Koks yra tendencijų apibrėžimas?Ar tai tikrai potvynis mados pramonės tendencijoje?

Estimated read time 7 min read
Pastaruoju metu pagrindinė platforma buvo populiari žmonėms.
Paveikslėlio šaltinis „Douyin“ paieškos rezultatų 1 straipsnis (įsiveržimo ištrynimas)
Tikrai jautė Jiangsu ir Zhejiang bei Šanchajaus vėjo apžvalgos aukas.
Šiandien dėdė Oxygen aptaria šį reiškinį su visais.
Žmonės dėvi
Toks žmogus nešioja žmogų ir pateikia jį berniukams.
Kaip mes turime gerą santrauką, kaip jį dėvėti, tačiau dabar cirkuliuojantys žmonės yra logotipo standartas arba sudėtingi atspaudų thrramsčiai arba pora „Yeezy Boost 700 OG“ arba sudėtingas atspausdintas t. marškinėliai.Su „Gucci Tiger“ galvos krepšiu ar senoviniu „Burberry“ maišu, šis žmonių rinkinys yra baigtas.
Paveikslėlio šaltinis „Burberry“ oficiali svetainė
Yeezy boost 700 og
Nesvarbu, ar turite skonį, ar ne, priklauso nuo paties žiūrovo estetinės logikos.
Galbūt kai kurie žmonės jaučiasi prabangiai, o kai kurie žmonės jaučiasi vulgarus, tačiau jie netrukdo šiai suknelei, kuri išskiria stiprų pinigų skonį.
Ir iš esmės dėvėti prekės ženklą su šiek tiek didelėmis „Tide“ kortelėmis.
Gatvės supuvusios, o tai reiškia, kad ją lengva sugauti, o paskui sukelia aktualumą ir diskusijas, o žmonių reklamjuostė atsistoja.
Paveikslėlis Yuanas Xiahongshu (įsiveržia ir ištrynimas)
Jau neminint to, kad vyrų stilius yra geras, ar ne, ar impulsyvu imituoti ir sekti.
Šis stilius yra labai pažįstamas iš pirmo žvilgsnio.
Senelio Bieberio apgaulingo dydžio stilius
Tikrai noriu pasakytiHip-hop hip-hopas,Tai kultūrinė forma, gimusi JAV lūšnynų gatvėse.
Visų pirma, Afrikos -amerikiečių ir lotynų -amerikiečių jaunuolių pakilimas Branks mieste, šiauriniame Niujorke.
Reperio Dievas, reperis Tupacas
Toks laisvas ir nepaklusnus bei šiek tiek savarankiškai išsivysčiusiam požiūriui greitai vystėsi ir išsiplėtė į pasaulį.Penkių elementų kompozicija:DJ (Dan), MC (repas), grafiti (grafiti), laužymas (gatvės šokis), žinios
Galima sakyti, kad šiuo metu kepta Gao Fushuai mokosi iš kai kurių Europos ir Amerikos stilių ir turi tam tikrą klubo populiarumą.Tačiau sakoma, kad nebūtina turėti populiarų Jiangsu, Zhejiang ir Šanchajaus stilių.
Tiesą sakant, „Gao Fushuai“ iš tikrųjų turi tikrą didelį vardą.
Kai kurie netizinai paskelbė žinią, kad jis dvejojo ​​Gucci, kuris nesiryžo pirkti, ir dėvėjo Zhu Zhengtingą akimirksniu:
Paveikslėlio šaltinis „Blogger Watermark“ (įsiveržiantis ištrynimas)
Nuo pat mažens Zhu šoko, o jo temperamentas yra puikus.Tai taip pat kontroliuoja stiliaus pasikeitimą, kuris gali išstumti prekės ženklą iš stiliaus:
Tačiau ne visi „Gao Fushuai“ pirks tikrus produktus.
Kai kurie tikrieji „Gao Fushuai“ draugai aplink dėdę deguonį teigė, kad jis iš tikrųjų pirks netikrą, o tai yra didelis kotedžas.Jų teorija yra:„Tai gali sau leisti tikrą produktą, tačiau jis nėra būtinas. Paimkite šiuos pinigus žaisti su draugais ir gražiomis seserimis.”
Ši vertybių ir vartojimo vaizdas parodo pasirinktą požiūrį.
„Silicon Valley Big Gangsters“, „Jobs“ ir „Zuckerberg“ yra tūkstančių metų minimalistinis (taupantis) stilius.
Nereikia sakyti, kad Gao Fushuai turi nusipirkti tikrą, nešiojantį tikrą, taip pat nereiškia, kad dirbančios šeimos, Pinduoduo berniukų ir mergaičių žmonės ir toliau nešioja tikrąjį, kad parodytų savo turtus ir tuštybę.
Nėra tinkamos ar neteisingos renkantis save, nepaisant aukšto ir žemo, ir neturėtų būti kritikuojama.
„Žemoji mergina”
„Lao Mei Campus“ filmas ypač mėgsta nustatyti šią paniekos grandinę, o tada leisti herojei atvirkščiai:
Kovodami su kitais nešiokite dideles prabangos prekes.Ši paniekos grandinė iš viso negali būti patikrinta, ir nėra jokio pagrindo.
Tai nėra būtina.
Simbolio sukauptas pranašumas yra priešais tikrai aukštesnįjį asmenį, kaip ir šešios ausinės makakos, matančios Sun Wukong.
Pirmasis gali žaisti tik „Qi Tian da Sheng“, tačiau antrasis pasikeičia kaip septyniasdešimt dvynių, kiekvienas yra tikras ir skirtingas aš.
Aiškiai tariant, be to, kad džiaugiuosi dėvėdamas, tiesiog jaučiuosi taip gerai.
Kiti neturi teisės piešti rankas ir neturi stilių dėvėti kilnių, ir jie gali niekinti kitus.
Už vartojimo
Žvelgiant į tokio tipo žmogų, kurį galima dėvėti, jis yra prievarta supakuotas įprasto stiliaus, bandant įgyti pranašumo jausmą, bandant atspėti mąstymo spekuliacijų rezultatus.
Iš tiesų yra daug žmonių, turinčių aktyvų mąstymą ir verslo smegenis, Jiangsu, Zhejiang ir Šanchajuje, o dabar, kai naujosios žiniasklaidos tinklo pramonė greitai vystosi, o kiekvieno turtas yra palyginti turtingas.Tai kai kuriems žmonėms suteikia priežastį skolintis Dongfengą, tarsi pavadinimas „Jiangsu, Zhejiang ir Šanchajus“ galėtų įgyti klasės pranašumą.
Mažų grupių elgesys leido regionui nešti puodą, o Jiangsu ir Zhejiang ir Šanchajus žuvo.
Vaizdo šaltinio tinklas (įsiveržimo ištrynimas))
Šį kartą, žmonių stiliaus atsiradimas, vaidinantis simbolinio vartojimo esmę.
Simbolinio vartojimo metu ši sąvoka sunaudojama, o ne pats produktas.
Aiškiai tariant, reikia pasikliauti logotipu, kad parodytumėte turtus ir būseną, nesvarbu, ar jis klaidingas, ar ne.Pats simbolis perteikia produkto simbolio prasmę, nuotaiką, grožį, laipsnį, nuotaiką ir atmosferą bei produkto atstovą,Žmonės moka už prasmę.
„Fan Blun“, ekonomikos milžinas, pateikė vartojimo demonstravimo idėją.
Tai reiškia turtingą aukštesnę klasę per daiktų praktiškumą ir atliekų, prabangos ir išgyvenimo švaistymą, parodydamas ir parodydamas savo pinigus, finansinius išteklius ir socialinę padėtį bei šlovę, kurią taip pat sukėlė šis statusas kaip šlovė ir statusas.
Šie turtingiems žmonėms nerūpi, kiek išlaidų išlaidos gali tik parodyti savo pranašumo jausmą+skirtingus pinigus.
Tai, ko jie nori, yra nenaudinga, brangu, ne praktiška ir pigu.
Kiekvienas žmonių stiliaus produktas yra „Fanbulun“ daiktai.„FanBulun“ elementai apima du efektus: vienas yra tikrasis naudojimas, o kitas – parodyti vartojimo efektyvumą.Pastarąjį lemia kaina,Kuo didesnė kaina, tuo didesnis vartojimo efektyvumas, tuo populiaresni „VanBaln“ daiktai yra rinkoje.
„Titaniko“ deimantas
Gerbėjas Belunas kartą pasakė:„Nors jų vartojimo vaizdas demonstruoja, jų vartojimo vaizdas taip pat paveikia kitus palyginti neturtingus žmones, todėl pastarojo vartojimo metodas tam tikru mastu apima demonstravimo ingredientus.”
Štai kodėl žmonės turi pabrėžti prekės ženklą ir logotipą.
Pats per didelis vartojimas yra tik asmeninis vartojimo pasirinkimas, ir šis reiškinys netgi turi atrankos komandos draugus.
Kaip ir „Pinduooduo“ grupė, yra grupė, kuri kruopščiai apskaičiuoja didelius tikrų produktų pavadinimą.
Maži pipirai, wu xuanyi, ni ni
Būtent šios skirtingos mąstymo sąvokos pasiekė akivaizdų įvairių grupių stilių.Tam tikra perspektyva, kiekviena grupė taip pat yra viena į kitą, tačiau nė viena grupė akivaizdžiai niekino kitus ir mano, kad ji yra ypač pranašesnė.
Amerikos stiliaus entuziazmas ir laisvė, Didžioji Britanija turi elegantiško koledžo Didžiojoje Britanijoje jausmą, prancūzų romaną ir išskirtinį, Japoniją ir Pietų Korėją yra miela, maža, šviežia ir keičiama, o kinų stiliaus atmosferos orumas yra fonas.
Kiekvienas stilius turi pranašumų ir apribojimų, todėl visų gėlių stilius yra pats gražiausias.
Tie, kurie ką tik išmoko vieno stiliaus ir žaidė populiarų potvynio prekės ženklą, jaučia, kad yra ypač pranašesni.Tegul regioninis užpakalinis puodas yra tikrai pasipiktinęs.
Mados drabužių mokymasis nėra toks paprastas, o pranašumo šaltinis niekada nebus toks lengvas.
Aš labai noriu, kad mane gerbtų kiti.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author