Kreeka friik vajab Kreeka jogurtit Bucksi staar jätab vabavisked vahele

Estimated read time 2 min read

Giannis Antetokounmpo võib olla kahekordne MVP ja domineeriv jõud väljakul, kuid viimasel ajal ei ole tema vabavisked üldse „haiged” olnud. Enne Bucksi mängu Magicu vastu pilkas Bucksi teleanalüütik Steve Novak mänguliselt Antetokounmpo raskusi, vihjates, et tema kaheaastane poeg võiks olla parem vabaviskeviskaja.

Antetokounmpo võitlused on reaalsed. Ta viskab sel hooajal vaid 66,2 protsenti vabaviskeid, mis on tema karjääri kolmandaks halvim vabaviskeprotsent. Kuigi ta mängib üldiselt ikka veel hästi, andes detsembris keskmiselt 32,4 punkti, 11,8 lauapalli ja 7,0 söötu mängu kohta, takistavad need vahelejäänud vabavisked teda skoorimast ja valmistavad muret.

Kreeka friik vajab Kreeka jogurtit Bucksi staar jätab vabavisked vahele

Novaki tarkus kannab suurt kaalu. Ta on kogu oma karjääri jooksul olnud 87,7% vabaviskeprotsendiga teravpallur. Tema napisõnaline kommentaar toob esile Antetokounmpo üldiste tugevuste ja tema vabaviskepuudujääkide vahelise räige lõhe.

Hea uudis? Antetokounmpo on tuntud oma tööeetika ja pühendumuse poolest. Suurema keskendumise ja harjutamisega suudab ta kahtlemata asjad ümber pöörata. Võib-olla ei teeks kahju ka mõned täiendavad vabaviskeharjutused koos oma poistega.

Bucks on praegu viie mängu pikkuses võitude seerias ja kui Antetokounmpo vabavisked paranevad, lisab see nende niigi muljetavaldavale esitusele veel ühe taseme domineerimist. Järjepidevus on võti, nagu öeldakse, ja „Kreeka friigi” puhul hõlmab see ka võitu vabaviskejoonel.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours