LeBron James ja Kohwai Leonard lähevad LA derbis vastamisi

Estimated read time 1 min read

LeBron James ja Kohlwai Leonard läksid kolmapäevases Los Angeles Clippersi ja Los Angeles Lakersi mängus vastamisi. Clippers sai kuuma alguse, sest Leonard viskas esimesel veerandil 18 punkti. Jamesil oli esimene veerand raske, visates vaid kaks punkti.

Skip Bayless säutsus oma reaktsiooni mängule, öeldes, et Clippersi nr 2 (Leonard) võitis mängus Lakersi nr 2 (James).

James viskas teisel veerandil kaheksa punkti, kui Lakers läks 48-39 juhtima. Leonard seevastu ei olnud teisel veerandil veel ühtegi punkti visanud.

Poolaja lõpuks olid meeskonnad endiselt võrdsed, Clippersi juhtimisel 58-53. Poolaja lõpuks oli Jamesil 10 ja Leonardil 18 punkti.

Lõpuks võitis Clippers mängu 112-109. James sai 24 punkti, 8 lauapalli ja 7 söötu, Leonard sai 26 punkti, 7 lauapalli ja 4 söötu.