Laukiame „mažo miesto istorijos“ apskrities turizmo

Originalus pavadinimas: Laukiu „Mažo miesto istorijos“ apskrities turizmo
Kultūrinio turizmo rinkoje karštas oras susprogdino apskritį.
Remiantis CCTV finansų ir ekonomikos duomenimis, prieš kelias dienas daugybė užsakymo platformos duomenų parodė, kad „Gegužės 1 -osios“ atostogų apygardos rinkos viešbučių užsakymas padidėjo 68%metų -ir bilietų užsakymai vaizdingose ​​vietose padidėjo 151%metų -on -on -aear.Pavyzdžiui, „Pingtan“ Fujian mieste, Jiangxi Wuyuan ir Zhengding Hebei yra visos populiarios apskrities turizmo vietų.
Pastaraisiais metais kultūrinio turizmo rinkos nuskendimas atspindėjo bendrą impulsą.Pramonė paprastai mano, kad pagrindinis mano šalies turizmo pramonės tonas 2024 m. Pereis nuo „greito atsigavimo“ prie „racionalios gerovės“.Nuolatinis apskrities turizmo kilimas turi būti „racionalaus gerovės“ pasireiškimas.Nėra sunku pastebėti, kad kaip tipiška patirties ekonomika, turizmo pramonės logika ir žaidimas skiriasi.Viena vertus, rinka tapo rafinuota, individualizuota. Atostogos į „mažą vietą“, svarbiausia yra atsipalaidavimas ir ekonominis efektyvumas.Yra pagrindo tikėtis, kad toks „ilgo uodegos efektas“ taip pat bus išleistas dar kartą per ateinantį „gegužės 1 d.“ Atostogą.
Nors mažas miestelis yra mažas, žadama daug.„Atvirkštinis turizmas“, „Plokščias turizmas“, „Dangaus purslai“ … Atrodo, kad tokių žodžių ekranai taip pat netiesiogiai parodo: „Visi gali būti garsūs per penkiolika minučių“, kuris taip pat tinka miesto varžyboms. EsmėRyškioje rinkos bangoje, dar svarbiau, kas yra svarbesnis už tai, kokie yra laivo bilietai, kurie geriau eina potvynio kryptimi ir visapusiškai daro savo pranašumus.
Žodžiu, žodžiu, įspūdis yra svarbus.Nesvarbu, ar galite „gauti didelius balus“, yra svarbiausia, priklauso nuo aptarnavimo.Nuo infrastruktūros trūkumų iki likusių asmenų užtikrintos vartojimo aplinkos, pradedant pagerinant vaizdinės srities priėmimo pajėgumą ir baigiant vietinėmis savybėmis … tik visose detalėse galite laimėti „Manchuriją“.Galų gale, kultūros turizmo pramonė yra integruota ir sisteminga. „.Kitaip tariant, turi būti sąmonė pasinaudoti impulsais, taip pat ir ilgalaikio auginimo paruošimu.
Kaip kai kurie pramonės žmonės rodo, kad yra daug apskričių padalinių, išsklaidytų platinimo ir plačių tipų, atitinkami skyriai turėtų dar labiau sustiprinti apskrities turizmo makro klasifikavimo gaires.Šiuo metu Guangdongas išsamiai įgyvendina „milijonus projektų“, kad atblokuotų elementų srautą tarp didelių miestų ir apskričių bei miestų.Apskričių ekonominėje sistemoje kultūros turizmo pramonė turi vairavimo ir aglomeracijos funkciją. .Tai dar svarbiau kultūros turizmo šeimai.Šių metų vasarį Guangdongas įsteigė kaimo turizmo aljansą, kad būtų galima sustiprinti artimą pramonės bendradarbiavimą ir išteklių integraciją, atlikti tilto vaidmenį tarp pramonės ir vyriausybės, ir vadovauti turizmo investicijoms, veikiančioms įmonėms ir įvairiems naujiems vartotojų formatams, kurie galėtų aktyviai patekti į kaimą tyrinėti.
Mažame miestelyje yra daug istorijų.Žvelgiant į ilgą laiką, kultūros turizmo rinkos nuskendimas yra ir galimybės, ir iššūkiai.Tik pasinaudodami iniciatyva ir pasinaudodami tendencijomis, mes galime „peizažą“ ir „gėles“ iki galo.(Zhong Yi)
Šaltinis: „Southern Daily“
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author