Laimingas „Važiavimas“!Dviračių važiavimo pavasarį paklausa auga, o naujasis „Sports Bicycles“ mėgstamiausias yra lauko sportas

Estimated read time 4 min read

Pusiasalis visas žiniasklaidos reporteris Huang Wenping

Pastaraisiais metais šis laisvalaikio judėjimas socialiniame rate tapo karštas.Šiuo metu socialinėse platformose „Qingdao“ dviračių sporto temos buvo perskaitytos 70 000 kartų.Jodinėjimo judėjimas siekiama socialiniame rate, todėl dviračių rinka taip pat įvedė „Pavasarį“.Per tą laiką nuolatinis „dviračių šiluma“ ne tik pagreitino dviračių pramonės plėtrą, bet ir privertė vis daugiau ir daugiau žmonių, įsimylėjusių dviračių sporto kampanijas lauke.Balandžio 23 d. Žurnalistas apsilankė „Qingdao Sports“ dviračių rinkoje ir nustatė, kad rinkoje yra daug dviračių gaminių, kurie labai tenkina vartotojų poreikius.Tuo pačiu metu pavasarį keliaujant dideliam karščiui, jojimo judėjimas su mažo įėjimo lygio įtampa pamažu tapo populiari, o sportinių dviračių pardavimai taip pat padidėjo.

Ateina su socialiniais požymiais, aukšta pavasario turas karštas

Pavasaris žydi, viskas atsigauna, vis daugiau žmonių eina į lauką, o patogūs mankštos dviračiai tapo pirmuoju pasirinkimu daugelio žmonių lauko sporto šakoms.Socialinėse platformose dalijimosi elgesio su jojimo tema turinys nėra daug, o laimingas važiavimas kartu pamažu tampa įprastu lauko sportininkų hobiu, kuris taip pat suteikia dviračių sportui tam tikrą socialinį požymį.

Kelyje tokią figūrų grupę visada galima pamatyti.Dviračių sporto karščiui ir toliau augant, Tmall „Double 11“ duomenys 2023 m. Rodo, kad dviračių, dviračių sporto drabužių ir dviračių važiavimo įrangos pardavimai „trijuose pagrindiniuose dviračių sporto dalyse“ padidėjo daugiau nei 100%.Tarp jų greitkelių dviračiai padidėjo 300%metų -nuo dviračių kodų ir priedų padidėjo 230%metų -on -eear, o dviračių akiniai ir vėjo veidrodžiai padidėjo 210%metų.

Remiantis pranešimais, įvairūs „Qingdao“ klubai paprastai reguliariai rengia dviračių sportą.„Važiavimas privertė mane pamiršti savo rūpesčius. Šį laiką važiuoti patirtis yra ypač gera“, – sakė jojimo draugas.Pramonės žmonės žurnalistams sakė: „Mes reguliariai organizuosime dviračių sporto veiklą dviračių sporto grupėje.

„Qingdao pavasaris yra labai tinkamas dviračių sportui. Ne tik galite įvertinti unikalų„ Qingdao “stilių, bet ir galite mėgautis pavasario peizažu su draugais.”Pavasario temperatūra pakilo iki galo, o vis daugiau „Qingdao“ piliečių pradėjo važiuoti lauke.

Yra daugybė subdivis kategorijų

Kiekvieną kartą išeidami motociklininkas dėvės dviračių važinėjimo uniformas, akis, sagties šalmus ir dviračių dviračius, kad pasiruoštų važiuoti.Remiantis skirtingais važiavimo poreikiais, dviračiai yra suskirstyti į tokius tipus kaip kalnų transporto priemonės, sulankstomi autobusai ir greitkelių automobiliai.Dauguma dviratininkų pirks geros kokybės transporto priemones, kad gautų gerą dviračių sporto patirtį ir atnaujintų aksesuarų.Šiuo metu yra daugybė dviračių rinkos segmentinių produktų kategorijų.

Žurnalistas „Decathlon Miaoling Road“ parduotuvėje pamatė, kad dešimtys sportinių dviračių buvo pastatyti ant lentynų, o keli parduotuvės klientai bandė važiuoti.Tarnautojas teigė, kad dviračių sportui reikalinga įranga yra dviračiai, šalmai, pirštinės, akiniai, dviračių drabužiai ir kt.Naujokai gali pasirinkti įvažiavimo lygio greitkelio transporto priemonę, kaina yra nuo 2 000 iki 3000 juanių.Įvažiavimo lygio greitkelio automobilis pasižymi didelėmis sąnaudomis, o įėjimo riba yra žema.

Vėliau žurnalistas įėjo į „Star Bicycle“ prekės ženklo parduotuvę.Prie parduotuvės durų stovi dešimtys dviračių, prekiaujame dviračiais, vaikų automobiliais, dviračių aksesuarais ir kitais produktais parduotuvėje.Tarnautojas teigė, kad pastaruoju metu yra daugiau nei tuzinas karšto pardavimo modelių, daugiausia greitkelių automobilių ir kalnų transporto priemonių, kurie tinka skirtingų žmonių dviračių reikmėms.Klientai, kurie bando važiuoti parduotuvėje, sakė: „Pirmą kartą atvykę į parduotuvę bandyti važiuoti, viršininkas yra labai tikras. Kalnų automobilio kaina yra pagrįsta, o aptarnavimas yra geras”.

Dviračių sportas lauke yra karštas, sportiniai dviračiai parduodami karštai

Pastaraisiais metais vis daugiau žmonių pasirenka pavasarį patirti lauko sportą.Žurnalistas apsilankė keliose dviračių parduotuvėse Qingdao ir sužinojo, kad lauko sporto įranga, tokia kaip kalnai ir „Road Bicycles“, pateko į piko pardavimo sezoną.Remiantis „Tmall“ „2024 pavasario ir vasaros„ Taobao Tmall “sporto lauko pramonės tendencijomis, neseniai išleista, nes šiais metais dviračių sporto aksesuarai padidėjo 70 proc. -on -aear.

„Decathlon“ sekretorius žurnalistams sakė: „Šių metų sporto dviračių pardavimai padidėjo metų nuo metų, o kelių dviračių ir moterų dviračių tendencijų pakilo. Temperatūrai kylant, pardavimai ir toliau augs. Mes taip pat važiuojame savo važiavimo grupėje. Ir mes organizuosime daugybę dviračių sporto veiklų.

Parduotuvėje žurnalistas pamatė klientą, bandantį važiuoti.Klientas ponia Zhang sakė: „Aš čia ateinu daugiausia norėdamas padėti vaikams pasirinkti automobilį. Paprastai vaikai mėgsta važiuoti su draugais. Biudžetas yra daugiau nei 2 000. Aš optimistiškai vertinu šį Xiaodian Mountain Car., Taip pat kaina yra ir kaina. Tinkama, šis automobilis yra perkamas apie 2500 juanių.

You May Also Like

More From Author