Kylantys olimpiniai projektai rodo jaunimo madą (konkurencingas stebėjimas)

 Paryžiaus olimpinės kvalifikacijos serija Šanchajaus stotis baigėsi prieš kelias dienas. ir laipiojimas sportu.Kinijos komandos žaidėjai gerai žaidė.

 Olimpinės kvalifikacijos serijos laikymas yra aktyvus bandymas ištirti ir diegti naujoves. Į renginį.

 Kinijos komandos žaidėjai gerai pasirodė

 Nuo riedlenčių, nemokamų stiliaus ratų, „Perak Dance“ ir „Sports Climbing“ tapo oficialiomis olimpinių žaidynių varžybomis, Kinijos komanda aktyviai tyrinėjo talentų treniruočių modelį ir sustiprino įvairius metodus, tokius kaip kryžminio kryžminio kryžminio kroso pasirinkimas, Bendrosios socialinės jėgos ir užsienio trenerių supažindinimas su kylančiais kylančiaisiais.Prieš pradedant Paryžiaus olimpines žaidynes Šanchajaus stoties, laipiojimo komanda įgijo moterų greitį, vyrų greitį ir dviejų moterų olimpinę kvalifikaciją.

 Paryžiaus olimpinių žaidynių kvalifikacijos serijoje yra dvi stotys Šanchajuje ir Vengrijos Budapešte.„Moterų laisvos Šanchajaus“ stoties tiesos finale Kinijos komandos žaidėjai Sun Sibei, Sun Jiaqi ir Deng Yawen laimėjo atitinkamai čempionatą, Aziją ir trečiąją vietą. Treneriai, prieš įgydami kvalifikaciją olimpinėms žaidynėms, vis dar neįmanoma lengvai to priimti.

 Kinijos komandų žaidėjai likusiuose trijuose daiktuose taip pat yra labai geri.Varžybose dėl alpinizmo projekto „Zhou Yafei“ laimėjo moterų greičio čempionatą su geriausiu rezultatu 6 sekundėmis 54. Wu Peng laimėjo „Men’s Speed ​​Race“ bėgiką.Kalbant apie riedlenčių moterų gatvės stilių, Hangdžou Azijos žaidynių čempionas Cui Yanxi ir Zengas Wenyi, kurie laimėjo šeštąją vietą Tokijo olimpinėse žaidynėse, laimėjo atitinkamai penktą ir septintą vietą.Xiang Xiangyu laimėjo „Perak Dance“ vyrų projekto finale, atnaujindamas geriausius Kinijos komandos žaidėjų rezultatus tarptautinėje projekto konkurencijoje.

 Šanchajaus stoties atmosfera yra stipri

 Pastaraisiais metais Tarptautinis olimpinis komitetas buvo įsipareigojęs ištirti naują jaunų žmonių dėmesio ir olimpinio judėjimo įtakos plėtros modelį ir poveikį.Tarptautinio olimpinio komiteto pirmininkas Bachas teigė, kad šios Šanchajaus stoties varžybos sukūrė naują olimpinę atmosferą.Jis sakė: „Mes matėme aistringus projektus ir varžybas, o visi sportininkai parodė jaunatvišką stilių lauko viduje ir lauke“.

 Dinamiškas „Perak“ šokis, madingas riedlenčių sportas, laisvo tipo ratai ir laipiojimas sportuodamas su galia ir įgūdžiais, keturi kylantys projektai pritraukė įvairių šalių ir regionų sportininkus, kad galėtų konkuruoti lauke, kad keistųsi ir motyvuotų vienas kitą.„Riedsoarding“ varžybų vietoje, kai žaidėjas užbaigia sunkų judėjimą, kiti žaidėjai, esantys nuošalyje, nudžiugins plojimus.Ispanijos komandos čiuožėjai Danny Lyon sakė: „Visi yra draugai, palaiko vienas kitą ir mėgaukitės linksmybėmis, susijusiomis su riedlenčių sportu kartu“.

 ”Dėl kvalifikacijos į olimpines žaidynes dalyvaujantys žaidėjai šį kartą žaidė aukštą lygį ir baigė daugybę sunkių judėjimų.” Toliau tobulėja. „Olandijos komandos žaidėjas Udifas laimėjo„ Perak Dance “vyrų projekto čempionatą, o jo priešininkas finale buvo Kinijos komandos žaidėjas Xiang Xiangyu.Uidifas sakė: „Aš anksčiau neturėjau daug galimybių žaisti su Kinijos komandos žaidėjais. Šį kartą Xiang Xiangyu pasirodymas buvo puikus, o tai paskatino mane ateityje pasiruošti daugiau.”

 Venesuelos žaidėjas Danielis Delsas šiame renginyje buvo pilnas.Laisvų stiliaus mažuose ratais, šis žaidėjas, kuris daug kartų laimėjo pasaulio čempionatą kaip Kinijos komandos treneris, buvo trijų moterų žaidėjų liudininkai Kinijos komandoje ir jis vis dar dalyvavo vyrų nemokamame stiliaus mažų riedėjimo automobilių varžybose. .Delsas teigė, kad būdamas jaunas, jam padėjo daugelis geriausių pasaulio žaidėjų, o dabar jis taip pat nori prisidėti prie šios sporto šakos vystymosi.Jis sakė: „Kai jie mato komandos narius, kurie bando naujus įgūdžius ir atlieka naujus veiksmus, jų požiūris, kad nebijo sunkumų, mane įkvepia”.

 Serijos rezultatai parodė tyrinėjimo rezultatus

 Palyginti su tradiciniu olimpiniu projektu, be iššūkių kylančių projektų techniniams veiksmams olimpinėse žaidynėse, projekto taškų skaičiavimo taisyklių atidarymas taip pat padidina varžybų laikinumą ir dekoratyvinį.

 „Perak“ šokių konkurse teisėjas įvertino žaidėjus 6 kūrybiškumo, asmenybės, įgūdžių, įvairovės, spektaklio ir muzikos aspektais.Nėra jokių linijų specifikacijų ir veiksmų taisyklių, skirtų nemokamo tipo vežimėliams ir riedlenčių projektams.

 Skirtingai nuo kitų trijų projektų, laipiojimo projektui nebūtinai turi būti taikomi subjektyvūs balai, tačiau jis taip pat turi daug neaiškių veiksnių.Dviejuose visuose sunkumuose esantys saitai lipti uola, žaidėjai turi suplanuoti laipiojimo liniją, kuri jiems tinka per nustatytą laiką. bus neteisinga.Kinijos alpinizmo komandos „Speed“ komandos vyriausiasis treneris Zhongas Qixinas sakė: „Žaidimas galiausiai konkuruoja su savimi. Tikiuosi, kad žaidėjai sutelks dėmesį į klaidas ir sumažins klaidas.”

 Kylančių olimpinių renginių patrauklumas ir įtaka plečiasi.Serijos Šanchajaus stoties metu miesto parke esantis konkurencinis stadionas neturėjo aiškios auditorijos patirties srities ribos.Remiantis renginio organizacinio komiteto statistika, daugiau nei 45 000 auditorijų dalyvavo per 4 dienas, 30%auditorijos iki 18 metų ir 58%18–45 metų auditorijos.

 Bachas teigė, kad Paryžiaus olimpinės kvalifikacijos serijos Šanchajaus stotis žengė svarbų žingsnį Tarptautinio olimpinio komiteto inovacijų čempionate.

 (Žurnalistė Tao Xiang’an, Ji Fang, Liu Shuoyang, Li Yang, Wang Liang)

You May Also Like

More From Author