Komercinės vietos | Išplėskite komercinės „erdvės“ „Space“ „Chengdu“ verslo scena, suteikianti naują vartojimo patirtį

Estimated read time 5 min read
Viršelis reporteris Li Xuedanas
Remiantis Kultūros ir turizmo ministerijos duomenų centru, 2024 m. „Gegužės 1 d.“ Atostogose vidaus turizmas ir turizmas visoje šalyje buvo 295 milijonai, o metai -padidėjo 7,6%, ty 28,2%padidėjo 28,2%, atsižvelgiant į 28,2%, atsižvelgiant į 28,2%. Remiantis Tas pats 2019 m. Laikotarpis;
„CTRIP“, „Flying Pig“, „Qunar“, „Tongcheng Travel“ ir kitos internetinės OTA platformos „Flying Pig“ paskelbta „Gegužės 1 d.Žvelgiant iš populiarių vietų, Pekino, Šanchajaus, Hangdžou, Chengdu ir Chongqing’o, gyvena penketuke šalyje.
„Gegužės dienos“ atostogų duomenys apakina, o kultūrinis ir turizmo vartojimas yra veiksmingai išleidžiamas, todėl atostogų rinka paskatino ir toliau įkaisti.„Chengdu“ verslas taip pat skyrė populiarumą atostogų metu. Padidinkite prekės ženklo žinomumą ir įtaką.Tuo pačiu metu, kaip svarbi miesto kultūros dalis, miesto blokai taip pat suteikia turtingą kultūrinę konotaciją verslo veiklai.
Naujasis verslas naujoje vartotojų aplinkoje pereina iš prekybos centro į miesto kaimynystę
Nuolat vystytis vartotojams, verslo modelių naujovės tapo svarbia varomoji jėga plėtojant pramonę.„Belle Fashion Group“ labai gerai užfiksavo šią tendenciją ir aktyviai bandė persikelti iš prekybos centro į miesto kaimynystę, kad padidėtų nauja rinka.Gegužės dienos atostogų metu „Belle“ mados grupė sujungė rankas su Chengdu Wangfujing universaline parduotuve ir Chengdu nauja Laukas vartotojams suteikia naujų vartojimo scenarijų.
Renginio svetainėje trys pagrindinės kategorijos ir devyni trys pagrindinių kategorijų prekės ženklai ir devyni mados drabužių prekės ženklai, madingi batai ir grožio odos priežiūra suteikė įvairios vartojimo patirties Chengdu piliečiams.Tarp jų pasirodė „Belle“, „Tata“, „Staccato“, „Hush Puppies“, „Teenmix“ ir kiti gerai žinomi batų prekės ženklai pagal „Belle“ mados grupę, taip pat visi kostiumų prekės ženklai, tokie kaip „Champion“ ir „Moussy“. Tai pritraukė daugybę vartotojų.Tuo pačiu metu „Belle“ mados grupė prisijungė prie trijų tarptautinių pirmųjų grožio prekės ženklų „Estee Lauder“, „Zhicunxiu“ ir „Claris“, kad kartu atneštų stiprią ir interaktyvią kaimynystės pop -up, detonuodami gegužės dienos ilgą atostogų neprisijungus.
„Belle“ mados grupė sujungia madingą verslo veiklą su miesto kultūra. fotografuoti.Vartotojai gali dalyvauti „Interactive Punch“ pop -up apylinkėse, patirti kyšavimo kortas ir patirti pavasario ir vasaros romantiškus elementus įvairiose prekės ženklų kabinose ir dalyvauti interaktyvioje sąveikoje, kad gautų netikėtumų patirties aprangą ir išskirtines dovanas.Renginyje „Belle Fashion Group“ taip pat bendradarbiavo su tinklaraštininkais, kad pradėtų įvairiapusį novatorišką „Walk? Pavasario“ teminį meilės batus ir drabužių šou.„Masters“ sujungė rankas su mielomis meilėmis, gėlėmis ir kitomis meilėmis, kartu su pavasarinėmis gėlėmis ir įvairiais spalvų elementais, kad sukurtų madingą formą, tegul meilė ir mados integruoti susidūrimus ir detonuotų „Kasuga Market“ karnavalą.
Chengdu Taiku Li Limited Time paroda sukuria gražią erdvę ir gyvenimo būdą miestui ir visuomenei
Nuo balandžio 16 d. Iki gegužės 5 d., Taikoo Li 9 -osios jubiliejaus šventė Chengdu ir „Geras 9, geras laikas laiko dovana“ buvo pristatytas parodoje „Riboto laiko“.Įkvėptas „laiko“ Čengdu, Chengdu, kuris yra įkvėptas „laiko“, mėgsta „alaus darymo ir fermentacijos“ sąvoką ir simbolizuoja alaus darymo ir išvestinio procesą fermentacijos procese „.Tarp jų parodų svetainėje taip pat pasirodė 9 mikroploviai arbatos vynai, kurie buvo užvirinti pagal Chengdu Taikoo Li laiką ir procesą. Artimas diapazonas ir paragaukite laiko.
Ponia Wu Yushan, Chengdu Taikoo Li generalinė vadovė, sakė: „9 metai kritulių, atsekti praeitį, Chengdu Taikoo Li giliai augino vietinę Chengdu kultūrą, vystėsi kartu su miestu, ir aktyviai pasitelkė plėtros galimybes. Skirtingi Chengdu laikotarpiai. Alaus darymas ir 9 metų dimensijos darinys, ypač per dvi konkretus menines architektūros ir meninių instaliacijų išraiškas ir augalų skonius. Gražus lūkestis “
Įveskite vyną su arbata, gero vyno ilgą laiką.Fermentacijos procesas yra procesas, pradedant mikroorganizmų kvėpavimu ir baigiant tarpląstelinių fermentų pokyčiais, ir galiausiai suteikia skonio pumpurams naują ir turtingą patirtį.„Fermentacijos laboratorija“, kurią specialiai sukūrė 9 -osios Chengdu Taikoo Li jubiliejus, yra 23 funkcijos ir skirtingos fermentuojamos talpyklos formos.Devyniose 9 skirtingose ​​vyno koncentracijose ir skoniuose iš mikrolaplovinto arbatos vyno yra rytietiškos kultūros zenas, kertantis arbatos ir vyno ribas, nuo saldaus ir saldaus iki švelnaus, kas 9 metų vystymosi metus Chengdu Taikoo Li kas 9 metų vystymasis.Renginio metu visuomenė gali ne tik suprasti fermentacijos procesą artimu atstumu „mikrofermentacijos ekrano srityje“ erdvėje, pajusti nuostabų laiko reakciją į kaupiamą fermentaciją, bet taip pat patirti rankos, atspausdintos rankomis, atspausdintos į tai. „Pasirinktinė vyno etikečių zona“.Parodos metu visuomenė gali paragauti riboto vyno ir paragauti šio laiko dovanos tarp greito ir lėto.
„Da Yuecheng“ pietvakarių verslas 2024 m. Atnešė pirmąjį parko pasivaikščiojimą, kuriame vartotojams ir toliau pateikė „Park“ stiliaus transliacijos patirtį su skirtingais scenarijais
Neseniai „Park 20 -Minute“ efektas padarė parko verslą.Tai ne tik nutraukė komercinės erdvės ribą, bet ir iš naujo apibrėžė parko galią ir scenos ribą.
Nuo balandžio pradžios iki gegužės pabaigos, Chengdu Dayue City ir Tianfu Dayue City pirmą kartą ir sujungė rankas su Didžiuoju meno muziejumi, kad atsineštų pirmąją Chengdu parodą „Hello! Great! Didžioji menininkė“, suteikdama visuomenei kelionės tikslą. Fiziniam ir psichiniam gydymui ir dar labiau Chengdu iki Chengdu. Parko scenos patirtis ir fizinio bei psichinio gydymo emocinė vertė Chengdu piliečiams.
Parodos scenoje „Pietvakarių verslas“ „Yuecheng“ naudoja IP išteklius, kad padidintų „parko scenos“ pranašumus, kad nuolat sustiprintų parko komercinės etiketės įspūdį vartotojų galvose. IP buvo derinami: „Chengdu Dayue City“ nešė šią parodą su didžiausia vieta „Tide Square“, kuri atnešė didžiojo menininko temą; yra skirtingi IP vaizdai, kurie yra įdomių pasivaikščiojimo žemėlapių rinkinys.Nuo pirmojo „Hello, Great Artist“ pasirodymo Čengdu, šį kartą jį mėgo daugelis jaunų žmonių ir šeimos klientų.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author