio 17 d. (Žurnalistė Sun Hong) Pasaulinės kelionių prekeivių (Fujian) konferencija ir Haisi šalių ir regionų turizmo skatinimo veikla buvo surengta Quanzhou, Fujiane, 17 -ąja vieta. Apie naują kultūrinio turizmo bendradarbiavimo modelį jūrų šilko kelio kultūriniame turizme.
Čia išleistas „Šilko kelio turizmo miesto aljansas“, kuris skatina daugialypio kultūrinio turizmo (Quanzhou) iniciatyvos plėtrą “(vadinama„ Quanzhou iniciatyva “), Maldyvų, Maroko, Kambodžos, Malaizijos ir kitų šalių bei regionų, skirtų įvairiose turizmo vietose skatinti turizmą turizmo turizmo srityje. Šaltinis.
Balandžio 17 d. „Silk Road Tourism City Alliance“ išleido „Plėtros skatinimo (Quanzhou) iniciatyvą“ Quanzhou, Fujian mieste.(Nuotraukų teikimas Quanzhou kultūros ir turizmo biure)
Šilko kelio turizmo miesto aljansas buvo įkurtas 2023 m. Ja siekiama skatinti „taikaus bendradarbiavimo, atvirumo, tolerancijos, abipusio mokymosi, abipusio mokymosi, abipusės naudos ir laimėjimo vaidmenį ir vaidinti tilto vaidmenį gilinant draugiškas mainus ir pragmatinis bendradarbiavimas tarptautinio turizmo srityje.Nuo aljanso prisijungė 63 turistiniai miestai 28 šalyse, įskaitant Malaiziją, Iraną, Kambodžą ir Turkiją.
Tą pačią dieną išleista „Quanzhou“ iniciatyva, „Silk Road Tourism City“ aljanso iniciatyva dalyvauti nariuose, siekiant sustiprinti koordinuotą bendradarbiavimą, kad būtų pasiekta abipusė nauda ir laimėtų rezultatus; Įgalinkite tvarią vystymąsi, kartu reklamuokite Haisi. Turizmo miestas yra klestintis.
Renginio metu kultūros turizmo žmonės namuose ir užsienyje taip pat sukasi apie tris „senovės miesto griuvėsių“ temas, „Binhai World Tour“, „Shan Di Risce“, panardintas į aukštos kokybės kultūrinio turizmo išteklius Quanzhou ir patyrė. Fujian turizmo šaltinių fondas arti esmės(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author