Korporacija kurti „ekologinį + verslą“ dviguba puiki aplinka, skirta skatinti ekologišką plėtrą

„Dėkojame už jūsų nurodymus, padėkite mums laiku išspręsti aplinkos apsaugos problemų problemas ir pagerinti aplinkos valdymo galimybes ir lygius.” Iš tryliktojo korpuso padalijimo atsakingas asmuo, atsakingas už Bendrovės aplinkos apsaugos departamentą, sakė korpuso ekologinės aplinkos biuro teisėsaugos pareigūnams.
Nuo šių metų pradžios korpuso ekologinės aplinkos biuras ir toliau gilino PAV „valdymo tarnybos decentralizacijos“ reformą ir laikosi „eiti ranka“, kuriant ekologinę aplinką ir verslo aplinką, ir verslo aplinką. .Ekologinės aplinkos departamentai visuose korpuso lygmenyse vykdo savo funkcijas: „Siųskite politiką, siųskite įstatymus ir siųskite technologijas“, kad patektumėte į įmonę, vykdytumėte lauko tyrimus, esančias biure, optimizuoti patvirtinimo procesą, aktyviai atvykti į svarbiausius projektus , imkitės paslaugų, toliau kurkite „Ecology+Business+Business“ dvigubą aplinką, aktyviai skatinkite pagrindinių projektų kūrimą ir padėkite aukštos kokybės korpuso vystymuisi.
Korpuso ekologinės aplinkos biuras visada laikėsi „praktinių ir gerų dalykų“ sąvokos įmonei, įsteigė paslaugų sąskaitą, skirtą aplinkos vertinimui ir svarbiausių projektų patvirtinimui, ir dalyvavo pagrindiniuose statybos projektuose, į kuriuos įtraukti į sąskaitą, įprastą sąskaitą, įprastą sąskaitą, įprastą sąskaitoje, reguliarioje sąskaitoje Planavimas, „viena -viena“ pagalbos gairės; Aplinkos apsaugos sąlygos.
Siekdama toliau skatinti aukštos kokybės paslaugų bendrovių plėtrą, korpuso ekologinis ir aplinkos biuras įsteigė specialią paslaugą, skirtą aukštos kokybės paslaugų plėtrai. Simpoziumų ir teisėsaugos pareigūnų forma populiarinti atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus, sustiprinti aplinkos apsaugos ir įstatymų, susijusių su įmone, supratimą ir išspręsti įmonės susidūrimą purvo mažinimo procese ir ekologiškų plėtros procese. Vadovauja įmonėms, kad būtų galima nustatyti ekologiškos plėtros koncepciją, prisiimti atsakomybę už ekologinę ir aplinkos apsaugą ir kaupia ekologišką vystymosi pagreitį.
Siekdamas dar labiau optimizuoti verslo aplinką, 2023 m., Korpuso ekologinės aplinkos biuras paskelbė „Korpuso korpuso korpuso (2023 m. Leidimų patvirtinimo kategorijos Ekologinės aplinkos biure įvairiuose skyriuose. ir miestai yra įgyvendinti, o po to, kai patvirtinti elementai yra decentralizuoti, kiekvieno skyriaus ir miesto ekologinė ekologija yra ekologinė.(Qin Junwei)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author