Kur dingsta pinigai?

Šaltinis: Kinijos vertybinių popierių naujienų ir Kinijos vertybinių popierių tinklas

 Įsigijus šimtus milijonų juanių, nepavyko sustiprinti pagrindinio verslo, tačiau į biržos biržą įtraukė biržos sąrašus.Pekino „Dahua“ tarptautinės apskaitos įmonė (vadinama „Dahua institutu“) patikrino „Rytų mados 2023 m. Finansinės ataskaitos“ efektyvumą ir paskelbė „vidaus kontrolės audito ataskaitą“ neigiamoms nuomonėms.Remiantis atitinkamais reglamentais, bendrovės akcijos buvo įgyvendintos šių metų gegužės 6 d.Nuo gegužės 16 d. Bendrovės atsargos per 9 prekybos dienas po prekybos atnaujinimo per 9 dienas buvo nuimta 8 „vienos plokštės“ limitas.

 Rytų mada buvo išleistos penkios „nestandartinės“ nuomonės klausimai, o viena įrangos pirkimo klausimų grupė buvo ypač svarbūs.Anksčiau bendrovė įsigijo 3179 „VR Smart Car“ vairavimo mokymo treniruotes iš Pekino tūkstančių „Phantom Technology Co., Ltd.“, kontroliuojančio akcininkų „Oriental Fashion Investment Co., Ltd.“ dukterinės įmonės.Bendrovė 2022 m. Metinėje ataskaitoje teigė, kad pristatymas buvo baigtas nuo 2023 m. Balandžio mėn., Tačiau 2023 m. Metinėje ataskaitoje buvo pakeista teigti, kad iki 2023 m. Pabaigos vis dar buvo 2809 vienetai.Panašiai, atsižvelgiant į aukščiau nurodytos VR įrangos pristatymo būklę, dvi „Dahua“ metinės ataskaitos audito ataskaitos nustatė visiškai priešingą sprendimą.

 Neseniai Kinijos vertybinių popierių naujienų žurnalistė vietoje lankėsi susijusios VR įrangos sandėlyje ir nustatė, kad aukščiau pateikta įranga metus neveikė, o kai kurios linijos yra eksponuojamos ant kūno ir negali atitikti pristatymo reikalavimų.Žmonės, atsakingi už sandėlį, teigė, kad minėta įranga teoriškai priklauso Rytų madai, tačiau pastarasis turi sumokėti mokėjimą, kad atitrauktų.

 Taigi kur Rytai vis dar teigė sumokėję daugiau nei 300 milijonų juanių?Gegužės 15 d. Kinijos vertybinių popierių žurnalistas, kviečiantis interviu į Rytų madą. Nepalankūs veiksniai įmonėje kuo greičiau.

 ● Žurnalistas Yu Mengas Mengas

 Skraidantys pinigai

 VR įrangos pirkimas įvyko 2022 m.Tuo metu „Oriental Fashion“ nuo 2022 m. Kovo mėn. Įsigijo 3179 „VR Smart Car“ vairavimo treniruotes.Pagal mokėjimo susitarimą aukščiau pateiktas mokėjimas iš esmės baigtas 2022 m.„Oriental Fashion“ 2022 m. Metinė ataskaita atskleidė, kad per ataskaitinį laikotarpį įmonė ir tūkstančiai fantomų dalyvavo susijusi VR treniruoklių įsigijimo sandorio suma, o aksesuarai pasiekė 321 milijoną juanių.

 „Dahua“ institutas paskelbė „Oriental Fashion“ 2022 m. Metinės ataskaitos standartą be rezervacijos.Atskleidžiant šią ataskaitą (2023 m. Balandžio 22 d.), Visi tūkstančiai fantomo buvo pristatyti į visą įrangą.

 Kaip bebūtų keista, po metų Dahua institutas buvo dar viena kalba.„Dahua“ „Rytų mados 2023 m.“ Metinėje audito ataskaitoje teigiama, kad kitas gautinas sumas sukėlė precedento neturintis 3179 VR išmaniųjų automobilių vairavimo treniruočių, įsigytų iš tūkstančių fantomų 2022 m., Pristatymo.Nuo 2023 m. Gruodžio 31 d. Buvo 2 809 precedento neturintys „VR Smart“ automobilių vairavimo treniruotės treniruokliai.Tūkstančiai fantomų patvirtino aukščiau išvardintus dalykus ir pateikė aukščiau nurodytą 2809 VR išmaniųjų automobilių vairavimo treniruotės simuliatoriaus pristatymo planą ir išdėstymą „Rytų madai“.

 Iš pradžių ji buvo nustatyta, kad ji bus pristatyta 2022 m. Metinėje ataskaitoje ir kodėl ji buvo nutraukta 2023 m. Metinėje ataskaitoje.Su šiais klausimais „Kinijos vertybinių popierių žurnalistas“ neseniai puolė į sandėlį Langfange, Hebei.

 Įvykio vietoje žurnalistas pastebėjo, kad viso sandėlio plotas yra lygus standartiniam futbolo aikštės dydžiui, o beveik trijų ketvirčių plotas buvo pastatytas.Li Rui (pseudonimas), atsakingas už šį sandėlį, teigė, kad sandėlio įranga buvo mažesnė nei 3000, o lentynos iš esmės buvo supakuota įranga.Atidžiai stebint, kad ant žemės sukrautame VR treniruoklyje trūksta komponentų, tokių kaip pagrindinis kompiuteris, ekranas, automobilių modeliavimas ir elektros įranga.

 Kai žurnalistas paklausė, ar sandėlio įranga priklausė Rytų madai, personalo nario atsakymas buvo intriguojantis.”Šie dalykai yra aiškūs rytinei madai. Remiantis įprasta logika, šie prietaisai buvo priskirti Rytų mados turtui, tačiau (rytietiška mada) niekada nebuvo atitraukta.”

 Li Rui atskleidė, kad praėjusių metų kovo mėn., Prieš atskleidžiant „Rytų mados 2022 m.“ Metinę ataskaitą, tūkstančiai fantomų dirbo viršvalandžius ir nepasiruošusią VR įrangą.Tačiau tūkstančiai fantomų iki šiol negavo mokėjimo, o minėta įranga metus neveikia sandėlyje.Tūkstančiams fantomų tai paveikė tai, o kapitalo grandinė šiuo metu patiria spaudimą.Jei rytų mados lėšos yra įdiegtos, ši įranga gali būti pristatyta.

 Kodėl knyga rodo, kad mokėjimas, sumokėjęs daugiau nei 300 milijonų juanių, nepateko į tūkstančių fantomo kišenę?Šiam klausimui „Oriental“ neatsakė teigiamai.

 „Dahua“ rytietiškos mados 2023 m. Audito ataskaitos pareiškimas taip pat yra intriguojantis.„Negalime perduoti vykdomojo audito procedūrų, ar minėtuose sandoriuose yra susijusių šalių fondų okupacija, ar tūkstančiai fantomo gali baigti pristatymą, susijusių pinigų perdirbimą ir pakankamą blogo skolos pasirengimo rengiamam rengimui ir tikslumui. iš atitinkamų pinigų.

 Paslėpti santykiai yra aiškūs ir neaiškūs

 Be VR simuliatoriaus, įtariama, kad „Oriental“ anksčiau buvo įtariama, kad įsigijo naujus energijos mokymo automobilius.

 Skelbime matyti, kad „Oriental Fashion“ pasirašė naują energetinių transporto priemonių pirkimo sutartį su Pekino „Tonglong Automobile Sales Co., Ltd“. energijos transporto priemonės) naujos energijos transporto priemonės) naujos energijos transporto priemonės) naujos energijos transporto priemonės) naujos energijos transporto priemonės) naujos energijos transporto priemonės) naujos energijos transporto priemonės) esmėTarp jų sutartyje numatyta, kad 1294 naujoms energetinėms transporto priemonėms reikia įdiegti AI išmaniuosius įrenginius, kurių vertė 54 000 juanių.

 Pirkimų mokymo automobilis pasirodė tas pats siužetas su minėtu VR simuliatoriaus operacija.„Rytų mada“ 2023 m. Metinėje ataskaitoje pranešė, kad 2023 m. Bendrovė visiškai skaičiavo aukščiau nurodytą turtą. Nuo 2023 m. Gruodžio 31 d. Nebuvo pristatytos naujos operacijos energetikos transporto priemonės.Bendrovė išvardija nepasiruošusias intelektualios vairavimo sistemos mokėjimus 49,8578 mln. Juanių kitose gautinose sumose ir pasiruošia blogoms skoloms pagal apskaitos amžių. Iš viso 5,8031 mln. Juanių dėl blogų skolų paruošimo, o 2023 m. Pabaigoje kaupiamasis 10,3588 mln. Juanių blogų skolų buvo numatyta 30%.

 „Tonglong Automobile“ patvirtino aukščiau išvardintus dalykus ir pažadėjo iki 2024 m. Gruodžio 31 d. Visiškai pristatyti aukščiau nurodytą 944 AI intelektualią vairavimo sistemą.

 Kodėl „Tonglong“ automobilis buvo atidėtas į 944 AI intelektualią vairavimo sistemą?

 „Kinijos vertybinių popierių žurnalistas“ žurnalistė pastebėjo, kad Rytų mados ir „Tonglong“ automobilių santykiai yra nepaprasti.Remiantis pramonės ir komercinės registracijos informacija, „Tonglong Automobile“ buvo įsteigta 2019 m. Gruodžio mėn., Turėdamas registruotą 100 milijonų juanių kapitalą.Du „Tonglong Automobile“ kontaktinis numeris, paskelbtas 2020 m. Ir 2021 m., Atitinka 15 bendrovių.2020 m. Balandžio mėn. „Tonglong Automobile“ perkėlė įmonę į 1 -ojo pastato 1, Nr. 1, Nr. 19 ir 19 d. Daxing rajono, Daxing rajono, Pekino, aukštą, o ši teritorija buvo rytietiškų mados ir susijusių partijų biuras.Rytų mados sąraše pateiktas „Tonglong Motor“ kaip susijusias šalis 2020 m. Metinėje ataskaitoje, o jos gautos nuomos pajamos pasiekė 200 000 juanių.

 Po 4 mėnesių santykiai buvo paaiškinti.2021 m. Sausio mėn. Rėmėjas „Guoxin Securities“ teigė, kad „Demon“ mados pusės metų ataskaitos atskleidimas buvo atskleistas, o „Tonglong Automobile“ nepriklausė bendrovės susijusioms šalims.Rytų mada taip pat paskelbė pranešimą apie pataisą vienu metu.Reikėtų pažymėti, kad 2020 m. Lapkričio mėn. „Rytų mados“ ir „Tonglong Motor“ pasirašė naują 96,7150 mln. Yuanių energetinių transporto priemonių pirkimo sutartį.Šis sandoris yra 3900 naujų energetinių transporto priemonių pirkimo iš „Tonglong Motors“ iš Rytų mados pirkimo.

 Reguliavimo agentūros taip pat pastebėjo Rytų mados ir „Tonglong“ automobilių ryšį.„Oriental Fashion“ paaiškina, kad „Tonglong Automobile“ teiks pirmenybę aptarnauti klientus artimiausiais, kai persikelia, ir patogiau bendrauti ir dokas ateityje.Kalbant apie telefono numerio nuoseklumą, „Tonglong Automobile“ naudoja tą pačią pramonės ir komercinę agentūrą kaip ir ta pati pramonės ir komercinė agentūra, kaip ir „Rytų mada“ ir jos filialai, kai registruojama metinė ataskaitos registracija. filialai.

 Ar tai iš tikrųjų taip yra?„Kinijos vertybinių popierių žurnalistas“ žurnalistas nustatė, kad svarbūs rytietiškos mados žodžiai negali būti pagrįstai paaiškinti.Duomenys rodo, kad Rong Xuefeng, „Tonglong Automobile“ vadovas ir teisinis „Tonglong Automobile“ atstovas, Rong Wei sesuo ir brolis.Atsitiktinai asmuo tuo pačiu pavadinimu kaip Rong Xuefeng taip pat yra teisinis Pekino „Tonglong Investment Consulting Co., Ltd“ atstovas.„Tonglong“ investicijos buvo įsteigtos 2010 m. Lapkričio mėn. Trys iki šiol naudojami el. Laiškai iš esmės atitinka Rytų mados įmonių bendrovę.

 Tiesą sakant, „Tonglong Investment“ turi ryšį su rytietiškomis madomis.Rytų mados prospektas atskleidė, kad bendrovė pasamdė „Tonglong“ investicijas į bendrovę konsultavimo paslaugas.

 Daugiau nei dešimtmetį „Tonglong Company“, rodanti „Rong’s“ seserų pavadinimą, prekiavo rytietiška mada su žemės vertinimu ir automobilių pardavimu.Akivaizdu, kad sunku paaiškinti ankstesnį sutapimą, jei tik pateikus paraišką pritaikyti pramonės ir komercinę agentūrą.

You May Also Like

More From Author