Kur labiausiai verta keliauti?

Estimated read time 8 min read

Kelionės pakeis žmonių temperamentą ir padarys žmonių akis ilgiau.Kiekvieną mėnesį raskite unikalią vietą, kur įvertinti išskirtinį temperamentą, yra geriausia patirtis ir patirtis gyvenime.Pasaulis yra toks didelis, kad visada yra vieta, tinkama kelionėms kiekvieną mėnesį.Pažiūrėkime geriausią kelionių tvarkaraštį pasaulyje.

1. Kinija.Lhasa žavesys pasaulio viršuje yra neprilygstamas.Lasa yra senovės miestas, kurio istorija buvo 1300 metų.„Lasa“ reiškia „Šventoji žemė“ arba „budistinė žemė“ Tibete.Lhasa yra senovės miestas, kurio istorija yra 1300 metų.„Lhasa“ klimatas yra aukšto lygio „Dry -Dry“ sezonų klimato zona.Saulės metų skaičius yra daugiau nei 3000 valandų, taigi yra pavadinimas „Sunshine City“.

2. Italija Venecija.Venecija yra svarbus uostas šiaurės vakarų Aristi jūros pakrantėje.Miestas daugiausia yra pastatytas ant sekliojo vandens paplūdimio prie paplūdimio, jo vidutinis gylis yra 1,5 metro.Jis yra prijungtas prie geležinkelio, greitkelio, tilto ir žemės.Jį sudaro 118 mažų salų ir yra integruota su 177 vandens keliais ir 401 tiltais.

3. Graikija.Atėnai yra pietiniame Balkano pusiasalio gale, apsuptas kalnų iš trijų pusių, vienas šalia kito, ir Egėjo jūra pietvakariuose, kuri yra subtropinis Viduržemio jūros regiono klimatas.Elisos upė praėjo per Kisos upę.Atėnai yra vienas seniausių pasaulio miestų.

4. Italija.Florencija yra nepaprastai garsi pasaulio sostinė, Europos kultūros centras, Europos Renesanso judėjimo gimtinė, operos gimtinė ir pasauliui prižiūrimos kultūros turistinės vietų.Dailės menas ir tekstilė yra gerai žinomi Europoje.1865–1871 m. Tai buvo laikina sostinė po Italijos karalystės vienybės.„Florence International Contemporary Art Biennale“ su Venecijos bienalės ir Milano trijų metų paroda, dar vadinama trys pagrindinės meno parodos Italijoje.Esmė

5. Prancūzija.Paryžius yra didžiausias Europos žemyno miestas ir vienas klestinčiausių pasaulio miestų.Tai yra švelnus jūrų klimatas, vasarą be karščio, o šaltis žiemą yra ir romantiška pasaulio sostinė, bet ir istorinė pasaulio miestas. unikalus Paryžiaus kraštovaizdis.

6. Australija.Sidnėjus yra Naujojo Pietų Velso sostinė ir didžiausias Australijos miestas Jorkas “vadinamas.Burės formos Sidnėjaus operos teatras stovi Benanlango kampe prie uosto krantų.

7. Turkijos Stambulas.Turkijos istorinis miestas Stambulo yra rytiniame Balkano pusiasalio gale. Pasaulio miestas, kuriame kerta Europos žemynai, su ilga istorija, ir unikalus gamtos ir žmonių kraštovaizdis pritraukia daugybę pasaulio turistų.

8. JAV.Niujorkas yra didžiausias JAV ir didžiausias komercinis uostas.Niujorkas yra Harchi, Pietryčių, Niujorke, estuarijoje, prie Atlanto slenksčio.Plonas bokštas Manhetene, šurmuliuojanti naktinė scena, yra ikoninis Niujorko kraštovaizdis, kuriame galite jausti žemės klestėjimą.

9. Šveicarija.Ženeva yra trečiasis Šveicarijos miestas. Institucijos pasaulyje.Ženeva garsėja giliomis savo humanitarinėmis tradicijomis, spalvinga kultūrine veikla, pagrindinėmis konferencijomis ir parodomis, burnoje veriančiu maistu, šviežiais priemiesčiais ir daugybe turizmo projektų bei sporto įstaigų.

10. Kinija.Honkongas yra šurmuliuojantis Azijos miestas, vienas iš regioninių ir tarptautinių finansų centrų, ir turi natūralų gilų vandenį, turintį puikias sąlygas nuo 1842 iki 1997 m.Honkongas sujungia kinų išmintį ir Vakarų socialinės sistemos pranašumus.

11. Olandijos Amsterdamas.Amsterdamas yra Pietvakarių Aiserio ežero krante, didžiausiame mieste ir antrame pagal dydį uostas Nyderlanduose, ir yra vadinamas Šiaurės Venecija.Amsterdamas yra keistas miestas.Mieste yra daugiau nei 160 baseinų, sujungtų daugiau nei 1000 tiltų.Rkasimo mieste tiltas yra pasviręs, o upės kanalas.Iš dangaus bangos yra tarsi satinas ir atrodo kaip voratinklis.

12. JAV.San Franciskas, dar žinomas kaip „Šv. Franciskas“ ir „San Franciskas“.Kalifornijos Ramiojo vandenyno uostas, uosto uostas, Ramiojo vandenyno uostas, Ramiojo vandenyno miestas.Šiaurinis pusiasalio galas tarp Ramiojo vandenyno ir Saint -Francisco įlankos.Devyniolikto amžiaus viduryje jis greitai vystėsi auksinėje šilumoje.„Auksinių vartų tiltas“ yra San Francisko ženklas ir vienas labiausiai ilgesis turistų pasaulyje.

13. Italija.Roma, esanti Italijos Taibo upės apatinėje dalyje, yra Italijos politikos, istorijos ir kultūros centras ir transportas. .Tai yra meno lobis, kultūrinis miestas ir viena garsiausių pasaulio lankytojų vietų.

14. Brazilija.Rio de Janeiro yra Brazilijos pietryčiuose.Žemutinių pakrančių žemumų klimatas yra karštas ir drėgnas, o žemyninės plokščiakalnio klimatas yra lengvas.Peizažas yra gražus, o paplūdimys yra vienas gražiausių paplūdimių pasaulyje.

15. JAE Dubajus.Long Dubajaus imperatorius yra antras pagal dydį Jungtinės Arabijos viršininkas, esantis gerklėje Persijos įlankoje.Tuo pat metu Dubajus taip pat yra antras pagal dydį JAE miestas, Persijos įlankos teritorijos centras, ir yra žinomas kaip įlankos perlas.Per pastaruosius 20 metų Dubajus pastatė daugybę šiuolaikiškų palaikymo infrastruktūrų. viešbutis.

16. Čekija.Praha yra Čekijos Respublikos sostinė ir didžiausias miestas, esantis šalies Bohmijoje ir Voltavos upės baseine.Miestas yra Europos žemyno centre.Praha yra vienas gražiausių pasaulio miestų.

17. Austrija.Viena yra Austrijos sostinė, didžiausias Austrijos miestas ir politinis centras, esantis Dunojaus krantuose.Viena yra viena seniausių ir svarbiausių kultūrinių, meno ir turistinių miestų Europoje.Turistams Viena turi įvairią išvaizdą.Muzikos garbintojai atvyks aplankyti muzikos šventyklos koncertui.Daugeliui turistų labai pageidautina vaikščioti žavia Dunojaus upe.

18. Kinija.Pekinas turi daugiau nei 3000 metų ir daugiau nei 850 metų sostinės Labiausiai kultūrinis paveldas, Didžioji siena, uždraustas miestas, trylika mauzoliejaus ir kitos garsiosios naujienos yra kinų ir užsienio.

19. Maroko kasablanka.„Casablanca“ pavadinta ispanų kalba, kuri reiškia „Baltieji rūmai“.„Casablanca“ yra didžiausias Maroko miestas.Filmas „Casablanca“ daro šį baltąjį miestą garsų pasaulyje.Kadangi „Casablanca“ yra tikrai garsus, nėra daug žmonių, kurie žino originalų miesto pavadinimą „Dalbeida“.„Casablanca“ yra pasaulyje žinomas romantiškas miestas.

20. Britanija.Londonas yra Didžiosios Britanijos sostinė, didžiausias miestas ir didžiausias uostas, ir viena didžiausių didmiesčių ir vienas iš keturių pasaulio klasifikų Europoje.Iš Londono tai yra labai įvairus metropolis.Tuo pat metu Londonas taip pat yra pasaulyje žinoma turistų atrakcija, kurioje yra daugybė garsių lankytinų vietų ir muziejų.

21. Ispanija.Barselona yra gražus miestas. .

22. Tailandas.Antrasis pagal dydį Bankoko Pietryčių Azijos miestas, pagrindiniai uostai ir politiniai, ekonominiai ir kultūros centrai yra žinomi kaip „budizmo sostinė“.Taiais Bankoką vadina „kariniu lipduku“, kuris reiškia „Angelų miestą“ ir daugelį metų buvo vertinamas kaip vienas geriausių turistinių miestų pasaulyje.

23. Pietų Afrika.Keiptaunas yra antras pagal dydį miestas Pietų Afrikoje, Pietų Afrikos sostinė įstatymų leidybos sostinė ir Vakarų Kaipu provincijos sostinė.Keiptaunas garsėja savo nuostabiu natūraliu kraštovaizdžiu ir prieplauka.Jis yra siauroje šiaurinėje vietovėje, esančiame šiauriniame vilties gale, ir yra Atlanto vandenyno Atabulo įlankoje.Įkurta 1652 m., Iš pradžių jis buvo Rytų Indijos tiekimo stoties gyventojas.

24. Rusijos Šv. Peterburgas.Sankt Peterburgas yra deltos rajone, kur susirinko Didžioji Niwa ir Nievos upė.Statant Sankt Peterburgą, miestelyje iškastas dirbtinis kanalas.Yra 42 mažos salos Sankt Peterburge, kurias sujungia 423 tiltai.

25. Kuba Havana.Havana taip pat yra vienas geriausių Amerikos miestų, išsaugojusių savo istorinį paveldą.1982 m. UNESCO paskelbė, kad Havanos istorinis centras ir visa karinės gynybos sistema buvo „žmogaus paveldas“, kuris apėmė harmoningą pastatą su skirtingais 1780 stilių stiliais -nuo Neo klasikinės iki baroko architektūros per pastaruosius 400 metų.Havana tapo tranzito stotimi ir būtini vieta tarp Europos ir Pietų Amerikos dėl savo unikalios geografinės vietos ir unikalios geografinės vietos, esančios prie Meksikos įlankos įėjimo.Mėlynas dangus ir mėlynas vanduo bei Karibų jūros vėsumas, nesvarbu, ar tai istorinė, kultūrinė slopinimas, ar papročiai ir žmonės, pritraukia turistus čia atvykti.

26. Singapūras.Singapūras yra salos šalis Pietryčių Azijoje ir miesto šalis.Šalis yra pietiniame Malajų pusiasalio gale, o Singapūras yra vienas iš svarbiausių finansinių, paslaugų ir laivybos centrų Azijoje.Singapūras daro didelę įtaką miesto valymui, todėl jis taip pat žinomas kaip „Garden City“, ir tai yra vienas patraukliausių pasaulio miestų.

27. Kinija.Šanchajus, didžiausias žemyninės Kinijos miestas, vienas iš keturių centrinių savivaldybių.Tai yra ekonomikos, finansų, prekybos ir laivybos centras žemyninėje Kinijoje.Šanchajus sukūrė ir sulaužė pasaulio pasaulius ir geriausius Kinijoje.Šanchajus taip pat yra kylanti turistų lankoma vieta, turinti gilų kultūros paveldą ir daugelį istorinių paminklų.Ji yra įsipareigojusi kurti tarptautinį finansų centrą ir laivybos centrą.Šanchajus yra miestai, vykstantys 2010 m. Pasaulio parodoje.

28. Kanada.Vankuveris yra Vakarų Kanados centras. ir trečiasis trečiasis Šiaurės Amerikoje.Vankuveris su nuostabiais peizažais visada buvo vienas labiausiai gyvybingiausių pasaulio miestų.

29. Egiptas.Kairas apima Nilo upę, su didinga ir įspūdinga išvaizda.Ją sudaro Kairas, Jisa ir Gelleju, ji vadinama Dali Luo.Tai didžiausias Egipto ir Arabijos miestas ir vienas iš seniausių pasaulio miestų.

30. JAV.Havajai yra didžiausia Havajų salų sala. Paplūdimiai.

You May Also Like

More From Author