Kur keliauji vasaros atostogose?Ateina 16 miesto kelionių vadovas

Estimated read time 8 min read

Atnaujinus buitinį tarpininko turizmą ir vasaros turizmo viršūnėje, draugų noras keliauti yra stiprus: „Epidemija yra stabili, tarpdovinalinės kelionės yra atviros, o vaikai taip pat lankėsi Vasaros atostogos.

  Susijusi statistika rodo, kad vasaros turizmas yra gyvybiškai svarbus vidaus turizmui ir paprastai sudaro daugiau nei 30 proc. Turizmo rinka.

  Šiandien redaktorius iš viso pasirinks 16 turistinių kelionių miestų su jūrinės kelionės tema, Jiangnano kelione, senovės sostinių kelione, savarankiško vairavimo kelionei ir liežuvio liežuvio kelionei.

 

 

Dalianas Qingdao Sanya Xiamen

 

  Mėlynasis jūra ir mėlynas dangus visada turi nenugalimą žavesį.

„WeChat Picture_20200814150230.jpg“

【Dalianas】

 

  Prieš 100 metų, caristų inžinierių, turinčių minkštą Prancūzijos kultūros vietą, atvyko su miesto statybos piešiniais Paryžiuje, tikėdamiesi sukurti dar vieną „Rytų Paryžių“ Tolimųjų Rytų žemėje. Taigi yra transliteracija „Dalianas“.

  Daliano architektūra pasižymi tarptautinėmis savybėmis. , gražios moterys, žinomos kaip „romantiška sostinė“ Kinijoje.

„WeChat Picture_20200814150222.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Binhai Road, Jinshitan, Xinghai parkas, Rusijos stiliaus gatvė, „Zhongshan Plaza“

 

 

【Qingdao】

 

  Atminties labiausiai maloniausi Qingdao peizažai yra matymo sraigtasparnio, skrendančio palei pakrantę, skydai; Jūra, kalnuose ir jūroje.

  Qingdao, senamiesčio ir senosios gatvės, savybės saulėlydyje, yra tarp kalnų ir jūros jūrų rūke ir pakrantės prieš vėją ir lietų.Atrodo, kad šie istoriniai stiliai netyčia atitraukia duris.

„WeChat Picture_20200814150424.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Aštuoni vartai, „Trestle Bridge“, gegužės 4 d. „Plaza“, „Chai Courtyard“, AO gerbėjų centras

 

 

【Sanya】

 

  Sanya yra vieta, kurią turi sugadinti Dievas.Dievas davė Dievui maloniausią klimatą, šviežiausią orą, švelniausią saulę, mėlyniausį jūros vandenį, švelniausią paplūdimį ir skaniausios jūros gėrybės.

  Sanijoje čia niekas nejudėjo į jūrą.Čia galite ištiesti savo kūną ir protą, susisiekti su magišku vandenyno pasauliu arba tyliai atsigulti į paplūdimį, leisti saulei pabučiuoti jūsų odą ir klausytis bangų garso.Galiausiai nepamirškite apeiti budėjimo parduotuvės!

„WeChat Picture_20200814150238.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Wuzhizhou sala, Yalong įlanka, Nanshano kultūros turizmo zona

 

 

【Xiamen】

 

  Xiamene peizažas matomas, o peizažas taip pat nematomas.Galite pamatyti tūkstančius egretų, Gulangyu išlenktos gatvės, žmonės, važiuojantys aplink salą, labiausiai literatūrinį tunelį ir mdash;

  Aš girdžiu ilgus paukščio riksmus, bangų garsą palei salos kelią, senus žmones senosiose gatvėse, kai kalbasi, dainos daina scenoje ir gilus Pianino garsas apie Gulangyu alėja.

„WeChat Picture_20200814150241.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Gulangyu, Xiameno universitetas ir NP Tuo šventykla

 

 

Jiangnan kelionė

 

Suzhou Hangdžou Šanchajus

 

  Nuo senų senovės daugybė rašytojų mylėjo tik Jiangnaną.Po epidemijos jis grįžo į senovinį Jiangnano miestą ir ilgą laisvę bei judėjimą.Tai ne tik geografinė reikšmė, bet ir kultūra bei dvasia.

„WeChat Picture_20200814150524.jpg“ 

 

【Suzhou】

 

  Suzhou garsėja upe, tiltu, bokštu ir sodu.Geras oras prieš šimtus metų pasivaikščiojęs karališkuoju sodu yra panašus į buvimą danguje.

  Tie išskirtiniai paviljonai ir paviljonai yra švelnūs ir švelnūs. Sodai.

„WeChat Picture_20200814150532.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Pingjiang kelias, Suzhou muziejus, Zhouzhuang Senovės miestelis, Qili Shantang

 

 

【Hangdhou】

 

  Hangdžou yra žinomas kaip „Rojus žemėje“, o visi yra kalnai, pavasariai, ežerai, tiltai, šventyklos ir bokštas.Palei Vakarų ežerą miestuose ir parkuose nėra absoliučios ribos.Visur apsuptas gamtos žalumos, tačiau iš miesto nėra jokio tuštumos jausmo.

  Vakarų ežeras turi neprilygstamą padėtį Kinijos žmonių širdyse.

„WeChat Picture_20200814150539.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Hangzhou West Lake, Xixi Welegeland, Hefang Street, Lingyin šventykla

 

 

【Šanchajus】

 

  Šanchajus yra miestas, turintis modernizacijos jausmą neprarandant tradicinių kinų savybių.Senoji mados Vakarų architektūra ir šiuolaikinis Pudongo dangoraižis papildo vienas kitą;

  Senasis Mahjongo vyras, futbolo paauglys salėje; derinys, kiekvienas su savo jauduliu.

„WeChat Picture_20200814150545.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Bund, Nanjing Road, Chenghuang šventykla, Tianzifang, Yuyuan

 

 

Senovės sostinė

 

Pekinas xi’an nanjing

 

  Daugelis tėvų planavo atvykti į tėvų vaikų turą vasarą, kad galėtų atostogauti vaikams, kurie yra įtempti.Vaikams keliauti su tėvais yra geras būdas išplėsti akis ir padidinti įžvalgas.Istoriniai miestai ir kultūros paminklai dažnai yra populiaresni po šeimos kelionių.

„WeChat Picture_20200814150714.jpg“

 

【Pekinas】

 

  Pekinas yra imperatoriškojo imperatoriškojo miesto sostinė, fiksuota nespalvotoje nuotraukose.Palei centrinę Pekino ašį, imperatoriškojo miesto palaikai buvo išrikiuoti paeiliui, tvirtai sėdintys imperatoriaus širdies padėtyje ir priėmė pasaulio piligrimystės akis.Palikdami centrinę ašį ir einant į alėją, raudonos plytų pilkos spalvos plytelės ir stogo balandžiai, gurkšnojami kiemo namuose, yra stiprūs seni Pekino jausmai.

  Pekinas taip pat yra modernus miesto miestas.

„WeChat Picture_20200814150717.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Uždraustas miestas, „Badaling Great Wall“, „Vasaros rūmai“, „Tiantan Park“, „Ossen Park“

 

 

【Xi’an】

 

  Xi’an, senovėje žinomas kaip Chang’anas, tūkstančius metų Kinijos tautos krituliai ir paveldas vis dar tęsėsi.Kai kurie žmonės sako, kad jei rasite vietą, kur galima kasti Xi’aną, gali būti krūva Qin Brick ir Han plytelių.

  Šiais laikais senovės pastatai nebegali atstovauti „Xi’an“. iš defu juostos.

„WeChat Picture_20200814150723.JPG“ 

Rekomenduojama vieta: „Terracotta Warriors“ muziejus, Huimino gatvė, Shaanxi istorijos muziejus

 

 

【Nanjing】

 

  Nanjingas, žinomas kaip Jinling Senovės laikai, šeši Hano režimai – Dongwu, Rytų Jin ir Song, Qi, Liang ir Chen pastatė sostinę Nanjinge.

  Nuimkite senovinį „Jinling“ paltą, Nanjingas yra dar vienas madingas miestas.Meninė atmosfera buvo sukurta nuo XX amžiaus pradžios ir, eidamas į tuos šimtmečio miestelius, galima pastebėti, kad retro ir gražūs mokymo pastatai bei jaunatviškas gyvybingumas.Nanjingo žavesys gali būti klasikinės ir mados sankryža, nelipių ir literatūros bei meno santykiai.

„WeChat Picture_20200814150729.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Zhongshano mauzoliejus, Prezidento rūmai, Konfucijaus šventykla, Xuanwu ežero parkas, Qinhuai upė

 

 

Važiavimo savarankiškas kelionė

 

Lijiang Lhasa

 

  Savarankiškų vairuotojų entuziastams tėvynės sienos turi daugybę savarankiškų važiavimo maršrutų, nuostabaus Tibeto ir romantiško bei švelnaus Yunnano.

 

 

【Lijiang】

 

  Lijiang mieste garsiausias yra senovės Lijiang miestas.Čia nėra sienos.Į šiaurės rytus nuo senovės miesto yra Baoshano akmens miestas, Lugu ežeras rytuose ir Laojuno kalnas vakaruose.Iš Shigu miesto į šiaurę galite patekti į tigro šokinėjimo tarpeklį, o paskui eiti į šiaurę iki Shangri -la.

  Gerti arbatą senoviniame Lijiang mieste, vaikščiojant Laojuno kalne ir „Tiger“ šokinėjančiu tarpekliu, kad galėtumėte pėsčiomis.Kelio sąlygos nuo Kunming iki Lijiang yra tinkamos vairuoti savarankiškai, o automobilių nuoma taip pat yra labai patogi.

„WeChat Picture_20200814150910.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Senovinis miestelis, Lijiang Senovės miestas, Baisha Senovės miestelis, Yulong Snow Mountain, Lanyue Valley

 

 

【Lhasa】

 

  Išlaikydamas savo paslaptingą žavesį, Lhasa greitai sugeria spalvingą kultūrą visame pasaulyje ir yra tinkamiausias miestas, skirtas keliauti savarankiškai.Nesvarbu, kur ateini, jūsų širdis užklups stiprus egzotiškas stilius.Turistai iš viso pasaulio susirenka ir priverčia pamiršti, kur esate.Kalbant apie šią plokščiakalnį gryną žemę ir nepamirštamą mėlyną dangų, niekas negali atsisakyti.

  Įspūdinga ir graži rapsų vasaros jūra yra Tibeto dovana keliautojams.„Green -Tibet Plateau“ vasaros rapsai yra nuostabūs.Geltonos, žalios ir mėlynos spalvos dangus bei balti debesys yra sudėti, paprasti, bet ne monotoniški, ryškūs ir tvirti.Nuo Xining iki Lhasa galite pasirinkti skirtingas gėles ir keliones savarankiškai.

„WeChat Picture_20200814150914.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Potala rūmai, Namiwu, Yang Zhuoyong

 

 

Kelionė liežuviu

 

Shunde, Taiyuan, Chengdu, Chongqing

 

  Vietinis maistas, be to, kad patiria skirtingus miesto peizažus, taip pat turi skonio!Gurmanų miestas, detalės slepia žmonių susirūpinimą ir raižyti maistą.Priešingai, maistas nuolat kelia žmonių nerimą ir vienatvę, leidžiančią žmonėms išlaikyti savo vidinį įdarą per tris patiekalus per dieną.

 

 

【Chongqing】

 

  Jis buvo pastatytas Yishane Chongqinge.„Mountain City“ naktis yra garsiausia Čongčinio scena.

  „Chongqing Hot Pot“ garsėja pasaulyje, aštri ir kvapniu, tuo daugiau valgysite, tuo geriau, jis verčia žmones sustoti.

„WeChat Picture_20200814150920.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Jiefangbei, Hongya urvas, Jangdzės upės gaudymas, magnetinė burna

 

 

【Chengdu】

 

  Chengdu, miestas, kuris nenori išvykti, kai jis ateina.Įsikūręs viso Sičuano centre, Chengdu lyguma Wo Ye Qianli, remdamasis Dujiangyan vandens apsaugos projektu, buvo turtingas ir turtingas nuo seno.Chengdu yra trys grožio: maistas, grožis, grožis, kuris yra labiausiai reprezentatyvus, iš kurių, žinoma, yra Chengdu maistas!

  Chengdu turi ilgą istoriją ir turi įvairias veisles.

„WeChat Picture_20200814150923.jpg“ 

 

Rekomenduojama vieta: Chunxi Road, Kuanzhai alley, Jinli, Grand Panda veisimo bazė

 

 

【Taiyuan】

 

  Pasaulio makaronai yra Kinijoje, o kinų makaronai yra Shanxi.Remiantis statistika, Shanxi mieste yra daugiau nei 280 rūšių makaronų, o vietiniai gyventojai erzina: „Shanxi žmonės valgo makaronus, ir jie nėra sunkūs kiekvieną dieną nuo vienerių metų“.

  Kaip provincijos sostinė Shanxi, maistas nebus mažas!Ne tik makaronai, bet ir kiti būdingi patiekalai ir mdash;

„WeChat Picture_20200814150926.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Jinci muziejus, „Fenhe Scenic Area“, „Shuangta“ šventykla

 

 

【Plakimas】

 

  Pasaulyje yra tik 7 miestai ir UNESCO yra vadinami „maisto sostinėmis“.

  „Shunde“ turi nedidelį plotą, kodėl galite užkariauti įvairius skrandžius!Visų pirma, vieta yra gera, ir yra daug jūros gėrybių;„Shunde“ tikrai yra miestas, kuris gali daug kartų valgyti.

„WeChat Picture_20200814150929.jpg“ 

Rekomenduojama vieta: Qinghui parkas, Shunfeng Mountain Park, Fengshui miestelis

 

 

Redaguoti: Yang Kai

Apžvalga: Zhang Yan

 

 

You May Also Like

More From Author