Kultūrinio turizmo rinka išaugo, joje yra daugiau nei 1500 didelių didelių turo grupių, „matydami Qingdao ant jūros“.

Estimated read time 2 min read

„Qingdao Daily“/„Guanhai News“, balandžio 18 d.

Siekdama, kad turistams visoje šalyje būtų geriau apsilankyti Qingdao „Sea View“, „The Ocean Group“, „Qingdao“ turizmo grupės dukterinė įmonė, bendradarbiauja su didelėmis gerai žinomomis turo grupėmis įvairiose vietose, kad galėtų bendradarbiauti tarpusavyje ir laimėti.Kelionės dieną turistai įlipo į „Qingdao žvaigždę“ ir „Mėlynojo vandenyno perlą“ partijose. kampas.Turistai rinkosi savo mobiliuosius telefonus, kad įrašytų šią gražią akimirką ir gyrė kelionių kelią.

„Šiandien mes važiuojame” vyšnių žiedų autobusu „. Labai ypatinga mėgautis miestu iš jūros. Aš padariau ypatingą nuotrauką iš kruizinio laivo Hebei turistų Kang Wujun atsiduso.

„Qingdao“ gerbėjai, „Sea Breeze“ yra apsvaigęs.Apsilankymo dieną turistai iš visos šalies turi intuityvesnį jausmą dėl Qingdao jūrų turizmo, žavėdamiesi nuostabiu qingdao vaizdu į jūrą.Kitame etape „Ocean Group“, „Qingdao“ turizmo grupės dukterinė įmonė, ir toliau pradės turtingesnę turizmo produktų liniją, siekdama pagerinti turizmo paslaugų kokybę, pritraukia turistus į Qingdou, dar labiau išplėskite Qingdao turizmo rinką ir padėkite pagrindą pagrindą pagrindas pagrindas pagrindas už pagrindą už pagrindą, kad būtų pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas už pagrindą, kad būtų pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas už pagrindą pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas pagrindas Kitą gegužės 1 d. turistų piko sezoną.(„Qingdao Daily“/„Guanhai“ žurnalistas Ma Xiaoting/Wen Wang Lei/paveikslėlis)

You May Also Like

More From Author