Lideshu žmonės yra pagrindinė švietimo užduotis

 Kas ir kaip ugdyti žmones visada buvo pagrindinė partijos ir valstybinio ugdymo problema.Nuo 18 -ojo Kinijos Komunistų partijos nacionalinio kongreso, partijos centrinio komiteto, turinčio aukščiausius lyderystės bendražygius, kaip pagrindus Pagrindinė švietimo ir ugdymo žmonių ugdymo užduotis.Aukščiausiasis sekretorius sutelkia dėmesį į bendrą situaciją, sugriebė raktą, yra tolimesnis ir giliai atsakė į svarbiausių klausimų, tokių kaip apmokyti žmonės, kurie augina žmones, ir kaip mokyti žmones. Veiksmo gairės.

 (1) Švietimas visais lygmenimis turi laikytis Lindu žmonių

 Po Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo tik 16 -asis nacionalinis partijos kongresas.Draugas Mao Zedongas atkreipė dėmesį į 1957 m.: „Mūsų švietimo politika turėtų būti plėtojama pagal moralinį švietimą, intelektinį švietimą ir sportą. Švietimo darbo konferencijoje“, išsilavinę žmonės turėtų būti ugdomi moralinio švietimo, intelektualinio švietimo aspektais, ir sportas, ir tapti kultūriniais darbuotojais, turinčiais socialistinį supratimą. “1982 m. 46 -oji straipsnis„ Kinijos Liaudies Respublikos konstitucija “nustato:„ Nacionalinis mokymo jaunimas, jaunimas, vaikai ir vaikų moralė, intelektas ir fizinis pasirengimas išsivystė visais būdais. “1995 m. Kinijos Liaudies Respublikos švietimo įstatymo 5 straipsnis nustatė, kad„ švietimas turi tarnauti socialistinės modernizavimo modernizavimui ir turi būti toks pat, kaip ir su socialistinio modernizavimo modernizavimu Konstrukcija. Moralės ir fizinio grožio vystymasis.

 Kinijos komunistų partijos 17 -ojo nacionalinio kongreso ataskaita pasiūlė „pirmiausia laikytis žmonių, orientuotų į žmones, orientuotų į žmones, įgyvendina kokybišką švietimą, pagerina švietimo modernizavimo lygį, ugdo socialistinius statytojus ir įpėdinius, išsamiai vystytis moralėje, Intelektinis ir fizinis grožis, „pirmą kartą„ Švietimas yra pirmasis, moralinis išsilavinimas “.18 -ojo Kinijos komunistų partijos Nacionalinio kongreso ataskaita dar labiau pabrėžė, kad Lide Shushu žmonės yra pagrindinė švietimo užduotis ir sukūrė statybininkus ir socializmo įpėdinius, turinčius kinų savybes.„Lide Shuren“ pozicionavimas yra aukščiau „išsamios plėtros“. Partijos švietimo teorijos naujovė.

 Pirma, Lideshu atskleidžia švietimo pobūdį ir yra naujausias švietimo esmės supratimas.Švietimo esmė yra ugdyti žmones.18 -asis Kinijos komunistų partijos nacionalinis kongresas, kaip pagrindinė švietimo užduotis, neabejotinai yra naujas supratimas apie tai, kaip ugdymas ugdo žmonių esmę.

 Antra, „Merido“ žmonės atskleidė svarbią moralinio ugdymo poziciją visapusiškoje žmonių vystymosi srityje ir pabrėžia, kad pagrindinė švietimo užduotis yra skatinti moralinį žmonių augimą.

 Trečia, „Lishu“ žmonės atskleidžia dialektinį ryšį tarp moralinio vystymosi ir išsamios žmonių vystymosi, pabrėždami, kad moralinis augimas yra pagrindinė visapusiškos žmonių vystymosi garantija ir atspindi gilų partijos supratimą apie švietimo įstatymus.Aukščiausias lyderis reikalauja, kad visų rūšių mokyklose visais lygmenimis turėtų laikytis žmonių.Susitikęs su septintuoju Nacionaliniu Kinijos jauno pionierių komandos kongresu, jis atsiuntė visų etninių grupių visų etninių grupių žinią visoje šalyje.Norėdami išmokti buvimo asmeniu gairių, turime išmokti ir paveldėti tradicines Kinijos tautos dorybes, išmokti ir skatinti naują socialistinį stilių, meilės gyvenimą, suprasti dėkingumą, būti malonūs su kitais, būti sąžiningi ir stengtis išmokti ir praktikuoti Pagrindinės socializmo vertybės.2013 m. Spalio 1 d. Jis paprašė mokyklos prisiimti šventas mokyklos pareigas, mokyti ir mokyti žmonių laiške studentams, susijusiems su centriniu etnologijos universitetu.Tarp 105 -ųjų Tsinghua universiteto įkūrimo metinių jis pabrėžė, kad naujame atskaitos taške Tsinghua universitetas turi laikytis teisingos krypties, laikytis žmonių ir tarnauti šaliai, reformuoti ir naujovėms.

 Pagrindinė Lideshu žmonių lavinimo užduotis pasižymi saviomis laikų savybėmis.Atsiradus ekonominei globalizacijai, informatizavimui ir po pramoninės visuomenės, moraliniai iššūkiai, su kuriais susiduria žmonės, tampa vis sunkesni.Siekdamas pagerinti savo šalyje minkštą galią, siekiant pasiekti didelį Kinijos tautos atjauninimą, sustiprinti moralinį švietimą ir pagerinti visos tautos moralinį civilizacijos raštingumą, ji tapo pagrindine ir skubi strategine užduotimi, su kuria susiduria mano šalies švietimo frontas .

 (2) Lideshu yra pagrindinis talentų augimo įstatymas

 Nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso, partijos centrinis komitetas, turintis aukščiausią vadovybę, kaip pagrindinė, visada laikė Lidu tauta pagrindine mokyklinio ugdymo užduotimi.Nėra etikos, o šalis nenori.Aukščiausiasis lyderis pateikia naujų ir naujų idėjų seriją, kaip laikytis žmonių žmonių, praturtinant, tobulinant ir plėtojant partijos švietimo politiką.

 Pirmasis yra pabrėžti pirmąjį gyvenimo sagtį.2014 m. Gegužės 4 d. Aukščiausiasis lyderis Pekino universitete atkreipė dėmesį į tai, kad jaunimo vertės orientacija ateityje lemia visos visuomenės vertės orientaciją, o jaunimas yra vertybių formavimo ir įsteigimo laikotarpis.Tai yra tarsi sagties dėvėjimas.Gyvenimo mygtukai turi būti užrišti nuo pat pradžių.

 Antrasis yra pabrėžti pagrindinių socializmo vertybių išsilavinimą.2014 m. Gegužės 30 d. Aukščiausiasis lyderis dalyvavo Haidiano rajono Nacionalinėje pradinėje mokykloje Pekine, norėdamas paminėti „birželio 1 d.“ Tarptautinį vaikų dienos renginį, leidžiantį auginti pagrindines socializmo vertybes tarp mažų vaikų.Mokykla turėtų padėti moraliniam išsilavinimui į svarbesnę poziciją, išsamiai sustiprinti mokyklos stiliaus ir mokytojų moralės kūrimą, laikytis mokymo ir ugdymo bei laikytis vaikų ir vaikų savybių, sekti viliojančiu, pavasario vėju ir lietumi, ir stengiasi Kiekvienos pamokos žinios, bet ir dorybės mokyti.Aukščiausiasis vadovas atkreipė dėmesį Pagrindinių socializmo vertybių praktikas.

 Trečiasis yra pabrėžti idealų ir įsitikinimų išsilavinimą.2013 m. Gegužės 4 d. Aukščiausiasis vadovas pabrėžė diskusijoje apie puikius jaunus atstovus iš visų gyvenimo sričių, kad dauguma jaunų žmonių turi tvirtai sustiprinti savo idealus ir įsitikinimus.2015 m. Birželio 2 d. Aukščiausiasis lyderis susitiko su septintojo Nacionalinio Kinijos jaunos pionierių komandos kongreso atstovais, kurių jis turėtų mokytis nuo mažens … asmuo gali turėti daug ambicijų, tačiau svarbiausias gyvenimo siekis siekis. Reikėtų susisiekti su tėvyne ir žmonėmis kartu, tai yra įvairių žmonių siekių ir gyvenimo stuburo važiuoklė.

 Ketvirtasis yra pabrėžti darbo ugdymo stiprinimą.Kai Aukščiausiasis korpusas kartu kalbėjosi su nauja Nacionalinės profesinių sąjungų federacijos vadovų komanda , didžiausias darbas ir gražiausias darbas buvo populiarus.

 Penktoji yra pabrėžti puikios tradicinės Kinijos kultūros švietimo stiprinimą.Švietimas turėtų paveldėti ir skatinti išskirtines Kinijos tautos istorines ir kultūrines tradicijas ir įsisavinti visus puikius žmogaus civilizacijos vystymosi pasiekimus.

 Aukščiau paminėtos Aukščiausiosios ceremonijos mintys yra gilios suvokimo ir naujausių socializmo švietimo ir švietimo įstatymų pasiekimų naujuoju laikotarpiu ir giliai atsakė į svarbiausius klausimus, kaip ugdyti žmones.

 (3) Lideshu žmonės yra pagrindiniai patenkinamo žmonių išsilavinimo reikalavimai

 Nuo reformos ir atsivėrimo partija ir valstybė ir toliau atsakė į svarbiausius klausimus, kurie mokė žmones, kartu nustatydama strateginę švietimo poziciją ir giliai atsakė, kas augino, kas moko ir augino žmones.

 Visam laikui tarnauti žmonėms yra pagrindinis Kinijos komunistų partijos tikslas.Nuo 18 -ojo Kinijos Komunistų partijos nacionalinio kongreso, partijos centrinis komitetas, turintis aukščiausius vadovų bendražygius kaip pagrindinį, laikydamiesi strateginės švietimo prioritetinės plėtros pozicijos, daugiau dėmesio skyrė žmonių orientuoto vystymosi mąstymo įgyvendinimui .2012 m. Lapkričio 15 d., Pirmajame susitikime su Kinija ir užsienio žiniasklaida po to, kai buvo išrinktas CPC centrinio komiteto generalinis sekretorius, aukščiausiasis lyderis išreiškė savo jausmus žmonėms: „Liaudies ilgesys geresnio gyvenimo yra mūsų kovos tikslas. „Jis taip pat išreiškė tokias emocijas kitomis skirtingomis progomis:” Kinijos svajonė yra galutinėje analizėje yra žmonių svajonė „. Žmonės, užimantys aukščiausią jūsų širdies padėtį “,„ žmonės patenkinti žmonėmis “…„ Tryliktasis penkių metų planas “atkreipė dėmesį, kad būtina laikytis žmonių orientuotos plėtros idėjų.„Tryliktasis penkių metų plano“ švietimo planas atkreipė dėmesį į tai, kad „pagrindinė Lide shushu kaip pagrindinė švietimo užduotis“ iš esmės atspindi žmonių orientuotą raidos idėją.„Lide Shuren“ yra ne tik esminis patenkinamo žmonių išsilavinimo reikalavimas, bet ir esminis kriterijus, susijusius su patenkinamu žmonių išsilavinimu.

 Švietimas turi svarbą pagrindą gyvybei. Tai yra, „akademinio švietimo mokymas“ „” „”.Nuolatinis aukštos kokybės švietimo galimybių plėtra ir nuolat tyrinėti naujus žmonių švietimo galimybių būdus vis dar yra svarbus iššūkis, su kuriuo susiduria mano šalies švietimo reforma ir plėtra.Tačiau norint patenkinti žmonių mokymosi galimybių poreikius, tai nėra tas pats, kas gali kreiptis į svarbiausius universitetus, bet suteikti visiems tinkamų švietimo galimybių.Antra, tik išsilavinimas, palankus patenkinti žmonių suaugusiųjų poreikius, yra patenkinamas žmonių išsilavinimas, tai yra „suaugusiųjų švietimas“.Priverskite visus, kurie yra fiziškai ir psichiškai sveiki, asmens, kuris laikosi įstatymų, yra sąžiningi ir patikimi ir yra pozityvus žmogus.Trečia, tik išsilavinimas, palankus patenkinti žmonių įdarbinimo poreikius, yra žmonių išsilavinimas, tai yra „pramonės mokymas“.Švietimas turėtų pažadinti žmonių profesinę sąmonę ir padengti tvirtą užimtumo pagrindą.Ketvirta, švietimas, palankus patenkinti žmonių visą gyvenimą trunkančius poreikius, yra patenkinamas žmonių išsilavinimas, tai yra „savęs mokymas“.Švietimas turėtų būti žmogaus gyvenimo pagrindas ir pritraukti, ugdyti ir rūpintis profesiniu žmonių interesais.Penkta, tik išsilavinimas, palankus patenkinti žmonių laimingo gyvenimo poreikius, yra žmonių išsilavinimas, tai yra „laimės mokymas“.Švietimas turėtų būti gyvenimo pagrindas gyvenime.

 (4) Lideshu žmonės yra pagrindinis tikslas – įgyvendinti kokybišką švietimą

 Nuo 18 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso aukščiausi lyderiai ne kartą pabrėžė, kad būtina gilinti švietimo reformą, skatinti kokybišką švietimą, naujovių švietimo metodus, pagerinti talentų mokymo kokybę ir stengtis formuoti švietimo aplinką, kuri yra švietimo aplinka yra palankus novatoriškiems talentams.2016 m. Rugsėjo 9 d. Aukščiausias lyderis atkreipė dėmesį į Pekino Bayi mokyklos patikrinimą, kad „kokybiškas švietimas yra švietimo pagrindas“.

 Laikydamiesi žmonių ir įgyvendindami kokybišką švietimą, turime sistemingai įgyvendinti šias reformas:

 Būtina nustatyti suderintą žmonių švietimo koncepciją.Aukščiausiasis lyderis pabrėžė, kad pagrindinis išsilavinimas yra visos visuomenės priežastis ir reikalauja glaudaus mokyklų, šeimų ir visuomenės bendradarbiavimo.Lideshu žmonės yra įtraukti į moralinį švietimą, sportą ir estetinį švietimą, įskaitant kiekvieną kursą, ir įtraukti į papildomą urškinę veiklą.

 Turi būti nustatytas išsilavinimas.Aukščiausiasis lyderis ne kartą pabrėžė mokytojų profesinę etiką.Jis pareikalavo, kad mokytojai laikytų lidene esančius žmones kaip pagrindinę užduotį, būti „keturi“ geru mokytoju ir būti „keturiais“ lyderiais.

 Turi būti nustatytas išsilavinimas.Ankstyvasis žmogaus švietimas yra integruotas į socialinio gyvenimo praktiką, o švietimo funkcija taip pat integruota su žiniomis, įgūdžiais ir žmonių švietimu.Tik pagerindama žmogaus socialinį produktyvumą, ypač atsiradus šiuolaikinei pramonės visuomenei, mokykla pamažu tapo nepriklausoma nuo socialinės gamybos praktikos ir plėtojant mokslą, ji sudarė vis savitvardesnį padalijimo išsilavinimą.Kalbant apie švietimo esmę, bet kuri disciplina yra švietimo priemonė, kurią tema moko kaip vežėjas, o ne priešingai.Šia prasme kiekvienas mokytojas turi nustatyti discipliną pagrįstą švietimo požiūrį į švietimą.Švietimo administraciniai skyriai visais lygmenimis turėtų energingai skatinti „visų narių švietimo mentorių sistemą“.

 Būtina koordinuoti išsamią studentų raidą.Stiprinti moralinį išsilavinimą.Aukščiausiasis lyderis pabrėžė, kad turime gerai išnaudoti pagrindinį mokymo klasėje kanalą. „Augimas ir plėtra.Pagerinti intelektinį išsilavinimą.Atkreipkite dėmesį į mokymosi derinį.Kruopščiai mokykitės, būkite sunkūs ir ieškokite teisingų žinių; Visą gyvenimą trunkanti švietimo sistema ir kurkite „visus mokydamiesi, mokantis ir mokantis retkarčiais“.Stiprinti sportą.Kūnas yra visų gyvenimo kovų sostinė. medžiaga.Daugiau dėmesio skirkite estetiniam išsilavinimui.Estetinis išsilavinimas yra estetinis išsilavinimas, taip pat sentimentalus švietimas ir dvasinis ugdymas.Trečioji aštuonioliktojo centrinio partijos komiteto sesija pabrėžė: „Estetinio ugdymo mokymas, gerina studentų estetinį ir humanistinį raštingumą“.Aukščiausiasis lyderis pabrėžė, kad darbas yra esminė žmonių veikla.Būtina mokyti vaikus nuo vaikystės iki darbo, mylėti kūrimą, per darbo ir kūrimo viltį ir derliaus vaisius.Tuo pačiu metu aukščiausiasis lyderis ypač pabrėžė, kad reikia daugiau dėmesio skirti žmonėms su kultūriniais žmonėmis ir sustiprinti puikią Kinijos tradicinę kultūrą ir revoliucinę kultūrą bei pažengusį kultūrinį ugdymą.

 Švietimas turi būti nustatomas atliekant švietimo politinius rezultatus ir švietimo vertinimą.Pirmiausia turime nustatyti į švietimą į švietimą ir politinius rezultatus.„Komandos lazda“ buvo naudojama mokyklinio ugdymo švietimui atliekant paprastus egzaminus. politika ir atskirta nuo pagrindinio mokslinio raidos kelio.Švietimo planavimo metmenys pabrėžia: „Būtina skatinti švietimo plėtrą kaip svarbią partijos komiteto ir vyriausybės veiklos vertinimo dalį visais lygmenimis ir pagerinti vertinimo mechanizmą ir atskaitomybės sistemą“. Vyriausybė, vykdanti švietimo atsakomybę “, reikalauja, kad provincijos liaudies vyriausybė įvertintų atsakomybę už švietimą.

You May Also Like

More From Author