Lakersi hädad toidavad kuulujutte Hami lahkumisest: hädad süvenevad, fännid pahandavad

Estimated read time 2 min read

Los Angeles Lakersi (LA) allakäik jätkub, mis lisab kütust kuulujuttudele, et Darvin Ham võib peatreeneri kohalt lahkuda. Reedene kaotus Memphis Grizzlies’ile tähistas järjekordset madalseisu meeskonna jaoks, mis on nüüd 16-18 ja alla 500 punkti.

Lakersi hädad toidavad kuulujutte Hami lahkumisest: hädad süvenevad, fännid pahandavad

Hami mesinädalad lõppesid halvasti pärast seda, kui Lakersi esialgne mängijajärgne entusiasm rauges. Pärast NBA põhiturniiri võitmist on nad 3-10 ja neil on sarnased probleemid: madalad kolmepunktivisked (0:10 võrreldes Grizzliesi 0:23-ga) ja kaitsevigad.

Kuigi LeBron James viskas esimesel poolajal 14 punkti ja Lakers läks 14 punktiga juhtima, kukkus Lakers taas kokku. James jahtus teisel poolajal, viskas ebaefektiivselt 11:24 31 punkti, sealhulgas viis hilisemat kolmepunktiviset. Meeskonna raskusi tõstsid veelgi esile ettekavatsematud viperused, millest 13 viisid Grizzlies’ile kergelt 23 punkti.

Need korduvad probleemid frustreerisid fänne ja ajendasid neid sotsiaalmeediasse minema.” Platvormid nagu „X” (Twitteri eelkäija) olid üle ujutatud üleskutsetega muudatuste tegemiseks, mõned pooldasid Hammi vallandamist: „Sabotaaž, et Hamm vallandataks. See on seda väärt,” säutsus üks fänn.

Surve Hammile kasvab ja vaatamata kasvavale rahulolematusele teeb ta jätkuvalt seda, mida tahab. Enne mängu Grizzlies’i vastu rõhutas ta, et tunneb end „maandatud” ja et tal on omanike, sealhulgas Janine Bassi ja Rob Pelinka toetus. Tema võitlusjärgsed kommentaarid peegeldasid seda kindlustunnet. Ma olen siin, et võidelda. Ma olen läbi elanud hullemat, aga me saame sellest üle.”

Tema trotslik hoiak ei summuta aga tema töökoha kindluse ümber käivaid nurinat. Tema küsitav rotatsioon ja tõhusate kohanduste puudumine on tekitanud muret. Kriitikud märgivad, et eelmise aasta edu oli tingitud pigem tema käsutuses olevast tasakaalustatud meeskonnast kui tema treenerioskustest.

On olnud kuulujutte, et Hami ja tema mängijate vahel on „kasvav lõhe” ebajärjekindlate mänguaegade ja rotatsiooniotsuste tõttu, mis muudab praegused kodumängud otsustavaks. Kui Lakers ei lõpeta seda kodupausi üle 500 punkti, võib see vallandada suurema muutuse treeneripaaris ja Hami töökoht satub ohtu.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours