Kultūrinis atjauninimas išleidžia naują kinetinę kaimo turizmo energiją Kinijoje

Estimated read time 3 min read

& EMSP; Pavadinimas: Kultūrinis atgaivinimas išleidžia naują kinetinę kaimo turizmo energiją Kinijoje

& EMSP;

& EMSP;Nuolat tobulėjant kaimo atgaivinimo strategijoms, vis daugiau kaimo kultūros buvo „suaktyvinta“, nematerialaus kultūros paveldo veikimas toliau tobulėjo, o raudonieji ištekliai buvo geriau panaudoti … Kultūrinis palikimas ir inovacijos leidžia istoriškai ilgus kinus. Ūkininkavimo civilizacija žydi naujoje eroje.

& EMSP;Gali pamatyti nostalgiją

& Emsp; Sėdėjimas namuose gali turėti geras pajamas.

& EMSP;

& Emsp; -Langus ir liftus.”Aš integruoju šiuolaikinius elementus į tradicinių namų dizainą. Prisimenu nostalgiją ir patogesnį gyvenimą.”

& EMSP;„Pamatykite seną vyrą, gerbk jį; žiūrėkite jaunus žmones, myliu meilę“, „Mokytojas yra brangus, o draugas taip pat brangus“.Graži vietinės upės aplink kaimą ekologija kartu su šiais kaimo kultūros elementais pritraukia begalinius turistus registruotis.

& EMSP; Organizacija.Šiame senoviniame kaime, kurio istorija buvo beveik 600 metų, tradiciniai liaudies papročiai buvo „atgimę“.

& EMSP;„Scenic Area“ darbuotojai Cheng Hong teigė, kad šią vasarą planuoja padidinti tokią kultūrinę veiklą kaip „Wuyuan Lantern Patrol“.

& Emsp;Tyrimų grupė iš Šanchajaus nori išbandyti akmens skiedinį aplink kaimo gyventojų įėjimą Zuo Xiangyun. saldus gyvenimas.”

& EMSP;& EMSP;„Xinhua“ naujienų agentūros reporteris Renas 新 Nuotrauka

& EMSP;Prieš kelerius metus Shenshano kaime gyveno tik daugiau nei 20 žmonių, o dabar gyventojų gyventojai buvo apie 170.Šenshano kaimo partijos skyriaus sekretorius Pengas Zhanyangas teigė: „2023 m. Vienam gyventojui vienam gyventojui pajamos viršijo 30 000 juanių, o tai buvo beveik 11 kartų 2015 m.“

& EMSP;Ne -hertažas „išgyventi“

& EMSP;Iš kaimo įėjimo palei Riverside taką atsirado turtingas žaliosios arbatos aromatas.Arbatos gamintojas iš bambuko kriketo plokštelės paėmė žalią žalią lapą ir įdėjo į geležinį puodą. .

& EMSP;Kaip reprezentacinis Huizhou bambuko drožybos paveldėtojas nematerialiojo kultūros paveldo projekte, Li Shuwen pradėjo mokytis bambuko drožybos įgūdžių paauglystėje.

& EMSP;

& EMSP;

& EMSP; .Ji sakė, kad parduotuvė per dieną gali parduoti daugiau nei 100 naftos popieriaus skėčių, o pajamos yra kelis kartus dirbant Wenzhou.

& EMSP;Balandžio 16 d. „Cao Wenjuan“ parodė ne tik religiškus skėčių parduotuves Pingjiajia kelio kelio popierinėje popierinėje parduotuvėje Wuyuan County, Shangrao City, Jiangxi provincijoje.„Xinhua“ naujienų agentūros reporteris Wang Xiaopeng nuotrauka

& EMSP;Jis patobulino ne gretutinio vyno gamybos įgūdžių naujoves, įsisavino įvairias alaus gaminimo technologijas, o įvairius naujus vyno gaminius mėgo turistai.

& EMSP;

& EMSP;Šių metų sausio – kovo mėn. Wuyuan apskritis gavo 7,97 mln. Turistų, ty per tą patį laikotarpį 2023 m. Daugiau nei 2,8%.

& EMSP;Raudoni tyrimai „karšti“

& EMSP;Daugiau nei prieš 90 metų Kinijos komunistai Jinggangshane atidarė „kaimo aplinkinių miestų ir ginkluotų režimų“ revoliucinį kelią.

& EMSP;”Kai ateinate į šią žemę ir vaikščiojate po Raudonąją armiją, jūs tikrai galite suvokti to laiko sunkumus ir puoselėti dabartinį gyvenimą.”

& EMSP; Tiesioji žmonių širdis „pirmaujanti komanda Xiao Xuemei pristatė tas dideles raudonųjų tyrimų grupes, tokias kaip šis, ji turi gauti daugiau nei dešimt metų.

& EMSP;

& EMSP;Atgaivinus raudonuosius išteklius, kaimas tapo „grynuoju raudonu kaime“ kaimo turizme.

& EMSP;

& EMSP;Senojoje revoliucinės Ruijino Yepingo revoliucijos vietoje turistai patyrė sceną, kurią „One Sovietų Sąjunga“ surengė per „Naked Eye 3D“ technologiją.

You May Also Like

More From Author