LeBron James blokeerib Russell Westbrooki, viib Lakersi üleaja võiduni Clippersi üle

Estimated read time 2 min read

LeBron Jamesil oli Russell Westbrookile sõnum pärast seda, kui ta oli lisaaja jooksul teinud kübaratriki, mis aitas Los Angeles Lakersil lõpetada kaotuste seeria Los Angeles Clippersi vastu.

„Anna see mulle!” James ütles.

Jamesi kübaratrikk tuli pärast seda, kui Westbrook oli varem Lakersi eest skoorinud. Heliklipis on kuulda, kuidas James annab oma meeskonnakaaslastele nõu, kuidas Westbrookit kaitsta.

„Ei, me oleme paremad!” hüüab James oma meeskonnakaaslastele.

„Ta küsib isolatsiooni. Te varastate, te varastate. Teie, te kaitsete teda.” Juhendab James.

James lõpetas mängu 35 punkti, 12 lauapalli ja seitsme sööduga, viies Lakersi võidule. Ta viskas ka 50 protsenti kolmepunktist. Westbrook tegi Clippersi eest tugeva mängu 24 punkti, 11 lauapalli, kaheksa söödu ja nelja vargusega.

LeBron James blokeerib Russell Westbrooki, viib Lakersi üleaja võiduni Clippersi üle

James ütles pärast mängu, et talle meeldib Clippersi vastu mängida, sest see on võimalus mängida liiga parimate mängijate vastu.

„Ma arvan, et iga kord, kui sa mängid liigavälise vastase vastu, ei ole see lihtsalt üks mäng,” ütles James.” Minu jaoks on alati tore mängida parimate mängijate vastu, (Paul George), Kovy ja (Russell Westbrook) on kolm parimat mängijat, keda liiga on kunagi näinud.”

„Võimalus mängida nendega – mina lilla-kuldses särgis, nemad nende vormides, samal väljakul – on absoluutne õnnistus. Me ei võta neid hetki iseenesestmõistetavalt. See on kindlasti lõbus.”

Järgmine mäng kahe Los Angelese meeskonna vahel toimub 7. jaanuaril 2024. aastal

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours