LeBron Jamesile avaldas Hornetsi kaotusest hoolimata muljet tõusev täht Brandon Miller

Estimated read time 2 min read

Esmaspäevaõhtuses raskes lahingus Los Angeles Lakersi vastu näitas 21-aastane uustulnuk Brandon Miller oma talenti, teenides kiitust ka LeBron Jamesilt endalt. Kuigi Charlotte Hornets kaotas lõpuks 124-118, äratas Milleri esitus NBA-legendi tähelepanu.

Miller viskas 33 punkti, sealhulgas 16 ainuüksi neljandal veerandajal, ja oleks Lakersi peaaegu põlvili surunud. Kuigi Miles Bridges juhtis Hornetsi 41 punktiga, varastas Alabama uustulnuka kaitsja show’d viimasel veerandil.

Mängujärgses intervjuus avaldas LeBron James imetlust Milleri oskuste ja potentsiaali üle ning rõhutas oma usku noore kaitsja helgesse tulevikku.” Ta on siin põhjusega,” ütles James, „ja ta saab ainult paremaks. Ta läheb jätkuvalt paremaks. Mulle meeldib see, mida ta oma karjääri selles etapis teeb.”

Brandon Miller, kes valiti selle aasta draftis 2. valikuga, seisis algul kriitika all, mõned seadsid Charlotte Hornetsi otsuse teiste perspektiivide nagu Scott Hendersoni vallandamise suhtes kahtluse alla. Kuid Miller vaigistas kahtlejad oma suurepärase mänguga kogu hooaja jooksul. Ta kogus keskmiselt 16,0 punkti, 3,9 lauapalli ja 2,3 söötu mängu kohta, mis tegi temast hooaja ühe parima uustulnuka.

Vaatamata suurepärasele mängule, tekitas Miller kulmud oma julgete reklaamieelsete kommentaaridega kõigi aegade suurima mängija kohta. Vastupidiselt levinud arvamusele nimetas Miller oma korvpalliiidoliks Paul George’i, mitte LeBron Jamesi või Michael Jordanit. Kuigi see võib mõnele olla üllatav valik, peegeldab Milleri põhjendus tema imetlust George’i mängustiilile ja George’i mõju tema enda mängule.

Brandon Miller teeb NBA-s jätkuvalt laineid oma erakordse talendi ja pühendumusega ning tema esitus Lakersi vastu tõestas, et temast võib saada tulevane staar liigas.